Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy któraś z Was jest nieszczesliwą matką ?

Polecane posty

Gość gość

Ja jestem. Mam dwie córki - 3 letnią i 3,5 miesieczną. Można się zatyrac na smierc, a one i tak nie przestaną marudzic. Jedna przebija drugą. Jestem zmeczona, nie chce mi się bawić ze starsza, powiem nawet dostadniej rzygać mi się chce jak mam się bawić setny raz w to samo. Nie mam sily, ochoty i najchętniej zniknęlabym z tego swiata. Dzieci mnie wykoncza. Kocham je, ale one doprowadzają mnie na skraj rozpaczy. Są straszne. Okropne. Czasami ich nienawidze. Ale się opiekuje nimi, bawię się w te idiotyczne zabawy, zupełnie już mechanicznie. Kto powiedział że dzieci dają szczęście ? Chyba jakiś nieszczęśliwy rodzic żeby i inni się rozmnazali i byli równie nieszczęśliwi co on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciesz się, że są 2 i za jakiś czas zaczną się bawić ze sobą a Ty będziesz mieć święty spokój z tymi głupimi dzieciowymi zabawami :) ja mam 5- i 3-latka i pięknie się ze sobą bawią, a ja mam święty spokój :) Który normalny dorosły chciałby się dzień w dzień bawić w to samo (nawet jak są różne zabawy i zabawki, to no ludzie, na poziomie wiadomo kogo :P ) ??? Także ja Cię rozumiem :) Musisz zagryźć zęby jeszcze na jakiś czas, a potem już będzie więcej plusów niż minusów. Co nie znaczy, że będzie z***biście :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego nie chcę dzieci, twoje wyznanie mnie w tym upewniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieszczęśliwa matka jednego dziecka to błąd, ale nieszczęśliwa matka dwójki dzieci to sorry ale to już nie błąd, a wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Następna flustratka, idź lepiej do psychiatry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×