Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Okrrd tydzień po okresie

Polecane posty

Gość gość

Dzień dobry. Ostatni raz miesiączke mialam w okresie 7-12maja. Dzis nastąpiło kolejne krwawienie poprzedzone wczesniejszymi bolami piersi, brzucha, mdlosciami zwlaszcza na zapach mięsa. Ponadto pojawily sie czeste biegunki. Przed pierwszym okresem- 7-12maja kilka krotnie doszlo miedzy mna a moim partnerem do stosunku bez zabezpieczenia się więc istniala.możliwość pojawienia sie ciąży zwłaszcza ze raz wystapil w dni teoretycznie plodne. Tydzien pozniej zrobilam test jeden wyszedl negatywmy drugi strumieniowy z dwoma kreskami z czego jedna slabsza. Pozniej powtorzylam kolejne testy i kazdy z trzech byl negatywny i wywnioskowalam ze o ciazy nie moze byc mowy skoro takie sa testy i pojawił sie okres. Zaznacze, ze od ok roku mam zaburzenia odzywiania. Walcze z nimi i w listopadzie mialam najgorszy okres choroby i wtedy tez tak sadze mialam problem z tolerancja laktozy. Ostatnio mialam tez czas ten gorszy i czeste.zawroty glowy oraz bardzo.niskie ciśnienie. Od jakiegos czasu staram.sie jesc regularnie i to mi sie udaje. Od ok.marca/kwietnia schudłam do teraz 48kg. Mam nadzieję, ze moj.opis.jest dosc szczegolowy. Martwi mnie ta druga miesiączka zwlaszcza Tak intensywna ze po nie calej godzinie musze ponownie pójść do toalety. Ponadto ciagle chce mi sie siusiu mam wrazliwe piersi i jestem nerwowa bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×