Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ekis

PERFUMY NA ALLEGRO!!!!???

Polecane posty

Gość Piotr Siniarski
Witam, chciałem tylko poinformować że wszystkie paczki wysyłane są zgodnie z regulaminem. aniulaska@o2.pl - Pani paczka także. Proszę przeczytać regulamin. Kilka osób wypowiada się w tym temacie na siłę dlatego też nie mamy zamiaru wypisywania bzdur na forum. Do tych osób napisze po raz kolejny firma nie odpowiada za to iż paczki giną na Poczcie wszystkie te osoby otrzymały na e-mail potwierdzenie wysłania paczki. Rola sklepu kończy się na wysłaniu paczek. Od dnia 1.12.2008 aby wszyscy otrzymali swoje prezenty będziemy wysyłali paczki firmą InPost mamy nadzieję iż paczki dojdą do świąt. Powoli zaczyna się okres świąteczny dlatego też paczki nie idą w normalnym tempie. Za to niestety tez nie możemy odpowiadać. Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu po przez e-mail. To znacznie ułatwi cała sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi2222
Panie Siniarski ! Miło i uprzejmie po niekończących się e- meilach i telefonach ode mnie pisze pan , że moich perfum nie ma i czeka pan na odpowiedź czy chcę zwrot pieniądzy. I znów cisza ! Ani pieniędzy , ani odpowiedzi.SKANDAL -sam pan wymyślił regulamin i sam go pan łamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukrocic oszustow
siniarski, nie krec i nie zwalaj winy na pocztowcow. skonczylo sie bycie milym i dawanie ci czasu na zalatwienie sprawy. sprawa bedzie zalatwiana dalej przez policje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukrocic oszustow
co ty masz rozdwojenie jazni?? "nie mamy zamiaru wypisywania bzdur na forum" - przeciez jak juz pisali wczesniej, twoja firma jest jednoosobowa. e-maile do ciebie pisac? przeciez na nie rzadko kiedy odpisujesz. czemu nie podasz nr telefonu jak jestes takim solidnym sprzedajacym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wwwww
Panie Siniarski, Z calym szacunkiem, ale jesli zamawiam przesylke kurierem i place za to, to oczekuje przesylki kurierskiej...Wlasnie po to, zeby Poczta nie gubila przesylek. Naprawde malo mnie obchodzi, ze wyslal Pan paczke Poczta i teraz paczka zaginela. Nie wywiazal sie Pan z umowy, ktora bylo dostarczenie zamowionego produktu w jasno okreslony sposob - napisze wyraznie - KURIEREM. Nie rozumiem dlaczego mam placic za Panskie zaniedbania. Jesli sadzi Pan, ze Panska odpowiedzialnosc konczy sie z chwila wyslania paczki, to jest Pan w wielkim bledzie i radze doksztalcic sie w tej materii. Kontakt mailowy z Panem?? To zart, czy jakas inna forma radosnej tworczosci. Srednio odpowiada Pan na 1 mail z moich 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crizis
widac ze te e-zapachy.pl to jakas firma krzak jak nie umie sie robic biznesow to sie ich nie robi mozna wyjechac do uk i chociaz na zmywaku robic- zadna praca nie hanbi w przeciwienstwie do oszukiwania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sianiarski to oszust
NIE KUPUJECIE w e-zapachy.pl Caly sklep i Siniarski to farsa. Kontaktu zero. Wmawia ze wyslal, a nic nie dochodzi. Wszyscy oszukani - dopisujcie sie w tym watku!! Proponuje zebrac wszystkich oszukanych i zlozyc zbiorowy pozew. Wieksza kwota, wiec i wieksza kara dla tego zlodzieja!! e-zapachy.pl oszust zlodziej nie kupujcie odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xara4
