Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość może przyszła mamusia

mamusie na luty 2018

Polecane posty

Gość Szimena
U mnie spokojnie. Mała nie marudzi, w ciagu dnia spi dwa razy. Raz 40 minut, a drugi raz ponad dwie godziny. W nocy jedna pobudka o 3, zjada i spi. Niechętnie lezy w wózku , ale polubiła nosidełko. Nie mam na co narzekać. W środę same lecimy samolotem, coprawda tylko godzinka lotu, ale trochę się obawiam jak to bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Któraś z Was pisała że maluszek nie chcr jeść dań gotowych.Mój chętnie je zupki warzywne oraz same warzywa Bobovita, natomiast nie chce jeść owoców ze słoiczka :O Postanowiłam więc wziąć się na sposób i połowę owoców ze słoiczka przekładam do butelki ze swoim mlekiem, mieszam,podgrzewam w kąpieli wodnej,nakładam smoczek z większą dziurką i podaję z butli. Tak mu smakuje że jednym tchem wypija 200 ml :) :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie tez w miarę ok, strasznie wszystko gryzie i czasami zaczyna płakać ,ale zębów nie widać ;/. Przewraca sie na brzuch w sekundę a po chwili Sie denerwuje,bo nic więcej w tej pozycji nie może zrobić ;) śpi po 30min (z zegarkiem w ręku) zazwyczaj 4 razy. Jest kochanym nerwuskien. Wszyscy mówią,ze to mały Budda (uśmiechnięty grubasek) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimma
To ja pisałam wyżej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamea81
Mimma mamy takie same bobasy :D ja też od swojej mogę zegarki regulować - mija 30 min i oczy w sekundę otwarte i zupełnie przytomne :) i ten uśmiech bezzębny na powitanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAlaa
A moja dziś była bardzo marudna. Czy to możliwe że idą kolejne zęby? Ma już dwa. Dziś pierwszy raz zjadla mięsko :) Indyk z dynią i ziemniaczkami. Ma spory apetyt i bardzo ładnie już je. Czy wasze dzieciaczki zjadają cały słoiczek czy dajecie po pół? Bo tak naprawdę nie wiem jakiej wielkości te porcje podawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamea81
Moja te mniejsze słoiczki zjada całe. Te większe, ok. 190g,zazwyczaj na 2 razy. Chociaż jak jej coś wyjątkowo posmakuje, to nawet ten duży wciągnie :D U nas dzisiaj była zupka dyniowa z królikiem, a z owoców na drugie śniadanie banan z morelą :) Na kolację kaszka manna gęsta, jedzona łyżeczką-w końcu dała się przekonać do kaszek, z tym że woli naturalne smaki a nie owocowe czy waniliowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fressia
Olivinsand nad morzem :-) wspaniałego czasu z rodzinką! Ja karmię piersią i podam pierwszy raz jedzonko po powrocie z wakacji, będzie miała wtedy 6 miesięcy i tydzień. Antykoncepcji nie stosujemy, tylko metoda objawowa, teraz pewnie włączę do tego termiczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamea,to mój niejadek w porównaniu z Twoim.Mleko czy kasze wypija dopiero gdy zasypia bo na "trzeźwo" nie chce pić.Z córką też miałam tak samo. Wypijała mleko tylko na śpiocha.Łyżeczką je dania ze słoiczka ale niezbyt chętnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaB25
Marcelek nie ma jeszcze zębów i chyba trochę muszę poczekać bo nie widzę objawów żeby rosły. Ma problem z piciem wody. Nie mogę go nauczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamea81
Zoma no nie mogę narzekać na jedzenie :) nie wszystko jej tak samo smakuje, np próbowała z Rossmanna spaghetti z warzywami, to pluła bardzo, może to przez dodatek bazylii :D zdziwiło mnie jak ostatnio ze smakiem zjadła cukinię z groszkiem i brokułem:) syn powiedział, że to zielona kupa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agiii27
Moj synek powoli przekonuje sie do marchewki i marchewki z ziemniaczkiem, dzis zjadl calkiem sporo, powoli akceptuje nowe smaki. Co podam dalej sama nie wiem, moze cos z dynia. Poki co owocow nie podaje, chce aby najpierw zaprzyjaznil sie z warzywkami. Kaszki i kleiki smakuja mu, podaje mu je w plynnej postaci a nie z lyzeczki. Co do wody to podaje mu jak jest bardzo goraco, pije wtedy troche. Bez wiekszego przekonania ale zawsze jakies pare lykow jest, Kasia a gdybys zrobila takie wodniste mleko? Do wody dodac troszke mleka aby ta woda zmienila troche smak jesli tak bardzo mu nie smakuje to moze stopniowo trzeba, moze sie przyzwyczai w ten sposob? U nas dzis pada wiekszosc dnia a ja mam chwile wytchnienia, nareszcie! Maly