Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tajemnicza śmierć Magdaleny Żuk która wyskoczyla ze szpitalnego okna w Egipcie 2

Polecane posty

Gość gość
bo diabel tkwi w szczegolach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyna nie żyje, a gawiedź ma uciechę, bo może pobawić się w detektywa pierdząc w fotel. Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dziewczyna nie żyje, a gawiedź ma uciechę, bo może pobawić się w detektywa pierdząc w fotel. Żenada. xx A twoje pierdzenie nas nie interesuje, siedź dalej w swoim smrodzie a jak cie temat nie interesuje to wypadddd !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez tej dyskusji a ze chodzilo raczej o biedna dziewczyne juz dawno sprawa bylaby pod wycieraczka w Nibylandii - to jest realita szarego czlowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Możliwe, że miało być 2w1, wakacje+ albo towar, albo usługi czy coś..... Arabus/y chciały upiec 2 pieczenie na 1 ogniu i w hotelu po witaminach zrobili co trzeba. Dodatkowo dla szantażu czy kamerek live nagrywali co zrobili itp. Szprycowali ją psychotropami czy innymi środkami w szpitalu/hotelu/karetce......Dziewczyna w histerii, szoku,strachu na fazie/zejściu wiedząc, że jej coś zrobili - odwala jazdy takie jak na filmikach. Może obawia się, że znów to będą robić czy coś....nikomu już nie ufa...(wzmożona agresja w większości do rezydenta:0). Rozmowa z chłopakiem to ściema...ustawiona wcześniej. Rezydent mówi: " miałaś qrwa gadać o szpitalu tylko", kolega gada podczas nagrania "nie wyciągaj od niej za dużo" Chłopaki skapowali, że sprawa "się rypła" i na szybkości trzeba coś roskminić na alibi........Akcje w szpitalu i niby transport na lotnisko, to już typowy psychiczny mix+witaminy na wyniszczenie Magdy... Na koniec matrix z okna z pomocą kogoś czy nie??.....Szkoda.:("

