Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

whiskyzjarmuzu

Jaka to melodia?

Polecane posty

Hahaha Czizas, znasz mnie, dla ciebie założę te cholerne chodakach (podobno już nikt ich tu nie nosi,) Gdzie wysłać zdjęcia? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziunia, w D. Pie mam jak poważnie czy grzecznie podchodzisz do anonimowego forum I mijaj mnie ile chcesz a ja jak zwykle będę pisał to co chcę i do kogo chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie przeczytałam parę dzisiejszych postów. Pamiętam tylko ten o sikaniu z patosem i ratowaniu galaktyki. Czyli wciąż dummy. Teraz postaram się zasłużyć na status dziuni. Trochę mi się nie chce, ale skoro czizas dała radę! No i na szczęście wiele rzeczy i tak idzie po mojej myśli. Tylko jeden problem, who cares? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tutaj mam udawać, że "deszcz pada" i normalnie z nim rozmawiać? x wystarczy jak zachowasz dystans, i nie mam tu na mysli zs-a, tylko anonimowe rozmowy w ogole. po co sobie psuc humor? nie pisze tego ze zlosliwosci tylko zyczliwosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziunia, to ja też będę życzliwy, czizas mnie zmotywowala = chroń swoje watle zdrowie psychiczne i kompleksy i s. dalaj póki czas:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o Holandię to gdyby nie fakt, że krowy są ładniejsze od tutejszych kobiet, to mógłbym tu mieszkac Przynajmniej z każdym się porozumiesz, nie to we francji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od poczatku wiedzialam, ze masz serce na dloni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chetnie zrobilabym przeglad holendrow, mam podejrzenia, ze moga niezle wypasc w porownaniu z bykami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ty masz swoją dedykowana szufladę," x jednoosobową? a jeśli tak, to nie wiadomo, czy czuć się jak w izolatce, i odbierać to jako brak szacunku? czy wręcz przeciwnie - być jak Lucy lu, i poza nią nie bać się konkurencji ;) x "BTW sukienka pozdrawia" x by the way, proszę pozdrów ode mnie Sukienkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wystarczy jak zachowasz dystans, i nie mam tu na mysli zs-a, tylko anonimowe rozmowy w ogole. po co sobie psuc humor? " x Czym psuć humor? Tym, że jakiś ZS zwraca się do mnie per "dziunia"? Nie przesadzaj. Przecież to są jego ulubione socjotechniki. Dziś tak, jutro srak. Powiedziałam tylko, że na mnie metoda marchewki i kija nie działa. I to nie ja chciałam o tym rozmawiać. Dobrze wiem co ZS potrafi, znamy się przecież. :-) KONIEC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadam z jakimiś dziuniami w pubie, leci ich yyy najlepsza muzyka, przy niej disco polo to ambitne kawałki, f**k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szuflada - szuflandia - kingsajz - figura - gola figura niezle Lucy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"przecież wiesz, że nie masz konkurencji" x nie wiem, czy ja wiem, no chyba że odwiesimy na razie konwencję "who cares", udamy że Ci zależy, żebym wiedziała, to dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KONIEC x tak, tez juz mnie zmeczyla ta zyczliwosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przywiezc ci jakiegoś w butonierce? x zapakuj w eternit i doturlaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×