Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jinx2017

Czy walczyć o nią

Polecane posty

Gość gość
Moim zdaniem nie tu klopot,ze wziales cos tam za duzo na siebie tylko masz zbyt wygorowane pojęcie o sobie i przedmiotowo podchodzisz do spraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj -jinx2017 dziś - Dzień Dobry- te późniejsze wpisy to już nie moje :) a zwłaszcza gość wczoraj Jakby mail nie doszedł daj coś znać tutaj-może jeszcze topik przeżyje te parę dni-chociaż po moich wpisach raczej raczej wątpię xz widzę, że jakaś inna "panna" chyba wpycha się na priv bez zaproszenia (he-he)? TAK. Dokładnie wyczułam, że wczoraj był "gorszy dzień". Mam nadzieję, że dziś jest już lepiej :). "Charakterek" ja też mam ale lata robią swoje :) i nie upieram się już, żeby postawić "na swoim" chociaż jednocześnie nie daję sobie też "wejść na głowę"- ot wypracowałam taki "złoty środek" i tego się trzymam. Pozdrawiam i życzę spokojnego weekendu :). P.S. Gdyby mój mail nie doszedł to faktycznie skorzystam z porady tej "panny" 20.44 i będę Cię szukała tutaj. P.S.2: Jeszcze odniosę się do wypowiedzi z 23.55: O MNIE można napisać DOKŁADNIE TO SAMO: mam zbyt dużo obowiązków na głowie a to rzeczywiście może powodować, że mam zbyt wygórowane pojecie o sobie (często właśnie tak byłam odbierana gdy wypowiadałam się na Kafe) i przedmiotowo podchodzę do spraw. Staram się jednak dystansować do tego i ci, którzy mnie znają- odbierają mnie zgoła inaczej :). a to rzeczywiście może powodowac wrażenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jinx2017
Nie mogę się doczekać maila od Ciebie,dziś nie mogłem zasnąć tak mnie nakręciłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jinx2017
Ludziska -UWAGA !!!ja tutaj nie pisze od wieczora 25 maja!!!nie wiem jakim cudem ktoś się podszywa pode mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jinx2017
To można gdzieś zgłosić?ja tutaj jestem 1 raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co się tu dzieje ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaczernij się i po kłopocie,autorze topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jinx2017
Co to znaczy zaczernić się?nie znam się...niby mam hasło do mojego nicka-a tu wpadka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wpisz je jako swoje na niebiesko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jinx2017
Widzę że się uspokoiło,ale jak mam zrobić ten nick na niebiesko? Ktoś tutaj miał taką akcję z podszywaniem się ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zresztą topik umiera już zdaje się-chciałem wszystkim podziękować za wpisy...motywujące...dziękuję !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jinx2017
Mail aktualny dla Pani która chciała pisać na priv,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jinx2017 dziś -"Mail aktualny dla Pani która chciała pisać na priv, pozdrawiam" X Odezwę się pod koniec tego tygodnia po powrocie z urlopu- tak jak obiecałam. Również pozdrawiam. :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jinx2017
Ludzie,a może jeszcze coś napiszecie konstruktywnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jinx2017 dziś -"Ludzie, a może jeszcze coś napiszecie konstruktywnego... " Dobry Wieczór :) Napiszę do Ciebie końcem tygodnia. Nie wiem, czy konstruktywnie :) ale może porozmawiamy na interesujące nas tematy. Proszę o cierpliwość. Pozdrawiam. "Ta zaproszona na priv" :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jinx2017
No nie mogę...podobno kochasz tamtego...ach kobiety...nie wiem za co mnie lubią-i to tak całe życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jinx2017
Ach..pewnie za mój charakterek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.26-22.31- Autorze masz znowu gorszy dzień? Jeśli tak, to może sobie odpuśćmy, bo ja już to raz przerabiałam a nikt mi nie płaci za pomoc psychologiczną po godzinach. Pozdrawiam. "Ta powyżej".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jinx2017
Ech...nie,po prostu mam takie poczucie humoru...tak trudno odgadnąć że tak naprawdę największe jaja robię z siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podszyw świetnie pisze,zaraz przebije autora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jinx2017
Panna już wróciła z wakacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jinx2017 wczoraj -"Panna już wróciła z wakacji?" X Tak. Panna już wróciła i napisała do Ciebie :). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×