Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wystroilam sie jak beyonce

Kobieta taka jak ja!!!

Polecane posty

Gość Wystroilam sie jak beyonce
No tak polowe warunki,wiem cos o tym ,bo bylam u rodziny i na materacu spalam bylismy tak scisnieci w jednym pomieszczeniu ,jak sardynki:Dale fajnie bylo i nawet sie wyspalam.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wystroilam sie jak beyonce
Grunt to dobra organizacja!!! Bez dwoch zdan:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak w pewnym momencie powiedziałam, że mam w d***e co goście będą jedli :P No, ale w porównaniu do problemów jakie miała moja znajoma to jest NIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wystroilam sie jak beyonce
Oocho po dwunastej juz noc duchow zaraz tu kogos zawieje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wystroilam sie jak beyonce
A jakie problemy miala znajoma? Zatrucie pokarmowe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z gośćmi głównie - ogromne wesele i każdy ktoś chciał. Druhna zrobiła jej awanturę w dzień ślubu na przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wystroilam sie jak beyonce
Czasami takie sytuacje sie zdarzaja,troche nie ladnie sie zachowala,powinna byla uszanowac ,ze jest gosciem i do tego druhna,wiec fochy niech zostawi dla siebie,ale to juz od czlowieka zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wystroilam sie jak beyonce
Dzieki za rozmowe,milo bylo.:) Byc moze jeszcze kiedys pogadamy sobie Ja zmykam. Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wystroilam sie jak beyonce
Dobry wieczor! Wlasnie leje jak z cebra i grzmi ,pioruny leca. Boje sie burzy.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja uwielbiam burze...tylko wkurza mnie, bo tu gdzie mieszkam cały tydzień ma być słonecznie i bardzo ciepło (20-25 stopni) i burza w weekend :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wystroilam sie jak beyonce
A ja boje sie,ale kiedys tak nie bylo. Jak bylam mlodsza to moglo grzmiec i mnie to za bardzo nie wzruszalo,a teraz jakas strachliwa sie zrobilam ,czy co? Moze tak jest z wiekiem, im starszy tym bardziej sie przejmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wystroilam sie jak beyonce
Z dzisiejszego dnia kartki z kalendarza taki cytat Henryka Jagodzinskiego; "Szczesliwi chwil nie licza, a pozniej narzekaja, ze szczescie trwa krotko." Podoba mi sie ten cytat ,bo szczescie przychodzi kiedy chce i odchodzi kiedy chce,a przychodzi niepostrzezenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dody klon
Szczescie to ulotna chwila .:),wiec chwilo trwaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczęście to suma podejścia i wyborów więc to ile trwa zależy od nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wystroilam sie jak beyonce
22:37 Wiele zalezy od nas samych,ale czasami zycie uklada sie inaczej ,niz bysmy sobie tego zyczyli. Jesli podejmujemy wlasciwe wybory i zgodne z naszym sumieniem i oczekiwaniami, to mozemy byc szczesliwi,bo wiemy wtedy ze jakakolwiek decyzje podjelismy byla suszna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że czasami coś złego się stanie, ale w życiu więcej jest dobrych chwil jak podejmuje się dobre decyzje. Pomyśl o wszystkich osobach które znasz które są naprawdę nieszczęśliwe - większość sama na to pracowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wystroilam sie jak beyonce
Byc moze ,poniekad masz racje ,ze pracujemy na swoj los i dostajemy co innym dajemy ,ale sa tez ludzie chorzy ,cierpiacy,samotni szczegolnie mam na mysli starych ludzi,ktorzy nie maja opieki wsparcia. Jest tez wiele cierpienia na swiecie i to tez nie wynika z naszej winy tylko z winy tych ,ktorzy przyczynili sie do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdę mówiąc pisząc tamten post myślałam o kilku starszych osobach o których wiem, że były samotne pomimo tego, że miały dzieci...i prawdę mowiąc to byli w takiej sytuacji na własne życzenie. Poza sytuacjami typu wypadek/choroba większość nieszczęścia to produkcja własna i podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wystroilam sie jak beyonce
