Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wystroilam sie jak beyonce

Kobieta taka jak ja!!!

Polecane posty

Gość Wystroilam sie jak beyonce
Moje polkule ,sa asymetryczne jedna przyciaga druga i na odwrot ,ale z pewnoscia wspolpracuja ze soba.:) Z tego co wiem dzialaja prawidlowo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wystroilam sie jak beyonce
Dzieki za usmiech,odwzajemniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie was ludzie
do zawsze szczery Beyonce nie wyglada na oszukana, raczej na pogodna i wygadaną, raczej szczery słabo wygladasz biedaku, moze Ci jakos pomozemy, moze beyonce rybke dla Ciebie usmaży zobaczysz jakie kobiety są Fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta usmiechnie sie gdy jest Ci zle, da doopy sąsiadowi, jak jej jest źle, fajne są co zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie was ludzie
Beyonce poszlas juz spac, czy serial ogladasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skromna Ja
Jak pokazuje powyzsza konwersacja swój ciągnie do swego :classic_cool:.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie was ludzie
w jakim sensie ciagnie swoj swemu ? czy jak to tam bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skromna Ja
:D no pocieszny, wygadany...Tak samo oszukany :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wystroilam sie jak beyonce
Zawsze szczery "Ktos cie dlugo w zyciu oszukiwal" Tak ,masz racje to byla moja polonistka ,ktora nie miala zarzutow do mojej ortografii.:P A tak poza tym ,to domysly snujesz czy w psychologa sie bawisz. Byc moze ,rece Cie swierzbia i koniecznie musisz cos napisac.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wystroilam sie jak beyonce
22:55 Masz bardzo protekcjonalne zdanie ,badz podejscie do kobiet ,szczegolnie jesli chodzi o tego sasiada.:D Nie kazda daje sasiadowi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wystroilam sie jak beyonce
Lubie was ludzie Kobiety sa fajne Bo tak jest ,tylko trzeba miec do kobiet podejscie.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wystroilam sie jak beyonce
Wlasnie obejrzalam "Rozdarte serca",nawet interesujacy ten serial.:) Przynajmniej akcja, szybko sie toczy,kazdy odcinek wnosi cos nowego.:P Nie wiem ,ile jeszcze bedzie tych odcinkow,mam nadzieje ,ze nie bedzie sie ciagnac jak jakis tasiemiec.:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wystroilam sie jak beyonce
Zrobilo sie cieplo. Wyszlam na spacer ,piekna pogoda,ptaki cwierkaja,sasiad cos plewi w ogrodku i chwasty wyrywa,jakas kobieta trawnik strzyze ,wszedzie zielono,slonce grzeje i ten wietrzyk we wlosach. No po prostu wspaniale,wreszcie poczulam maj i do lata,do lata ,piechota bede szla .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry wieczór :) Też nie mogę się doczekac pełni lata - uwielbiam ciepło. Do tego w tym roku wychodzę za mąż więc w ogóle same dobre rzeczy przede mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wystroilam sie jak beyonce
22:10 Dobry wieczor! Gratuluje i zycze szczescia na nowej drodze zycia. Mysle,ze to cudowne wydarzenie w zyciu ,ale tez stresujace,te wszystkie przygotowania do slubu i wesela. Pamietam ,jak sasiad sie zenil ,to az plakal z wrazenia,ale bardziej chyba z tego ,ze juz kawalerem nie bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biedny :D u nas w miarę bezproblemowo póki co. Pilnowałam listy gości i nie ma zapraszania sąsiadów - tylko najbliższa rodzina i znajomi (i tak, jest focha ze strony paru osób).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wystroilam sie jak beyonce
Rodzina i przyjaciele to bardziej kameralnie. Wazne ,ze sami swoi i zeby nikt sie nie upil ,co by wstydu nie przyniosl,no chyba ze za kolnierz beda lac:D A tak poza tym to dawno nie bylam na weselu ,ale lubie chodzic,fajna zabawa i mozna dobrze zjesc ,jak to w naszej tradycyjnej kuchni bywa,zawsze po takim jedzonku to kropelki zoladkowe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alkoholu prawie nie będzie - po 4 drinki na głowę tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety mysla tylko o sobie i jak maja za dobrze to im odwala dlatego raz na jakis czas musi zginac jakas polka z rak muzulmanow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś prawiczkiem, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wystroilam sie jak beyonce
22:57 Po 4 drinki no i powinno wystarczyc,tym bardziej ,ze w lecie moze byc upal,a alkohol moze tylko zaszkodzic,niz pomoc:D A jak tam z przesadami ,bo wiem ze jest kilka typu; -cos pozyczonego -cos starego -cos nowego i cos niebieskiego Czy tez bierzesz to pod uwage ,czy moze uwazasz to za jakies dyrdymaly?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja znam tylko ten o niebieskim i pożyczonym, więc się nad tym nie zastanawiałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wystroilam sie jak beyonce
Kobieta odwala??? To ,ze polka zginela ,to nie ma nic do rzeczy. Stala sie ogromna tragedia i tyle. Ale ,zeby porownywac sytuacje z Egiptu do polskich kobiet,ze niby maja za dobrze? Tylko,ze wiele kobiet doswiadcza przemocy w naszym kraju z rak polskich mezczyzn,wiec nie ma znaczenia z jakiego kraju pochodzisz i jakiej jestes narodowosci . W takim kraju muzulmanskim kobiety nie maja lekko i dlatego polki doceniaja co maja. Mysle,ze wiekszosc kobiet docenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wystroilam sie jak beyonce
23:31 Ja wiem ze sa takie przesady ,jak to kiedy nasze babcie mowily np; -jesli pogoda sie psuje,idzie deszcz ,to stawia sie na parapecie but panny mlodej . -kiedy pan mlody wklada na palec pierscionek pannie mlodej, to nie moze do konca wsuwac na palec (bo inaczej bedzie rzadzic w domu ,czy jakos tak),wiec dyskretnie trzeba zgiac. -podwiazke dobrze miec niebieska -pozyczony ,moze byc lancuszek lub jakis drobiazg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wystroilam sie jak beyonce
Jest wiele przesadow slubnych,ale najwazniejsze zeby byla milosc do konca zycia ,a jesli milosc przeminie to przyjazn zawsze pozostaje. Wiadome ,jak w zyciu jest ,byle byscie byli ze soba szczesliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nasz ślub i tak jest dość nietradycyjny...i prawdę mówiąc zorganizowany w 5 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wystroilam sie jak beyonce
W 5 miesiecy ,no to krotko jak na wszystkie przygotowania. A slub jest w miescie czy na wsi? Pamietam jak moja znajoma byla na wsi na weselu i opowiadala ,ze jak balowala to obcas jej w deski wszedl:D Mialysmy ubaw jak opowiadala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się jest dobrze zorganizowanym to można nawet szybciej :) Ślub jest w mieście, prawdę mówiąc chętnie miałabym wesele przy ognisku, ale jednak ludzie przyjadą z daleka i wypadałoby ich na warunki polowe nie narażać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×