Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ka  ma

Inny temat

Polecane posty

Gość ka  ma
Pisząc o dzielącym nas pokoleniu nie miałam nic negatywnego na myśli. Pewnie masz rację, ale ja akurat pod względem zelektronizowania jestem do tyłu:) nie mam fb ani konta na innym portalu, nie mam tysiąca aplikacji w tele tak popularnych ostatnio. Też się nie lansuję ale o tym już wspominałam że za modą nie nadążam:) nie, bo po prostu nie mam takiej potrzeby i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kama nie chce z nim pisać o seksie bo czuje że to stary dziad. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darjuz wyczwoił uncki fiolki I pokanatzyl swoje dancki Nastepnie spytał o. wychuże uże Bo napelnione na wychu i uio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja durny zapytałem? matkoooooo :D brawo Ty :D to było nieziemskie moge cie cytowac? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wim. Mozesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie tez. Lubie jak mnie cytują. Jednak rozbudzenie we mnie nadziei na cytowanie i nie zaspokojenie tej potrzeby, spowoduje dozywotni zakaz cytowania mnie. Innymi slowy - jesli nie zacytujesz mnie przed zachodem slonca strocisz bezpowrotnie szanse na jakiekolwiek cytanie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie zacytowałem :D a wiec nabylem prawa :D jupiiiiiiiiiiiiiiii [lapki w gore]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak. Nabyles. Dodatkowo przyznaje ci dodatkowe punkty za wnikliwą analizę tekstu okraszoną bardzo stosownym komentarzem popartym autorytetem niebieskiego nicku. To wiele dla mnie znaczy :classic_cool: A teraz muszę sie udac na spoczynek gdyz tego potrzebuje moj dopiero co odkryty geniusz. Zatem do zas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darjuż
15:50 co to było? :D kaszeba? Dla mnie petarda :D :D :D a powiedzże nam co ty mówisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka  ma
Witaj(cie):) przemiel to przez jakiś tłumacz może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi, zostaw inny temat. Jak tam nasze pytania i odpowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaszebeeeeee, kuŕwa!!! Kaszebeeeeeeee!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wczoraj 14:14 :) no i twoje pytanie na ewentualnosc mojego związku bez ślubu. :) Zaraz! Ty mi odpowiedziałaś już! Nie bo nie masz potrzeby, aha. Inaczej wtedy odebrałem kontekst. :) Oki czekam na twoje pytanie w sytuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybyś żył bez ślubu to nie mam jakichś pytań, bo to jakby pokrywałoby się z tą Twoją wizją wolnych, otwartych związków? No mniejsza. Miałabym jedno pytanie na okoliczność gdybyś jednak miał ten ślub kościelny, ale pominąłeś moje o to, kiedy tak Ci się poglądy zmieniły?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naiwna kamo. Otrzasnij sie myslisx ze faceci ci prawde napisza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka  ma
Nie wiem, ale nie mam tez powodu sądzić, że na pewno skłamią. Nie martw się tak o mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoj wybor obys sie nie rozczarowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy zmieniły? Nie ma konkretnie daty. To proces postępujący, myślę że wiele czynników składa się w całość i pewnie że o wszystkim na publicznym forum nie mam ochoty roztrząsać. Zapewne ogólne libelarne podejście istniało od dziecka. Może tłumione ale ciekawość poznawcza istniała zawsze i to pewnie składa się na takie otwarte podejście. No i temperament. Nie zapominajmy o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok. Czyli załóżmy że masz ślub kościelny, w tamtym momencie wierzyłeś w to co mówisz ale z czasem poglądy się zmieniły. Uważasz że Ty masz większe prawo oczekiwać od małżonki zrozumienia dla Twojego prawa do zmiany poglądów i tym samym jakiejś elastyczności z jej strony? Czy to ona ma większe prawo oczekiwać od Ciebie iż dotrzymasz słów przysięgi którą kiedyś złożyłeś? Zakładając że jej poglądy się nie zmieniły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy w mieście
Ze ślubem kościelnym nie ma żartów. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez jaj :D. Jedyny niebieski temat i go zasrałem? hehheh Koniec świata. Ciotki, to chyba była ostatnia próba pewnej personifikacji, wiem trudne słowo, ale tylko tak w tym potoku pomarańczowego potopu, będę w stanie kogoś ze "starych" ;) znajomych rozróżnić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piortek ty pedofilu...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka  ma
Dzień dobry:) wracamy na topa. Teraz Twoja kolej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×