Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

whiskyzjarmuzu

Jaka to melodia?

Polecane posty

Gość Helenka Zy
Tzn., MS, że wypełniasz niewłaściwe ankiety albo w nich kłamiesz albo złe strony odwiedzasz.. Albo Twoja obecna pompka do penisa jeszcze całkiem sprawna ;) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A prosiłam kupmy z rodowodem" x Przecież za tego z rodowodem chciał ekstra karton fajek od Ruskich. I to ten sam, który od niego wzięliśmy. xxx "Co zrobić jak buty już mamy obgadane... smutas.gif Zgonimy to na Twoją chorobę" x W sumie racja. Tym bardziej, że torebki też już były. Ale przy serialach wymiękam, "Na dobre i na M" czy "Trudne sprawy Marii Wesołowskiej" to poza moimi możliwościami intelektualnymi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"E, nie, po prostu zwyczajnie nie potrzebujesz. Sam wiesz najlepiej" x Każdy potrzebuje! Przecież największa ściema nowoczesnego świata to tekst "rozmiar nie ma znaczenia" i "mały ale wariat". I tu akurat zgadzam się sam ze sobą, że te teksty to straszna ściema i do tego żałosna:) xxx "Widocznie nie jesteś targetem. I już prawie zapomniałam o tym, że łysy, niski, obsikany..." x Takie miałem wrażenie, dlatego postanowiłem popracować nad swoim wizerunkiem:) xxx "Tzn., MS, że wypełniasz niewłaściwe ankiety albo w nich kłamiesz albo złe strony odwiedzasz.. Albo Twoja obecna pompka do penisa jeszcze całkiem sprawna" x Nie wypełniam żadnych, bo w każdej chcą żeby podać wiek, a nie ma mojego;) Moja obecna była z demobilu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Zy
Znaczy doświadczona. Więc popracuj nad jej motywacją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Zy
Mam, ale zepsuty. Fota nie doszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitnaa
Każdy potrzebuje! Przecież największa ściema nowoczesnego świata to tekst "rozmiar nie ma znaczenia" i "mały ale wariat". I tu akurat zgadzam się sam ze sobą, że te teksty to straszna ściema i do tego żałosna x Ty to piszesz poważnie? No ja jednak myślę, że są rzeczy ważniejsze niż rozmiar rozporka. Ciekawe znajomości i wielkie miłości nie zaczynają się od zaglądania w majtki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitnaa
Miłego popołudnia whisky :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ty to piszesz poważnie?" x Chyba nie podejrzewasz mnie o powagę na kafeterii, a zełaszcza tutaj?:) Chociaż mam swoją teorię, z którą - jak już wcześniej wspominałem - całkowicie się zgadzam. Rozmiar to nie wszystko, ale zdecydowanie ułatwia życie. Tak sądzę tylko na podstawie opowiadań oczywiście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitnaa
Z tą powagą na kafeterii to rożnie bywa. Tu nigdy nic nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piękna zołza
🖐️ :) dawna, niesystematyczna gwardia ?;) witojcie, witojcie :) Temat niby muzyczny ale bez muzyki, a Wy tak sobie trele o morelach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"whiskyzjarmuzu dziś Gadamy o rozmiarach? Ja to mam wyczucie chwili" x Nie da się ukryć, ale wiesz - można rozmawiać o rozmiarze, a nie o jego braku...;) xxx "Zdrowy już jesteś?" X Odmawiam odpowiedzi;) xxx "Z tą powagą na kafeterii to rożnie bywa. Tu nigdy nic nie wiadomo" x W sumie racja. Po prostu czasem trudno uwierzyć, że ktoś pisze poważnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popchniesz.o widzisz juz zrobiles ;) dobra sztycha w odpowiednim momencie potrafi doprowadzic do orgazmu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćA
Zołza- na dodatek Piękna, to marzenie każdego faceta ... znałem kiedyś taką jedną , ale nie dla mnie była, nad czym ubolewać nie przestaję ...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie da się ukryć, ale wiesz - można rozmawiać o rozmiarze, a nie o jego braku" x Ponadnormatywny? 7 x XL? Nawet się nie zbliżaj na odległość posta. x "Odmawiam odpowiedzi" x Bo jesteś już zdrowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćA, naszło Cię na zwierzenia? To rozwiń. Madzia? Dobrze kombinuję? Śmiało. Wybrniemy przynajmniej z tych rozmiarów, bez uszczerbku na zdrowiu psychicznym. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćA
Przypadkiem zajrzałem i przeczytałam wpis na poprzedniej stronie ...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćA
,,,i tak się rozmarzyłem , cóż bywa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćA
Tyle ile trzeba , czyli tyle żeby odróżnić zołzę od jędzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×