Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochanka2017

Kochanka

Polecane posty

Gość gość
Skoro facet informuje na dzień dobry, że romans tak rozwód nie. To znaczy że to nie jest pierwszy raz. x to znaczy, że szuka darmowej prostytutki, bo wie że jak pójdzie do burdelu to będzie musiał słono zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochanki kosztują więcej,nie masz o tym pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
05:24 następny klon czy to jest zaraźliwe? Jak zombie jakieś, jedna od drugiej się zaraża. Najpierw urządzi sobie pole doświadczalne na czyjejś rodzinie a potem dojrzewa jak wrzód na d***e. I nagle anioł nie kobieta co za przemiana w dwa dni na kafe. Podobno ludzie się nie zmieniają. A ten facet o dziwo jest mądry w tej swojej głupocie. Być może to kryzys wieku średniego, ale zostawił sobie furtkę bezpieczeństwa. Wiesz teraz dlaczego byłaś trzymana w tajemnicy bo to wstyd i obciach. A co by było gdyby zostawił rodzinę dla takiej chwiejnej osobowości. Może i kochał cię, ale twój czas minął, blech.. Jeśli jego żona była w porządku to zdajesz sobie sprawę co jej zrobiłaś i z czym musi sobie poradzić teraz? Jesteś zerem przy niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz 30 lat a taka naiwna jesteś. Facet wciska Ci banaly charakterystyczne dla zajętych facetów którzy chca por...c na boku- ze z zona juz nie sypia, ze Cie kocha (doping dla Ciebie abyś się wciaz ludzila i nie odeszła), ze się nie rozwiedzie tylko ze wzgledu na dzieci. Wygodnie mu tak,ma zone i kochanke z każdej czerpie korzysci i nie zamierza tego zmieniać. Przed wejściem w taka relacje wypadało by trochę poczytać na kafe czy innych forach jak to sie kończy- nie wiedzialas ze przez regularny seks kobiety się często zakochują w kochankach? Mężczyźni rzadziej się zakochują w kochankach bo podchodzą do seksu bardziej przedmiotowo. Niestety, taka niesprawiedliwość losu ze przychodzi co do czego to kobieta cierpi a mężczyzna w tym dobrze się bawi. A może kara od losu? Ze wchodzi się z buciorami w czyjeś małżeństwo? Gdybyś miała kręgosłup moralny i wiedziała jacy są faceci, jak potrafią mamic kobiete i kłamać, nigdy byś nie poszła z zonatym do łóżka! Wg mnie tylko naiwne desperatki Sypiaja z zajetymi i jeszcze lykaja jak pelikany wszystko co facet powie ludzac się ze w końcu on zostawi zone dla niej. Trzeba bylo nie wchodzić w to! Jak sobie poscielisz tak się wyspisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mchy i Porosty
Nie można generalizować, ale jest cała masa kobiet, które kłamliwie usidlają mężczyzn, których biorą za mężów. Kłamią na potęgę. Potem rodzą dziecko i mąż idzie w odstawkę. Brak zainteresowania ze strony żony, brak seksu, tylko płać... Szczęśliwy mąż nie szuka kochanki. Zresztą, jak to trwa od ponad pół roku, a żona się nie zorientowała, to pewnie tylko dlatego, że ma męża gdzieś i jej nie interesuje gdzie się podziewa, co robi. Ja swoją kochankę kochałem szczerze i nie sypiałem z żoną jeszcze zanim ją poznałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ech, tego okresu najbardziej nie lubię, gdy du/peczka, z którą mam z******ty seks i która robi wszystko o czym mi się zamarzy, bo się zadurzyła, w końcu zaczyna mieć wymagania, fochy i nadzieję. Ciężko z niej zrezygnować, bo jeszcze niedawno była młodym, chętnym, wyuzdanym, bez reszty oddanym ciałkiem i bardzo dobre chwile się z nią kojarzą. Ale zazwyczaj w tym momencie szybko to kończę, bo zdaje sobie sprawę, że będzie tylko gorzej, a żal tracić czasu, gdy tyle chętnych i łatwych zdobyczy kręci się dookoła. Ten okres beztroski i nieskrępowanego seksu z nową wolną kochanką to od 3 do 5 miesięcy, max pół roku. Z mężatkami odpowiednio dłużej, ale one nie są na każde zawołanie... No i to już nie to samo :) Ważne tylko, by rozstać się z taką w ten sposób, żeby uważała, jakie to ciekawe i bezcenne doświadczenie życiowe nabyła dzięki mnie. Nie warto zostawiać po sobie kwasu. Pozdrawiam wszystkie chętne na starszego pana! Pewnie się jeszcze spotkamy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:25 - to bedzie do czasu ....