Napewno ,kazdy z nas pracuje na swoj los . Wiesz bardzo lubie ten cytat"jak sobie poscielesz tak sie wyspisz",daje mi to poczucie ,ze wiele jednak zalezy odemnie i mam prawo zyc tak by innych nie ranic. Przynajmniej tego sie nauczylam,bo kazdy z nas chce byc wazny ,chciany ,szanowany i kochany tylko nie do wszystkich to dociera,ale mysle ,ze nadejdzie taki dzien i zdamy sobie sprawe z wielu spraw do ktorych sie przyczyniamy lub godzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że większość ludzi wie, że jest sama sobie winna...po prostu starają się to wypierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wystroilam sie jak beyonce
Bo niektorzy ludzie wola widziec prawde ,a inni wola najlepsze klamstwo. I tym sie roznimy,ja wole znac prawde i miec swiadomosc tego ,ze jesli popelnie blad to staram sie go naprawic,albo probuje chociaz. I mam swiadomosc tego ,ze wszyscy jestesmy tylko ludzmi,ale jednak konsekwencje sie ponosi ,a nie zyje sie w klamstwie ,bo tak wygodnie. Mysle ,ze ludzie moze kiedys zaczna zyc bardziej swiadomie niz byc nieswiadomych swoich czynow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wystroilam sie jak beyonce
Dziekuje za rozmowe. Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wystroilam sie jak beyonce
Kartka z kalendarza cytat: "Zrodlem wszystkich naszych bied jest porownywanie"autorem tego cytatu jest Soren Kierkegaard.:) No wlasnie ,dlaczego wciaz porownujemy sie do innych ludzi? Czy naprawde mamy, az tyle kompleksow ze nie umiemy docenic, to co jest w nas najlepsze.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kierkegaard byl zodiakalnym bykiem. patrzac na gloszone przez niego poglady to nie dziwi mnie to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wystroilam sie jak beyonce
Kazdy z nas ma swoje poglady na pewne sprawy,czasem tak sie mowi ,ze ilu ludzi tyle pogladow bez tego bylo by moze nudno ,bo dzieki temu sie rozwijamy.:) To chyba dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kierkegaard mianowicie proponuje trzy sposoby rozumienia rozpaczy, określające jej odmienne manifestacje: rozpacz, że się nie jest świadomym swej osobowości, tzw. rozpacz niewłaściwa; rozpacz, że się nie chce być sobą, tzw. rozpacz słabości; rozpacz, że się chce być sobą, czyli bunt [ 3 ].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wystroilam sie jak beyonce
Kazdy ma jakies swoje poglady tylko czy zawsze musimy sie zgadzac z kazdym autorem . Wazne jest by spojrzec na swoje emocje i na swoje spostrzezenia. Jak my oceniamy dana sytuacje czy tez jak patrzymy na dane uczucia. W ludziach jest wiele skrajnosci ,raz im sie podoba cos ,innym razem nie. Tak juz jest,a co tam autor napisze to jest jego tok myslenia i patrzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odniosę się do cytatu - czasem jakieś porównanie mieć trzeba, inaczej nigdy nie moglibyśmy siebie ocenić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wystroilam sie jak beyonce
Tak tylko ze ten autor byl filozofem w romantyzmie, wiec byly to tez inne czasy,jedyne co to mozemy czerpac wiedze i rozmyslac nad dzielami ,a rowniez porownywac ze swoimi pogladami i zgadzac sie na ten tok myslenia lub nie. Czasem autor daje nam do myslenia ,widocznie jego poglady o rozpaczy byly bardziej skupione na filozofii niz na psychologi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wystroilam sie jak beyonce
Dzien dobry!!! Sa w kalendarzu wspaniale daty,ktore swietuje ludzkosc od lat. Jednak Dzien Matki to dzien jedyny,to najwspanialsza ze wszystkich dat. Wszystkim Matka na ziemi szczescia,zdrowia i radosci!!! Ps.Mamo,tak bardzo Cie kocham i dziekuje Ci za wszstko.:) Za Twoj usmiech,ktory ogrzewa mnie w roznych chwilach zycia,a najbardziej dziekuje Ci za to ,ze jestes.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×