Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jbiznesman33

Szukam dziewczyny, zapewniam dogodne zycie w luksusie i wiecej

Polecane posty

Gość gość
z malym dzieckiem zycie towarzyskie, hobby itd jest mozliwe ale w nie ciagle. Chce zeby dziecko bylo glownie z matka. Oczywiscie mozna miec niankie do pomocy ale nie na cale dnie i codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z nad morza
ok zanim się dziecko pojawi na świecie musi upłynąć jakiś czas wiec ten czas jest dla mnie tak. I wierz mi że mając małe dziecko można wyjść do kina, teatru czy ze znajomymi a dziecku się nic nie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i uciekł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże ale desperatki, autor w sumie też. Autorze skoro obracasz się w gronie tych zamożnych powiedz co ty robisz na babskiej kafeterii? Dlaczego tobie tak ciężko znaleźć kobietę? Nie masz na imię Grzesiek przypadkiem, przypominasz mi mojego znajomego. W jakiej branży pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie jesteś autorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jbiznesman33
Szukam kobiety ktora głownie bedzie z dzieckiem, czas dla niej jest potrzebny ale nie szukam kogos kto bedzie dziecko zostawiał z niania ciagle. Raczej widac, ze macierzyństwo nie jest twoim marzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha a więc temat greya padł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obśmiałem się:D Koleś twierdzi, że jest inteligentny, a szuka przyszłej żony na kafeterii. Jedno wyklucza drugie. Nie twierdzę, że nie ma tu mądrych kobiet, natomiast jestem pewien, że żadna mądra nie potraktuje go poważnie:) Wystarczy odrobinę pomyśleć. W sumie to trochę żałosny ten topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze widzę również, że masz rozdwojenie jaźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z nad morza
Wiesz nie możesz mnie w ten sposób oceniać bo nic o mnie nie wiesz. To czy Ja pragnę dziecka wiem tylko Ja. Kocham dzieci i życie za nie bym oddała. Ale wiem że potrzebna jest czasem odskocznia. Nie będę Cię przekonywała bo skoro Ty wiesz lepiej to co to zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahahahaha A gdzie pies sponsor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopie gdzie ty znajdziesz taką kobietę, którą chcesz zamknąć w domu narobić jej dzieci ma być na twoje każde zachcianki. Gość z nad morza mądrze pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzydki Prawik z Kafe zapewnia dogodne zycie w luksusie i wiecej :D HUEHEHEHE:D 0/10🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej, ale "badania" do pracy licencjackiej to kiedys robilo sie w inny sposob: biegalo sie z ankietami po kampusie, w zamian dajac cukierki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahahahaha A gdzie pies sponsor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TY biznesmen gdzie jestes hhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaa hhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie wlasnie wyjechal i trzeba bedzie czekac 2 tygodnie na niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko przez chwile pomyślcie, ze to prawda - jest taka opcja i tak wlasnie jest. Chce jedno dziecko, moze dwa. Doskonale rozumiem, ze matka potrzebuje odpoczynku dlatego zatrudniłbym opiekunkę nawet i na 2-3 dni w tygodniu ale niestety odtrąca mnie kobieta, ktora nie ma jeszcze dzieci, a juz pisze o wychodzeniu do kina swoim hobby itd. Matka na poczatku o tym nie mysli. Pierwszy rok chce zeby dziecko było karmione piersią, w tym czasie możliwe sa wyjścia ale na krótko. Po roku pozwalałbym i na długie wypady, fitness, hobby czy kino ale trzeba wiedziec kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha ha dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Az 8 stron nakrecil tym tematem. sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo kto mu regularnie temat podbijał,zawsze dochodze powzej 100 gdy się bawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
. Po roku pozwalałbym i na długie wypady xxx laskawy jestes, o panie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plus za karmienie piersią :D mądry facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwny masz sposób myślenia przecież hobby ma się cały czas, to samo kino czy teatr. Wiec jest to przed porodem i pojawieniem sie dziecka. To raczej twój tok myślenia odtrąca i wiele tłumaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy on ma dziwny tok... jak karmisz piersią to jak masz isc do kina i nie byc w domu 3-4 h? Raz na jakiś czas ok ale ja dziecka nie mogłam zostawić bo dzieci karmione piersią nie akceptują butelki zazwyczaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mogę w ogóle z domu nie wychodzić ,kino mi nie potrzebne,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'' ale niestety odtrąca mnie kobieta, ktora nie ma jeszcze dzieci, a juz pisze o wychodzeniu do kina swoim hobby itd. Matka na poczatku o tym nie mysli'' - a skąd o tym wiesz? Jesteś matką? A co z możliwą depresją poporodową? Wypowiada się facet, który nic nie wie o macierzyństwie ''Pierwszy rok chce zeby dziecko było karmione piersią, w tym czasie możliwe sa wyjścia ale na krótko. Po roku pozwalałbym i na długie wypady, fitness, hobby czy kino ale trzeba wiedziec kiedy'' O jaki łaskawy :/ pozwałałby, też coś :/ na zakupy też sama nie wyjdzie, bo dziecko ma? I skoro nie często jesteś w domu, to skąd wiesz, że sama gdzieś nie wyskoczy na miasto? Szpiega za nią zatrudnisz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No przeciez pisze, ze przyjezdza raz na dwa tygodnie, to nakupuje sobie vistuli i wywozi ze soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jbiznesman33
Chce zeby dziecko było karmione piersią, nie akceptuje niezdrowej diety w tym czasie. Kupuje eko warzywa, zdrowe eko mięso itd. Matka musi dbać o sobie, jesc zdrowo i pic duzo wody. Trenerkę moge jej zalatwic do domu jak i opiekunkę do pomocy zeby sie przespała itd ale nie chce zeby zostawiała dziecko na długo zależy mi na tym zeby karmiła piersią. Moze chodzić z dzieckiem na spacery na kawe na wycieczki itd. Dziecko bedzie nieszczepione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×