Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ekis

PERFUMY NA ALLEGRO!!!!???

Polecane posty

Gość tomek1991
Mam do zaoferowania perfumy różnej marki i lini zapachów sprowadzane: tel kom: 792 878 169: e-mail: biskup4@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. Ja również się bardzo rozczarowałam kupując raz perfum na allegro. Przez długi czas nie mogłam się zdecydowac na ponowny zakup aż w koncu trafiłam na bardzo miłego i lojalnego allegrowicza, którego serdecznie wszystkim tu polecam. Kupiłam od niego 3 perfumy (YSL baby doll, Dior hypnotic poison i Calvin klein eternity = wszystkie 3 perfumy były starannie zapakowane, nienaruszone w idealnym stanie, a co najważniejsze - ORYGINALNE. Kupując u tego allegrowicza jeste mniej więcej o 400 złotych na plusie,gdyż sprzedaje on te perfumy po o wiele niższych cenach niżeli są one dostępne w perfumeriach - dla przykładu perfum hypnotic poison diora w sephorze kosztuje koło 450zł a u niego na aukcji zapłacilam za niego 240. Nie wiem jacy są inni allegrowicze w kwestii sprzedawania perfumów. Zapewne przy zdecydowaniu się na zakup perfumu na allegro trzeba patrzec czy kupuje się dany zapach u osoby wystawiającej TYLKO PERFUMY na swoich aukcjach,a nie pojedynczych osób,które po prostu chcą sprzedać tanio podróbę. Trzeba również zwracać uwagę na komentarze danego użytkownika oraz na ceny. Jeżeli perfum,który w sklepie kosztuje koło 600 złotych a na aukcji jest on wystawiony za 50,to nie ma co liczyc na oryginal - takie jest moje zdanie. Nick allegrowicza od którego kupuje oryginalne perfumy i na które WYSTAWIA ON RACHUNEK (niesamowicie mnie to cieszylo,bo perfum mozna zwrócic gdy nie jest sie z niego zadowolonym lub jeżeli PODEJRZEWA SIE PODRÓBKĘ -co w moim przypadku nie miało miejsca) jest perfumeria_24h. Mam nadzieję ,że pomogłam komuś w dokonaniu dobrego zakupu , po niższej cenie:) Pozdrawiam serdecznie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie zawsze darkmaryna
tak jest jak piszesz. Możesz kupić podróbę i z rachunkiem i z fakturą nawet w dobrej perfumerii. Na allegro to ogólnie lipa, chociaż są wyjątki. Ale trzeba się naszukać i nie liczyć na oryg. za małą kwotę. Co do osób sprzedających poj. sztuki perfum jest podobnie- jedni pozbywają się podróbek, inni niechcianych prezentów. Ja sporadycznie sprzedaję poj. sztuki wód, którymi obdarowuję rodzinę- zdarza się, że zostanie mi jakaś niepotrzebna sztuka- i są to oryginały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolinaa91
Jeśli ktoś chciałby kupić ORYGINALNE perfumy, to mam do sprzedania wody perfumowane Armani Code 75 ml i Dolce & Gabbana The One 75 ml. Jeśli się zdecydujecie, to mogę wystawić zapach na allegro i tam kupicie perfumy (żeby było dla was bezpieczniej). Cena, którą proponuję to 150 zł + 9,50 zł przesyłki za jedne perfumy. Możliwa jest negocjacja ceny. Zainteresowanym mogę przesłać na maila zdjęcia perfum tak, żeby było widać numer identyfikacyjny potwierdzający orginalność. Moj mail to carola.k@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raggaflow
Witam!! Mam do sprzedania perfumy : 1. Celine Dion Sensational 100ml 2. Lacosta- 50ml 3. Calvin Klein- Eternity perfumy+ balsam Ich oryginalnosc potwierdzaja znaczki na opakowaniach made in USA oraz made in UK Jeśli jest ktoś zainteresowany prosze o kontakt poprzez email. Dla bezpieczenstwa Waszego moge wystawic perfumy na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfumix
A ja w tym temacie powiem tak - na allegro żadko są perfumy oryginalne. I nie ważna jest cena wystawionych perfum - poprostu ktoś wiecej zarabia a ktoś mniej. Jeżeli ktoś jest zainteresowany TURECKIMI perfumami to prosze o kontakt gg 8059732