Po co kupować przez internet jak można zafundować sobie kosmetyki dużo tanie i jeszcze jeśli ktoś chce można przy okazji zarabiać. A jeśli się produkt nie podoba można go oddać,bez pytań i problemu,więc czego chcieć więcej...nikt nikogo nie oszukuje. I kilka szczegółów: Sama sobie ustalam kiedy i ile chcę popracować .Do tego mam taniej kosmetyki a i czasami nagrody. Polecam ...wszystkim mamom,tatusiom ,nastolatkom. Na początku może są nie wielkie pieniążki,jeśli ktoś chce potraktować to jako pracę dodatkową, ale z czasem może być całkiem pokaźny dochód. Jest nawet szansa na własną działalność. Zapisać się może każdy z całej Polski i kupować tylko dla siebie i bliskich lub odsprzedawać z zyskiem innym.Bez nakładów finansowych. W grudniu promocja...wpisowe tylko symboliczną 1zł. Darmowe spotkania z kosmetyczką. Więc tym bardziej polecam . Jeśli ktoś będzie zainteresowany służę radą i pomocą-proszę pisać na adres nesca-fe@tlen.pl ,odpowiem na każde pytanie. Pozdrawiam Konsultantka Oriflame -Łódź. Można również zapisać się przez internet: http://www.oriflame.pl/ea...sponsor=1239992 Naprawdę warto!nie wierzyłam ale tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalola
Dopisuje się do osób, które bezsilnie próbują skontaktować sie z e-zapachy Piotra Siniarskiego, jesli ich nie otrzymam do 7 dni od złożenia przesyłki dołączam sie do zbiorowego pozwu przeciw p. Siniarskiemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalola
Dopisuje się do osób, które bezsilnie próbują skontaktować sie z e-zapachy Piotra Siniarskiego, jesli ich nie otrzymam do 7 dni od złożenia przesyłki dołączam sie do zbiorowego pozwu przeciw p. Siniarskiemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddduddddda
e-zapachy.pl to jedno wielkie oszustwo a ten caly siniarski to niezly cwaniak. cwaniak daj numer telefonu to wszystko wytlumaczysz skoro jestes taki uczciwy i rzetelny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZMARAGD1604
Ja kupiłam perfumy od traveler13 i to dwie sztuki i jestem bardzo z niego zadowolona. Sprzedający godny polecenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pachnidełko26
To, o czym tu czytam, to dla mnie jakaś czarna magia - kupuję perfumy albo w perfumerii (drożej, niestety, ale pewnie) i przez ebay z zagranicy, bo jest dużo taniej (tylko wtedy dokładnie sprawdzam, czy mam do czynienia z oryginałem) i - odpukać - nigdy nie miałam z zakupami w ten sposób żadnych problemów! Dlaczego tam sprzedawcy dobrze wywiązują się z zobowiązań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SINIARSKI TO OSZUST
Siniarski oszuscie. Siniarski to oszust. e-zapachy.pl to kpina. Nie kupowac w e-zapachy.pl Siniarski to ewidentny naciagacz i klamca. Zwala wine na wszystkich, procz siebie. Widac konieczna bedzie osobista wizyta w domu oszusta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E-oszust
Panie Piotrze, Napisał Pan (nawet na tym forum), że do 14 dni roboczych paczka dotrze, póki co jej nie ma. Czekam na wyjaśnienia jaki jest status zamówienia nr 915? Nie chcę tu rzucać epitetami bo nie o to chodzi, tylko o uczciwe postawienie sprawy. Ma Pan problemy z dostawą z USA, pocztą itp - wystarczy zwrócić pieniądze. Nie wiem czy warto dla nawet kilkunastu tysięcy jakie Pan do tej pory zebrał, wylądować za kratkami - Pan dobrze wie o co mi chodzi. Pozdrawiam i czekam na wyjaśnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi2222
Zamówienia z coraz wyższą cyfrą nie trafiają do ludzi oszukanych.Moje zamówienie nr 878-pozostawione zostało bez śladu pieniędzy i perfum.Pan Siniarski Oszust pozostawia Nas bez odpowiedzi.Proszę , żeby ktoś z oszukanych napisał czy coś się ruszyło z zamówieniami czy złożymy pozew zbiorowy i umilimy e- zapachom Swięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza_79
