Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Który z tych zawodów to dobra ciekawa praca i dobre zarobki ? co polecacie odra

Polecane posty

Gość gość
na pewno jeszcze trwa, bo się zapisywałam w poniedziałek. mają teraz promkę na czesne, chyba do 15go lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katułka, praczek rekrutacja na studia I stopnia w oddziałach WSB nadal trwa, zatem można aplikować poprzez naszą stronę wsb.pl lub bezpośrednio w oddziale. Jeśli chodzi o promocję zniżkową to trwa ona do 15 lipca. Pozdrawiam, Renata Mazur Online Ekspert WSB Studia I stopnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goert, obecna promocja na studiach I stopnia trwa do 15 lipca. Można zatem oszczędzić aż 1000 zł - 600 zł dzięki zniżce w czesnym na pierwszym roku studiów oraz 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. Promocja obowiązuje zarówno przy zapisie online jak i w oddziale stacjonarnym. Pozdrawiam, Renata Mazur Online Ekspert WSB Studia I stopnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koziik
Czy na wsb można w trybie weekendowym studiować? Mam dobrą fuchę i nie chciałbym z tego rezygnować. Natomiast z drugiej strony sama matura to mało , moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No oczywiscie , że księgowa. Ale trzeba być mądrym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emyrto
A ja myślę o tym, żeby postawić na masaż, rehabilitację. Wybieram się całkiem niedługo na kurs do Centrum Szkoleń Rehabilitacji "Top School" http://www.topschool-pnf.pl ale na pewno nie skończę na jednym kursie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koziik studia I stopnia w oddziałach Wyższej Szkoły Bankowej można podjąć w trybie niestacjonarnym oraz stacjonarnym. Pozdrawiam, Renata Mazur Online Ekspert WSB Studia I stopnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koziik
oewsb. Czy każdy kierunek na wsb można w trybie zaocznym studiować? Czy są jakieś ograniczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość józeko
Jest szansa żeby się jeszcze załapać? WSB w ogóle przewiduje stypendia dla nowych studentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Józeko rekrutacja na studia I stopnia jest nadal otwarta, zatem możesz cały czas aplikować na wybrany przez siebie kierunek. Co do stypendiów, to możesz skorzystać z następujących ich rodzajów (po spełnieniu warunków ich przyznania): za wyniki w nauce, socjalne, dla wyróżniających się, sportowe oraz MNiSW. Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej: www.wsb.pl/kandydaci/studia-i-stopnia/stypendia-i-znizki Pozdrawiam, Renata Mazur Online Ekspert WSB Studia I stopnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koziik
Dziękuję za wiadomość , pani Marto. Sprawdziłam i na moje szczęście jest taka możliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość józeko
Dzięki za odpowiedź, złożyłem papiery niedawno więc teraz pozostało mi jedynie czekać. A tak nawiasem, tworzone są rezerwowe listy rekrutacyjne na potrzeby rekrutacji? Czy po prostu do zapełnienia listy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Józeko listy rezerwowe nie są tworzone. Rekrutacja trwa do zapełnienia wolnych miejsc na danym kierunku studiów. Pozdrawiam, Renata Mazur Online Ekspert WSB Studia I stopnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×