spokojniejszy, spi juz ponad godzine co jest absolutnym rekordem ostatnio. Po tych dniach krzyku ten dzien ciszy to jak wybawienie :D modle sie zeby kolejne dni byly rownie spokojne jak ten dzisiejszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie właśnie skończyły się błogosławione 2 godziny spania. Święto jakieś. Może to przez deszcz i ogólnie senna pogodę. Moja ostatnio zjada dużo. Daje jej tyle ile chce. Je jabłuszka z kaszka I zupę jarzynowa. Z ziemniaka, selera i marchewki smakowało bardzo. Dziś zamiast marchewki cukinia. Ja robię sama i potrafi zjeść jakieś 160 a nawet 200ml. Dużo aż byłam zdziwiona. Ale nie zawsze tyle zjada czasem 5 łyżeczek i cycek musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka001ii
Dzis probowalismy banana, ale nie jakiejs papki, prawdziwego banana pokrojonego w male kawaleczki. Troszke zjadl, wniosek jeden - kawalkami lepiej sie pluje :] Chyba trafil mi sie antypapkowiec. Jutro sprobujemy tak marchewki gotowanej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha,czym miksujesz że masz papkę? Ja robiłam marchewkę na tarce,później blenderem a i tak były grudki i mały dławił się więc kupuje słoiczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agiii27
Zoma ja robie blenderem i jest idealna papka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agii,dodajesz wodę ?Ja tak,żeby ta papka była wodnista i mimo tego są grudki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agiii27
Tak dodaje wode. Moze zalezy jaki blender... sama nie wiem ale mi mikusuj***ardzo ladnie, nie ma zadnych grudek. A jak dodam troszke ziemniaka to juz calkiem fajna konsystencja jest jak krem. Ja mam blender reczny Braun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaB25
Agiii27 bardzo dobry pomysł z tym mlekiem. Nie wpadłam na to. Jutro odciągnę i zobaczymy jak to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diverta
Hej! Nie było mnie kilka dni i ledwo dałam radę Was nadrobić:) zaraz muszę lecieć kąpać Jaśka więc tylko napiszę że jestem za prywatnym forum, niestety facebook w moim przypadku odpada.. no i czekam na wieści Majka czy będzie kolejne dzieciątko, niech się ułoży po Twojemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szimena
Ja rowniez jestem za prywatnym forum - umie któraś z was to zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruś coraz częściej domaga się smoczka .Myślę wtedy że jest głodny, daję mu mleczko a on wypluwa mleko,marudzi - jak mu tam smoczek to chetnie ssie,mróży oczka i zasypia .Dzisiaj w nocy przebudził się,nie chciał mleka tylko smoczka. Okresu nadal nie mam.Dziś 40 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAlaa
Zoma, moja bardzo często się wybudza i chce smoczka. Daje jej i od razu spi dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka001iii
Zoma mi test pozytywny wyszedł dopiero w 35dc:x w 29dc było czysto. Wyczytalam ze gdy nie ma jeszcze kreski w dniu spodziewanej miesiaczki, to dobry znak. Zrób test jeszcze raz, a moze to porostu sie jeszczze nie unormowalo po porodzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka,zrobiłam dziś test i negatywny. Czyli po porodzie cykl mi się jeszcze nie unormował.U mnie cały czas pada deszcz.Syn pojechał w góry na 5 dni i tam też ulewy. Ja daję owoce ze słoiczka Gerber z butelki.Dodaję swoje mleko i smoczek z większą dziurką-pięknie pije.A łyżeczką nie bardzo mu to idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, widzę że jest kilka osób chętnych na forum prywatne ale żadna nie wie za bardzo jak się za to zabrać.. ja też nie wiem, ale spróbowałam założyć takie forum na fora.pl... dopiero uczę się nim zarządzać, nie wiem czy wszystko działa tak jak trzeba.. myślę że jeszcze dzień lub dwa, doczytam, potestuję i będziemy mogły się rejestrować.. zapytam tylko jeszcze inaczej, czy ktoś jest przeciwny przejściu na forum prywatne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem za forum prywatnym,ale nie mam pojęcia jak to zrobić.Bedac w ciąży byłam na FB na forum zamkniętym.Jak urodziłam, to opuściłam grupę. Diverta może dasz radę i uda Ci się stworzyć takie forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diverta, ja też zaczęłam próbować na fora.pl, tylko utknęłam w trakcie. skoro się za to bierzesz, to nie będę już wchodziła w paradę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×