Słuchajcie kupuję perfumy i inne malowidla na allegro od esperfumy. Polecam, można odebrać osobiście. Dziewczyna kupuje w stanach, ma firmę, wystawia faktury. Kupiłam od niej przez allegro perfumki są w 100% oryginalne a po za allegro troszkę malowidełek. Wszystko sprawnie, szybko i oryginalnie co najwazniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-zapachy UWAGA
Zglaszam sie jako kolejna oszukana przez sklep e-zapachy- moje zamowienie ma numer 10XX!! Zobaczcie ile zamowien minelo od czasu poprzednich oszukanych osob i jak widze sklep nadal funkcjonuje i przyjmuje kase od ludzi! Zglaszam na policje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quaziboy
na allegro pojawiaja sie czasem podrobki, ale na szczescie cwaniaczkow scigaja z duzym powodzeniem, ostatnio w teleexpresie mowili o tym. duzo fajnych perfum jest na ebay, czasem sie oplaca cos z UE sprowadzic, bo razem z przesylka wychodzi nieraz taniej niz u nas w sklepach. oczywiscie mowie o oryginalach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slow_show
Można rozpoznać podróbki, bo nie warto kupować "na łeb na szyję". Jak się trochę poczyta o perfumach, to wiadomo, na co zwracać uwagę. I jak widać warto patrzeć na opinie innych użytkowników - ja też mogę polecić ebay i sensowne oferty, które często się tam znajduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmulson
dwa dni temu wplacilem pieniadze Panu Siniarskiemu i na razie nie ma żadnego odezwu. obawiam się, że jestem kolejną ofiarą jego oszustwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SINIARSKI TY ZLODZIEJU
jak siniarski kretaczu? policja juz sie toba interesuje oszuscie? mam nadzieje ze ten bajzel e-zapachy.pl w koncu zniknie z internetu a ty bekniesz za oszustwa, przekrecie jeden!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolswagenzet
Ja chyba jestem kolejną ofiarą tego pana.Zero kontaktu,a co najlepsze to strona przestała działać:) Ma ktoś adres tego człowieka?Nie wiem ile musi minąć czasu żeby złożyć doniesienie o przestępstwie?Kto złożył pozew niech napisze tutaj jak złożyć doniesienie o przestępstwie na Siniarskiego?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmulson
jeśli do wtorku nie dostanę perfum lub zwrotu pieniędzy, sprawa laduje na policje. Nie sądzę żeby to cos pomogło bo to jak działa nasza polska policja pozostawia wiele do życzenia, ale trzeba spróbować. W ostateczności pojadę pod adres podany na stronie i osobiście sprobuje odebrać moje pieniądze od siniarskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolswagenzet
Ja czekam do środy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolswagenzet
Poza tym myślę,że gościu od początku istnienia tej jego 'firmy' zakładał że będzie robić wałki,więc myślę że podane przez niego dane tak naprawdę nie istnieją i dlatego nic sobie z tego nie robi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'depon1 ' to już chyba wszyscy dali się oszukać... :/ żeby odzyskać od Alle pieniądze trzeba zgłosić lewiznę na policję.. tylko jak skoro wszystko mu już pozawieszali i nie mam dostępu do danych :/ 3oo ,- w plecy.. niemiło :? Lyliaaa http://allegro.pl/my_page.php?uid=6806537

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość even
strona e-zapachy na szczescie nie dziala- moze nie bedzie wiecej ludzi sie nabierac. Ja zglosilam juz na policje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emikol
No niestety, ja tez dałam się oszukać. Staram sie o tym nie myśleć, bo robi mi się gorąco z nerwów. Straciłam 400zł. :( a miały to być prezenty na święta...Nie wiem jak tacy ludzie jak pan S. moga spokojnie spać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×