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey. Mam do sprzedania perfumy Salvatore Ferragamo F by Ferragamo 90ml eau de parfum. Perfumy zostały zakupione w perfumerii na Wyspach Kanaryjskich za 83.5 euro. Były kupione dla mnie. Niestety rodzice źle odczytali smsa i zakupili inne niż chciałam (ja chciałam Salvatore Ferragamo F by Ferragamo NIGHT 90ml eau de parfum). Różnica w nazwie nie duża...ale wyszło jak wyszło :( Także jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę o kontakt mailowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -zaba-
witam kupiłam na allegro jakis czas temu lacoste touch of pink, 90ml w cenie 139zł od użytkowanika doorisa....myslałam,ze to oryginał...ale co ????podróba jak nic, zapach trzyma się 1h.......ale byłam głupia!!!!nigdy wiecej takich zakupów na allegro!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwert07
nie można kupić czegoś dobrego za śmieszną kasę www.platne-ankiety.za.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atutka20
Witam, Prowadze sprzedaż na Allegro perfum Armani Acqua Di Gio 200ml. Jestem pewnym sprzedawca i zapewniam ze moje perfumy sa 100% oryginalne. Zafoliowane, z kodami kreskowymi oraz numerami seryjnymi. Perfumy sprowadzam ze stanów, bez marzy opłat itd dlatego w tak atrakcyjnej cenie. Szukam rózniez ludzi do współpracy. Kupców, handlarzy. Cena pojedyńczej sztuki to 129 zł. Mile widziana ilosc hurtowa, oczywiście cena bedzie adekwatna do kupionej ilości. Kontakt: atutka20@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam do sprzedania kilka flakoników perfum przywiezionych z Angli. Perfumki sa orginalne w 100 %. Cena za flakonik : Calvin Klein Euphoria 100 ml - 190 zł Chanel Chance 100 ml - 300 Chanel Allure 100 ml - 260 zł Elizabeth Arden 5th Avenue 125 ml - 110 zł Dolce & Gabbana Light Blue 100 ml - 230 zł Preferuję odbiór osobisty w Warszawie Kontakt : 518-10-11-93 Ewentualnie mogę wysłać jeśli ktoś ma ochote ale po wczesniejszej wpłacie na konto. Nie mam konta na allegro bo nie zajmuję sie sprzedażą na co dzień. Na upartego jak ktoś bedzie chciał przez allegro moge wystawić ale dopiero w najbliższy weekend na aukcji grzecznosciowej bo swojego konta nie mam i nie chce mi sie w to bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perfumy na allegro zamówiłam tylko raz i niestety nie trafiłam na oryginał ;\, dlatego bardzo dobrze, ze polecacie spwardzonych sprzedawców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PMD
A co powiecie np o perfumeriach na allegro? Kupilem ostatnio Armaniego Diamonds Intense od iperfuma, na aukcji piszą że oryginał, czekam na odbiór ale chyba powinno być ok, cena nie jakaś super niska ale taniej niż w douglasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulala84
Nie kupujcie na allegro!! Sama się nacięłam na nieuczciwych sprzedawców - wcisnęli mi tzw. "czyściciele kadzi" (perfumy z dna zbiornika które nie nadają się do sprzedaży!) w cenie oryginalnych! Lepiej wybrać się do jakiejś dobrej, markowej perfumerii np. Marionnaud albo Quality!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GIo
Bo w 80% ludzie daja opinie ze przesylka doszla itp i daja komentarz zaraz po dostaniu przesylki zamiast wyprobowac czy pachna tak samo i czy sa trwale po co od razu dawac komentarz kazdy patrzy i widzi doszlo ok to i ja kupie a to porazka na samym wstepie ja handluje rozlewanymi od 4 lat i jakos nie narzekam na zbyt zaden FM Nicole czy Refan po prostu mam i sprzedaje 50ml za 25zl czyli 50gr ml jest 175 zapachow. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarzabek
zastanowcie sie skoro za 80-100zl mozna kupic NIBY ORGINAL to ile by taki np ARMANI zarobil na butelce ludzie myslenie nie kosztuje nie ma orginaluu za 100zl sa orginaly w Mariocie w wawie butelka z certyfikatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawcioi
kupiłem raz perfum na allegro i nigdy więcej!!!! kupiłem dziewczynie CHANEL No 5 za 280 zł 100ml..... i frajer który miał tak wiele pozytywów mnie oszukał. śmierdzi po prostu jak najtańsze mydło z biedronki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulala84
No właśnie!! Ja sama wolę iść do Blue City w Warszawie do dobrej perfumerii. Wiem, że kupuję prawdziwe perfumy, mogę sobie wypróbować zapachy, obsługa miła i pomogą wybrać coś dla siebie albo na prezent. Jak się kupuje na allegro to nie ma takich udogodnień a można tylko stracić pieniądze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oryginały są na iperfumy.pl :) Kup torebkę na www.etorebka.pl Z tym kodem- bb63f830 otrzymasz ją taniej!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eltoro
Sprzedam perfumy doze flakony oraz male 20 ml. pochodzenie turcja - tylko hurt. kontakt 2680125 NISKIE CENY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wollka
@ulala84 Ja tam też wolę kupić oryginalne w sklepie i wydać troszkę więcej niż kupować gdziekolwiek, cokolwiek. Wolę zapłacić te parę złotych więcej za jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona_82
Popieram wollkę. Kupowalam kiedyś na all (żeby zaoszczędzić) i nacięłam się na podróbki, które niestety były bardzo nietrwałe. Wiem, że w Douglasie w BC jak poprosisz to zrobią Ci malutką próbkę dowolnych perfum, więc nie ma potem rozczarowania w porównaniu do tego jak zamawiasz "w ciemno" w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monalizaza
Zgadzam się! Wiadomo jaki zapach i za co się płaci przekłada się to nie tylko na jakość zapachu ale także takie perfumy zdecydowanie wolniej się kończą, co do Turcji hmm piękny kraj ale kraina podróby... Zalecam perfumerię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam- w ciaghu jednego dnia zarobiłam 50 dolarów(tyle co minimum do wypłaty. po zarejestrowaniu i zalogowaniu masz 5 stron do ocenienia i masz juz 28$ http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=darunia1990l P.S sprzedaje perfumy avon 25% taniej a niektóre nawet 30% taniej i sa super szczególnie te troszeczke droższe specjalnie popryskałam sie po bluzce i jak ja zdjelam zostawiłam w łażience po 3 dniach jak brałam do prania poczułam zapach wiec długo pachną a tak nawiasem kochane najczesciej jest tak ze po jakis 5 min nie czujecie juz zapachu bo organizm sie przyzwyczaja lepiej zapytac kogos znajomego czy czuje każda która zarejestruje sie na mojej stronie moze napisac na maila w sprawie perfum dariad756@poczta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romika27
Ja tam wole korzystac ze sprawdzonych perfumerii. Moze zaplaci sie ciut drozej ale ma sie ta pewnosc, ze produkt jet oryginalny. Od jakiegos czasu najczesciej kozystam z Douglasa, bo mam do nich zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiczkaaa
Zgadzam się, mimo, że w internecie można kupić coś taniej, to ja i tak wolę kupić w sprawdzonym sklepie, zazwyczaj kupuje w Marionnaud w BC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romika27
Swoja droga polecam Douglasa w Blue City. Maja bardzo mila obsluge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabina_warszawa
Bardzo lubie Marionnaud, tez kupuje tam czesto. Na Allegro chyba nie da sie kupic oryginalnych perfum, ciagle jakies oszustwa i kretactwa. Poza tym nie wiem jak mozna kupowac perfumy bez wachania, no chyba, ze ktos przez internet potrafi powachac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×