Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jbiznesman33

Szukam dziewczyny, zapewniam dogodne zycie w luksusie i wiecej

Polecane posty

Gość gość
Uważam że taka głupia się jeszcze nie urodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podróżuje do różnych krajów akurat teraz jestem w Uk nie mieszkam tu na stałe, jestem na 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak z ciekawosci: a matka dziecka bedzie miala cos do powiedzenia a propos jego wychowania czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robie pas, wam tez to radze, bo toz to bzdura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z nad morza
Widzisz nigdzie nie napisałam że potrzebuję codzienne wyjście po 4 godziny. Logiczne jest ze gdy takie maleństwo przyjdzie na świat staje się jednością ze swoją mamą. Ale nie widzę potrzeby aby rezygnować ze wszystkiego gdy dziecko już podrośnie. Powodzenia w poszukiwaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bedzie miała duzo do powiedzenia jednak musi na niektóre rzeczy sie zgodzić np. Karmienie piersią. Mysle, ze bedzie to bardzo łatwe jesli bedzie miała panią do sprzątania gotowania i nianke czasami do tego jak przestanie moze sobie zoperować biust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez dwa tygodnie to te zdrowe warzywka mogą zwiędnąć:) Twierdzisz, że nie masz czasu na szukanie kobiety, a na forum klepiesz już kilka godzin. Kolego, prowokacja nawet zabawna, ale następnym razem dopracuj szczegóły. I pomyśl o normalnym nicku, bo ten jest bardzo infantylny jak na "człowieka sukcesu, poszukującego matki dzieciom". 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zwiędną, to pani od gotowania kupi nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszisz byc nieszczesliwym i zdesperowanym facetem. "proponujesz uklad"????? nie chcesz aby Twoja kobieta Cie kochala? nie potrzebujesz milosci? zadne pieniadze Ci nie pomoga, milosci nie kupisz! zal mi ciebie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłości nie kupisz....hehehehehe a właśnie ze kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jbiznesman33
Wczoraj i jutro mam wazne spotkania dlatego jestem w Uk na 3 dni, dzis mam wolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko w moim zyciu jest zaplanowane i dopasowane do moich potrzeb. Nie biore nic jako niespodziankę, wole wiedziec na czym stoimy i jakie mamy wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dwa tygodnie tylko gdzies co 3 dni jestem w domu juz pisałem - 2 razy w Tyg. Czasami sie zdarza wyjazd na dluzej ale to tylko pare razy w roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapamietaj sobie: w zyciu COS JEST ZAWSZE KOSZTEM CZEGOS!!!! nie bedziesz mila wszystkiego a milosci nie kupisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wczoraj i jutro mam wazne spotkania dlatego jestem w Uk na 3 dni, dzis mam wolne" x Kolejny błąd pseudo biznesmana. Chyba, że na spotkaniach też ciągle się tłumaczysz. A to nie pierwsze Twoje tłumaczenia, chociaż zapewne ostatnie - o ile nie jesteś skończonym tępakiem:) Na samym początku nawet zgrabnie Ci szło, ale od pewnego momentu staczasz się po równi pochyłej. Nie uratujesz już tego topiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuźwa a ja dzisiaj czytałam Harlequina pod tytulem "Małżeńska umowa", bo tak mi się nudziło w pracy i dosłownie para wzieła ślub umowny, kobieta obowiązki, dziecko, dom on praca i tylko praca w tym zero miłości czysty biznes. Eh jak to autorzy starych książek potrafią przewidzieć przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jbiznesman33
Byłem w długim zwiazku jednak dziewczyna nie nadawała sie na matkę. Chciała robic karierę była niezwykle ambitna i jej rodzina była wysoko ustawiona wiec miła duża poprzeczkę. Obowiązkowo sporty, wypady na narty, pływanie, taniec, teatr itd. Była świetna bardzo mi odpowiadała ale matka byc nie chciała. To była przeszkoda, ktorej nie dało sie obejść. Nawet jej nie namawiałem wiedziałem, ze to trzeba zakończyć. Chce zeby była szczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jbisnesman33
pisze jak jest, jestem w obcym miescie nie znam nikogo praktycznie wiec mam czas na pisanie. Z nudów tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie będzie piła wody, to się z nią rozwiedziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pije wodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z nad morza
I wiesz mi, wiem co to jest bezwarunkowa, czysta miłość do dziecka. Przekonałam się o tym dość boleśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki Ty jesteś szlachetny... Ale nie masz nic przeciwko temu, żeby wyrwać jakąś foczkę na kasę i gdzieś masz jej hobby? Nie przeszkadza Ci, że będzie nieszczęśliwa bez swojego szydelkowania? Nawet nie zainteresowało Cię jakie to mogłoby być hobby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musi tez zgadzac sie na anal i pozwalac ciagnac za wlosy mam duzy muskuly i fajna maczuge wiec naprawde bedzie frajda ze mna w luzku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"pisze jak jest, jestem w obcym miescie nie znam nikogo praktycznie wiec mam czas na pisanie. Z nudów tez" x A słyszałeś, że nudzą się tylko osoby z ubogą osobowością?:) Bo o portalach randkowych, na których z założenia są ludzie, poszukujący związków to na pewno nie słyszałeś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo Stanowczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało_stanowczy Nie ma gdzieś jej hobby, nie przesadzaj. ;-) Szuka takiej której hobby będzie karmienie piersią i picie dużej ilości wody. Kto bogatemu zabroni. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to widocznie mam uboga osobowość, ze czasami raz na miesiac dwa pozwalam sobie na dzien kiedy kompletnie nic nie planuje i nic nie robię. Tak czasami kazdy ma prawo sie ponudzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×