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochanko wiem jak sie odkochasz,zrob eksperyment.Powiedz,ze chcesz by zona wiedziala o tobie, jest jest druga taka, z ktora tez spedza mile chwile Powiedz,ze nie chcesz by sie rozwodzil,zaakceptujesz to,ale zona ma sie dowiedziec. Gwarantuje ci,ze tak sie na ciebie wkurzy,wyzwie cie od najgorszych,a ty przejzysz na oczy z jaką kanalią sie zadajesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:42 i co z tego dzisiaj masz, zapewne nic. Nie dziwię się facetom że kochanki traktują przedmiotowo i na wstępie informują że rozwodu nie będzie. Może łatwiej uniknąć rozczarowań. Teraz wolę nie mieć nic, niż takie bagno jak ten koleś wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty kochanko nie brzydzisz sie go dotykac? On sypia z żoną to normalne. Uprawia znia seks oralny,lize jej.....p......a potem ty go calujesz w te usta To jest rzyg za rzygiem, fujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba bardziej obrzydliwy jest fakt, że wiedziała że się nie rozwiedzie a jednak poszła z nim do łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to dobrze mieć to wszystko już za sobą. Choć taki temat przypałęta się jeszcze czasem i poruszy jakąś cząstkę. Ale mieć na tyle siły, żeby wyjść z tego tematu i życzyć wam powodzenia. Piękna pogoda dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od psychiki Można być przecież kochanką z braku innego obiektu, a jak pojawi się ktoś do związku, to po prostu romans zakończyć Ja nie widzę problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dlatego tak jesteście traktowane bo facet zakłada, że tak się stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każda myśląca kobieta wie, ze on tak zakłada i na takich zasadach w to wchodzi inaczej po co by mi to było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedno pytanie, po jaką cholerę pakowałaś się w coś z facetem, który kogoś ma? Zastanów się jak Ty byś poczuła się na miejscu tamtej kobiety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co ma się zastanawiać jak by się czuła na miejscu tamtej kobiety? skoro mąż nie bierze pod uwagę uczuć teoretycznie najbliższego mu człowieka na świecie, matki swoich dzieci, to dlaczego ma się tym kłopotać autorka, której ta kobieta jest zupełnie obca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jakby chwile pomyślała jak się czuje tamta kobieta i czy ona chciałaby być tak potraktowana to by się w to nie pakowała... A ponoć kobiety mają być dla kobiet... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty chyba nie na temat. Tutaj jest o zakochaniu w kochanku. A ty jak masz układ to idź się ****ać w krzakach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro to najbliższa osoba a kochanka ma się nie przejmować to może niech im do sypialni wejdzie, zdejmie majty i wypnie dupę. Na brak mózgu nic nie poradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty gdzie się roochasz jak nie w krzakach? Tłumoku, to jest temat o kochance co ma kiepski układ z żonatym, bo przecież nie związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż nie przejmuje się tym co robi swojej ślubnej żonie to kochanka masię przejmować obcą nieznaną kobietą? Mąż liże c/i/p/k/ę kochance a po powrocie do domu całuje żonkę i dzieci i jemu to nie przeszkadza. Jak dla mnie kochanka nie ma obowiązku myśleć o jego rodzinie. To on ślubował wierność. Jej nie wolno się tylko zakochać. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy przydupas rodziny nie myśli o rodzinie bo myśli cipą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może się zakochać kiedy on chce się rozwieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość dziś A ty kochanko nie brzydzisz sie go dotykac? On sypia z żoną to normalne. Uprawia znia seks oralny,lize jej.....p......a potem ty go calujesz w te usta To jest rzyg za rzygiem, fujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj" X I vice versa :D.Zona caluje po kochance . Ale bagno. Normalnie trojkat.Fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zza miedzy
A najzabawniejsze jest jak mąż nie sypia z żoną. Kochanka strzeli focha, żona akurat ma przypływ dobroci i facet ma dylemat czy zdradzać kochankę z żoną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość zza miedzy 17:13 ON wtedy nie myśli o kochance :D Ma seks z żoną! ;) Czyż nie dla seksu TYLKO właśnie zdradza? Temat zdrad to rzeka nie mająca ujścia, a wystarczyłoby czasem porozmawiać szczerze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochanko pomysl o ty mjak on kocha się z żoną,jak ja piesci jej piczkea potem ciebie,serio nie obrzydza cię to napisz nam to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka2017
Nie zastanawiam się nad tym, co on robi ze swoją żoną. Nie potrzebuję o tym myśleć. Wystarczy mi chaosu, który mam i który wynika z samej relacji z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to ty robisz ten chaos, który wynika z tego że nie rozumiesz co on do ciebie mówi. Kocha cię ale rozwodu nie będzie. Tobie to nie odpowiada ale dalej tkwisz w tym. On już chyba jaśniej nie może się określić. Twój wybór nikogo więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×