Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jbiznesman33

Szukam dziewczyny, zapewniam dogodne zycie w luksusie i wiecej

Polecane posty

Gość gosssssssssip
moze nie jest ta pierdzaca studentka zainteresowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wezmę pod swój dach... hahaha, naprawdę retoryka odpowiednia bardziej dla zwierząt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 26 lat, dlugie geste blond wlosy, mam srednie jedrne piersi, moge zrobic osbie operacje na miseczke jakiej pragniesz. Jestem szczupla wysportowana i inteligentna. Mam duzo zainteresowan i bardzo pragne dziecka. Sex tylko z toba. Bede c****ekla babeczki i masowala stopki, w lozku mozesz ze mna robic co chcesz.. I zapomniałam dodać, że jak zbankrutujesz, to niestety będę musiała Cię wymienić na psa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:16 naucz się czytać kretynko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostawcie ta laske z falowanymi wlosami :D pewnie smaruje piczke nutella i pies jej lize - ona jest jego sponsorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie da się z nikim normalnie rozmawiać w taki sposób ,to nie jest dialog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Typowy debil. Rzuca hasło źe szuka kobiety której da kase a potem wyzywa, że kobiety lecą na kasę. Idz się lecz kolejny nied***bany stary kawalerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Frustracja rośnie bo żadnej nie wybrał? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czego się spodziewałeś? :D gdybyś serio chciał kogoś znaleźć to wszedlbys na portal randkowy, nie na forum xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jbiznesman33
Mam ogromne przeczucie i zazwyczaj wszystko sie uklada po mojej mysli, dlatego tak dobrze mi idzie w zyciu. Na razie nie odezwala sie dziewczyna, z ktora bym chcial sie spotkac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybrałem psa sponsora, może przyprowadzi fajne suczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisz z jakiego miasta jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubisz blondynek czy studentek, że ci nie pasuja? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość auuuuuuuureolaaa
kurde ja to chce miec dzieci. jedno pol afrykanskie a drugie polskie moze? zgodzilbys sie na to afrykanskie? a czy musze sie golic bo nogi to w sumie lubie ale co z reszta? zreszta tutaj same picze siedza gdzie nie pojdziesz na d***e siedza jak mozna je pokochac? ja dla ciebie jestem kandytatka numer jeden kiedy masz ten termin tylko mam nadzieje ze nie 28/06 bo mam plany. ta z falowanymi wlosami to kretynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawikowe prowokacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pies sponsor
To jak z nami będzie, mogę być twoim sponsorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolor wlosow nie ma znacznia jak i sudia, juz pisalem. nie poczulem jeszcze, zeby z kims porwadzic dalsza rozmowe. dziewczyna musi mnie zainteresowac sposobem pisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja od 16.25 nie frustracja rosnie tylko znam takich typow. Sama jestem mezatką, ale gdy byłam panną mase frajerów wyciagało przede mna swój portfel i szczycilo się tym ile mają kasy. No p****y dosłownie, p****y. Gruba kasa niecrobi na mnie wrazenia, jednego dnia ją masz drugiego mozesz juz nie miec wiec się tak nie podniecaj ze taki bogacz jestes, zycie pisze rozne scenariusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym w ten sposób nie da się wyłowić interesującej osoby,zakłada się temat ciekawy i się dyskutuje i po wyrażonych zdaniach rozpoznajesz kogoś ciekawego ,a nie suche informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jbiznesman33
to ja wyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merlin z falowanymi wlosami
piesku moj sponsorze!!! chodz tutaj i wsadz mi swoja palke, uwielbiam to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czytałam całego wątku ale chętnie Cie poznam. Mam 27 lat, od zawsze marzyłam o ciepłym, dużym domu pełnym dzieci. Jestem dość atrakcyjna. Brakuje mi tylko informacji gdzie mieszkasz (ja preferuje duże miasta), czy jesteś przystojny i jakie są twoje zapatrywania na sprawy sexu. Jeśli coś między nami zaiskrzy to czemu nie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jbiznesman33
jesli ktos nie jest zainteresowany to nie musi byc. Ja szukam zdecydowanej dziewczyny jesli ktos mnie zainteresuje to gwarantuje ze bede prowadzil z ta osoba rozmowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARYsiaa2108
Mam 26 lat, jestem śliczna, ogarnięta. Spełniam twoje wymagania ale podejrzewam że ty nie spełniasz moich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.31 ty autorze prowokujesz? Bo nie wierzę, że taki debil istnieje. Chcesz szukać wartościowych kobiet to przestań się chwalić kasą, emanować nią. Zapisz sie na jakies zajecia, chodz na spotkania singli i nie mow jaki jestes bogaty. Ja nie wiem przeciez to takie proste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest to duze miasto. W pierwszym poscie napisalem, ze jestem obiektywnie przystojny ale kazda dziewczyna ma inny gust. Co do sexu nie mam za duzo wymagan. Jestem otwarty, lubie uprawiac milosc jak i troche ostrzej. Nie wymagam akrobacji ale otwarty umysl jest konieczny. Nie bede zbyt czesto w domu wiec mysle, ze 2 razy w tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to prowo jakiegoś prawika. Szuka dowodów na to, że kobiety to k***y. Studentka i inne l********gi to dzieło autora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy lubisz ulegle dziewczyny w lozku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tyle niezaleznych finansowo kobiet w dzisiejszych czasach nie wiem gdzue ty szukasz ze trafiasz na te co leca na kasę. Pewnie szukasz dziuni co by się nia pochwalic przed kolegami a takie dziunie leca na kasę więc sie z tym pogódz. Albo rybki albo akwarium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu te dwie co na poważnie pisaly cię nie zainteresowały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×