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dziewczyna nie żyje, a gawiedź ma uciechę, bo może pobawić się w detektywa pierdząc w fotel. Żenada. xxxx Lepirj pierdziec w fotel niz udawac ze to nie czuc smrud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magdalena Żuk jak każda facetka chciała dupą zarabiac a Araby nie mają zwyczaju płacic kobiecie wręcz odwrotnie biorą za usługe pieniądze od kobiety :). *: Równouprawnienie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie ta sprawa śmierdzi na km. Te powiązane sprawy z Kaczorowską, Żuk, Tylman. To co wiąże te sprawy to piękne kobiety plus charytatywny detektyw. Co robi w tej sprawie prokuratura i policja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyrasta nam nowy "bohater", Kamil C. ps. Złoty. To on w 30sek. rozmowy z Magda dzwoni do Markusa. Wspolnie z Markusem odwozil Magdę na lotnisko do Katowic a dzień później wyjechał do Pragi skad wykonal wspomniane połączenie. 28 kwietnia po polnocy wylecial z Pragi do Hurghady, jest widoczny na nagraniu ze szpitala. Kamil byl chłopakiem niezyjacej Karoliny Kaczorowskiej, ktorą kilka razy uderzyl i grozil jej, ze jak z nim zerwie to zabije jej rodzicow. Karolina raz nawet wyslala mamie zdjecie podbitego oka. Zdjecie ujawnil Rutkowski. Matka Karoliny mowila ze jej nowi znajomi zachowuja sie jak z sekty. Na fb Kamil C. oraz Michał R. maja w zdjeciach profilowych jakies dziwne zwierzeta a Maciej S. pisal cos o zabijaniu dziewic. Kamil na fb nie uzywa nazwiska tylko ps Kamil Złoty.W styczniu ub r Karolina zabrala Kamila i kilku znajomych do Karpacza. Po kilku dniach zabawy znajomi wrocili do Wroclawia a ona zostala sama z Kamilem. Gdy doszlo miedzy nimi do klotni on wyjechal a Karolina po kilku godz odebrala sobie zycie. Osoba ktora weszla do jej mieszkania po jej smierci i wyniosla cenne ubrania, bizuterie oraz ponad 400 tys zl w gotowce miala klucze do mieszkania. Jak myslicie, jest mozliwe by partner dziewczyny mial klucze do mieszkania swojej partnerki??? TERAZ WAZNE !!! W samolocie do Egiptu Magda byla adorowana przez dwoch Polakow z Wroclawia ktorzy rowniez lecieli na wczasy. Sa oni znajomymi Kamila C. i Michala R. a jeden z nich byl z Kamilem na wyjezdzie w Karpaczu. Odkrylismy rowniez wpisy Magdy na stronie fly4fre odnosnie sprzedazy biletow z powodu niecheci chlopaka na lot. Gdy znalazl sie chetny to napisala ze chlopak zmienil zdanie i jednak poleci z Nia. Ostatni jej wpis dotyczyl niewaznosc***aszportu chlopaka ale juz nie bedzie niczego odkrecac i leci sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś https://www.youtube.com/watch?v=5oNqAdJnSsk&a mp ;feature=youtu.be Ku pamięci Karoliny Kaczorowskiej xxxxx Taka ladna dziewczyna, widac ze wesola, rodzinna i na pewno ambitna a nie wiem jak mozna zrobic z niej samobojczynie, no na pewno tak ja meczylo ze jej kariera rozwila sie ze zalamala sie, ale przed tym nie zapomniala psa na spacer wyprowadzic. gratulacje dla prokuratury za zdolnosci zamiatajace pod dywany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko głupi uwierzyłby w nagłą chorobę psychiczną Magdaleny, Katarzyny i w te steki bzdur, które nam podają . Dlaczego nie ma konkretów, dowodów, minęło już ponad tydzień. Zadnych świadków, żadnych nagrań dziwnego zachowania Magdaleny, oprócz nagrań rezydenta niepolaka. A gdzie nagrania współuczestnikow wycieczki, tutystów z lotniska, dzisiaj wszystko się nagrywa przecież. Nigdy więcej wyjazdów do krajów muzułmańskich, nigdy więcej z tym biurem , które zatrudnia jako rezydentów muzułmanina, NIGDY WIĘCEJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubiła takich podejrzanych chłopaczków, to i się doigrała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przycisąć tych trzech z wrocka z którymi nawiązała kontakt już na lotnisku w Katowicach i z którymi drinkowała zaraz po przylocie! Jeden z nich to ponoć syn jakiegoś znanego posła z PO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś tak to prawda , tylko totalny ignorant głupek wierzyłby w to że tam się nic nie wydarzyło a dziewczyna zwariowała na urlopie bo taką nagle fanaberię miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prokurator wykluczyl ze Marcus i Maciej byli powiazani z samobójstwem Kaczorkowskiej. Bylo w wydarzeniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakies nowe info? Co w tym rezydentem? Ktos tu pisal, ze zachowal sie profesjonalnie, ale o co kaman, bo chyba mi nie wyswietla wszystkiego :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz w interwencji jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze wcale ani chlopak ani ten rezydent winni nie sa. Moze ktos zg****il ja po przyjezdzie i dostala traumy a rezydent chcial jej pomoc i dlatego ja wozil do szpitala i na lotnisko. Mam znajoma ktora zg****ilo dwoch debili 10 lat temu i do dzis jestw szpitalu psychiatrycznym, tez po g****ie miala psychoze i wydawalo sie ja ze kazdy chce ja skrzywdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rezydent byl z kilkoma kolesiami w szpitalu i ja pilnowali. Na pewno to są oprawcy. Ja sie przychylam wersji ze zostala sprzedana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożyczki w 30 min na Twoje konto http://kredytyk.net.pl od 100zł do 200.000zł Odbierz pieniądze! - Chwilówki na Dowód bez zaświadczeń bik - kredyty przez internet, dla Firm - Kredyt na mieszkanie/hipotekę - Kredyt Samochodowy, pożyczka na dowód bez dochodów - kredyty pozabankowe, gotówkowe i konsolidacyjne Wypełnij krótki wniosek a my do Ciebie bezpłatnie oddzwonimy i przestawimy najlepszą ofertę dla Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaskakująco i na WP też długi tekst Ziobry Żeby to jeszcze spełniło się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katarzyna Biernacka z Łowicza w rozmowie z portalem Wirtualna Polska, przestrzega wszystkie Polki przed wyjazdem do Egiptu. Poruszona sprawą Magdaleny Żuk, opowiada, że kiedy sama była w tym kraju jeden z Egipcjan próbował ją zgwałcić. – Udało mi się uciec, ale w nocy mężczyzna wdarł się do mojego domku i przystawił nóż do szyi. Był w pokoju moich dzieci. Polska ambasada mi nie pomogła a sąd odrzucił mój pozew – mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja się przychylam do wersji że chodziło o szmuglowanie narkotyków. - Markus znał się z rezydentem - tu w Polsce zajmuje się dilerką - może ogarnął nowy rynek zbytu - kurorty arabskie, podobno bujał się po klubie "Grey", który jest enklawą pedałów i bogatszych arabusów, którzy chcą we Wrocku podupić młode Polki. - sam nie mógł jechać (nie chciał się narażać), to wysłał durną dziunie, którą ledwo co urobił. - laska szmuglowała towar w żołądku, cholera wie co to było, może GHB, może extazy, soki żołądkowe za szybko rozpuściły się w bebzolu, dragi trafiły do krwi i dostała psychozy. - a potem to już wszystko możliwe. choć nie wydaje mi się żeby ją gw‪ałcili, a potem po samarytańsku po szpitalach wozili. jakby ją grupowo przeorali i ona chciałaby to gdzieś zgłaszać, to zatłukliby ją na śmierć a ciało gdzieś wywalili w ciemnej uliczce, albo zrobili samobójstwo jak Kaczorowskiej. Tu ewidentnie chodziło o jakiś deal i nie jest to handel kobietami, zresztą ten drugi co nagrywał Markusa, prosił by nie wyciągał od niej za dużo, a na samym końcu mówi że coś się tam zjepało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popatrzcie jakiego rodzaju filmiki lubi Kamil "złoty" kumpel Markusa. Jest na jego facebooku zamieszczony link do filmiku na cda -walentynka dla bylej dziewczyny . widac jakim ohydnym jest typem skoro mu sie cos takiego podoba!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×