Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Liceum dla dorosłych. Jak wyglądają egzaminy?

Polecane posty

Gość gość

Jak wyżej. Jak wyglądają egzaminy i w ogóle te lekcje? Wzięłam się za siebie i chce skończyć szkole i pójść na studia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ściema? Tzn ze co? Że jak napiszesz źle to i tak zalicza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla szkół liczy się zdawalność. Dzięki temu nowi ludzie chcą się zapisywać. Dzięki czemu mają kasę. Jakieś 4 lata temu skończyłem cosinusa. Zdało 100%. O ile tylko mieli odpowiednią frekwencję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy w warszawie byłem w dwóch Nowakowskiego jest niby lepsze ale chuj uczą tak zdolniejsi na minskiej dobrze uczą , są sytuacje ze się ściąga i tyle bo nie wiadomo skąd to wiedzieć , na miski ej coś kumalem egzinujace tez nie są takie proste ale ja fejsa nie mam itp tak ogólnie tamta szkoła mi pomogła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodziłam do szkoły publicznej, darmowej która była częścią zespołu szkół ponadgimnazjalnych a wiec wydawaloby sie ze trzeba sie uczyc bo to publiczna wiec nie beda przepuszczac za ladne oczy a prawda taka ze wystarczylo byc na lekcjach i dostawalo sie ocene pozytywna ;) A egzamin to byla formalnosc trzeba bylo go przeprowadzic ale jak ktos mial ocene pozytywna na semstr to z egzaminu tez dostawal pozytywna ;) Taka prawda. Tylko w ostatnim semestrze bylo troche trudniej bo to wiadomo nie mozna komus dac sredniego i dopuscic do matury za nic ale tez nie bylo jakos specjlanie trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boję się. Uczyłam się w gimnazjum dobrze, ale w technikum popadlam w źle towarzystwo :wagary i trudna sytuacja w domu. Matka odeszła, ojciec miał mnie gdzieś, w wieku 17lat wyjechałam za granicę do pracy. Mam 27lat i myślę sobie ze czas najwyższy wziąć się za to. Marzę o studiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOVA CE Bydgoszcz
Jeśli zależy Ci na solidnej edukacji i profesjonalnym podejściu zapraszam do nas - NOVA Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych - jesteśmy w 21 miastach Polski - www.nova.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie w szkole panstwowej. Tam musisz miec 50% obecności i pozytywne oceny z kazdego przedmiotu. Np CKU. Cosinus i inne to gowno. Autorko jak odziesz do zaocznej to egzaminy sa pod koniec semestru, a matura tak jak w każdej szkole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy puszczają poniżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrystianoRonaldo
ja chodzę do Progresu w Poznaniu i jeszcze egzaminy mam przed sobą, ale co dla mnie najważniejsze to, to że się dużo nauczyłem w tej szkole. Powinno byc więcej placówek jak ta, gdzie nauczyciele mają taka pasję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżem truskawkowy
Ja jak do Progresu chodziłam to miałam normalnie polski, angielski, matematykę, historię itd, były sprawdziany, kartkówki... a później matura. Wszystko tak jak w normalnej szkole się odbywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×