Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jbiznesman33

Szukam dziewczyny, zapewniam dogodne zycie w luksusie i wiecej

Polecane posty

Gość Jbiznesman33
tak, lubie ulegle. Nie jest to prowokacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz pisalem, mam przeczucie. Jesli mam sie do kogos odezwac to to poczuje. Szukam kobiety do 30 ale 21 lat to troche za malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No prowo jak nic. Znowu jakis typ ma parcie na udowodnienie ze dziewczyny lecąna kasę i to pewnie jakis stary kawaler co tej kasy nie ma. Taki standard...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto lubi w dupke? wlasnie ide lewatywe robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy prowokator tak twierdzi. Jak chcesz się uwiarygodnić to podaj prawdziwe imię i nazwisko i gdzie pracujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oh to nie prowo? :D Skoro tak mówisz prawiku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jbiznesman33
Nie jest to prowokacja, nie mam jak udowodnic ale wierze, ze jesli kogos mam tu poznac to poznam. Dalej czekam, az odpowiednia kandydatka sie odezwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt ci nie poda takich rzeczy wśród nawiedzonych kafeterian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja 16:34. Chciałam tylko dodać że nie pochodzę z biednej rodziny a wręcz odwrotnie. Mam też dosyć dobra prace ale u mnie w rodzinie kobiety po wyjściu za mąż przestają pracować zawodowo. Jeśli chodzi o sex to nie chodzi mi o ilość czy akrobacje ale czy jesteś otwarty na eksperymenty. Nie lubię zdrady ale z drugiej strony uważam że żyje się raz i należy spróbować wszystkiego. Dodam też że ważne jest dla mnie czy będziesz dobrym ojcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tak jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a no co mu zboczona matka dzieci? tym bardziej ze miałaby być wierna cale tygodnie bez niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jbiznesman33
Chyba zartujesz? Dlatego pisze tutaj, ANONIMOWO zeby wlasnie pozostac anonimowym. Tobie nic nie musze udowodnic. Jesli jakas dziewczyna mnie zainteresuje to wezme kontakt od NIEJ. To jest warunek. Po dlugiej rozmowie prywatnej i telefonowej moze podam dane do siebie - tylko jesli takiej dziewczynie zaufam. TO SA MOJE WARUNKI. jesli komus nie pasuja to przykro mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze udowodnię że tej kasy nie masz i blefujesz. Jakim samochodem jezdzisz? Jakie ciuchy nosisz? Jakich perfum używasz? Te trzy pytania nigdy mnie nie zawodzą. Jestem bardzo ciekawa twoich odpowiedzi. Tu nie wystarczy znac drogie marki, bogacze mają dobry gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To niech nie szuka dziewczyny wśród nawiedzonych kafererian. Jest milion lepszych miejsc. Prawda Prowokatorze? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukasz niewolnicy bez skutku to polecam konsultacje z P.Grażyną. Wspaniała wróżka. Chyba każdy na kafe już do niej dzwonił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anonimowo to możesz sobie do dark roomu iść. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mmmm.... Facet którego nie trzeba oglądać :) IDEAŁ ;) gdyby nie te dwa dni w tygodniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jbiznesman33
tak jestem otwarty na eksperymenty lubie anal i oral ale to nie jest wymogiem. lubie dominowac. Ojcem bede dobrym ale nie moge obiecac, ze zawsze bede w domu to jedyny minus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoma
Ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elo elo 320

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubisz anal? A co największego miałeś w dupce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jbiznesman33
nie mam okreslonej marki perfum, uzywam roznych co mi sie spodoba. Nie gustuje w najdroszych - to bzdura. Jesli ktos tak robi to jest bardzo pusty wiec malo wiesz. Ubran nie kupuje tanich ale nie chodzi mi o marke tylko jakosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to jest "telefonowej"? Może bogata nie jestem, ale podstawy języka polskiego znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćadelaida
Autorze problem jest taki że naprawdę inteligentna i mądra kobieta się na to nie zgodzi bo takie nie chcą być kurami domowymi i mieć dzieci. Podejrzewam że gdyby kobiety które tu piszą jak to chcą mieć już dziecko wiedziałyby z czym to się tak naprawdę wiąże i że to wcale nie jest takie cudowne doświadczenie jak im matki i babcie nakłamały to żadna by w twoim wątku nie napisała. Ty również autorze popełnisz duży błąd biorąc za żonę kobietę z którą planujesz się zaprzyjaźnić i może nawet pokochać po czasie. Rozumiem że może nigdy w życiu nie byłeś zakochany a jesteś już po 30 więc nie chcesz dłużej czekać ale pomyśl co zrobisz jak się już ożenisz, będziesz mieć dziecko i spotkasz 'tę jedyną'? Jeśli rodzina ci wmawia że skoro wybudowałeś już dom, masz dobrą pracę i dużo pieniędzy więc teraz czas na spłodzenie syna to po prostu nie daj się zmanipulować. Dziecko wyczuje że rodzice się nie kochają i będzie między wami coraz gorzej, kto wie może to twoje dziecko będzie miało depresje której tak bardzo nie chcesz u swojej partnerki. Nie wiem skąd u ludzi taka chęć przedłużania gatunku, swojego rodu przecież to nie będzie miało w przyszłości żadnego znaczenia, nikt nie będzie ciebie po latach pamiętać to już nie to pokolenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie troche podnieca ten grey a was nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze jestem chętna, ale mam warunek. Raz w tygodniu spenetruję Ci o***t bananem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny dajcie sobie spokoj to jakis biedak nie dosc ze finansowy, to jeszcze umysłowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przepadam za samochodami. Moje firmowe auto to zwykły Hyundai i30 kombi. Prywatnie Audi Q7. Perfumy Terre Hermes, klasyczny Fahrentaith, Aqua di Gio i Givenchy pi. Na marki nie lecę. Zazwyczaj wszystko kupuje w PEEK AND CLOPENBURG. Garnitury Vistula. Nie uważam że bogaci ludzie mają dobry gust, jedno nie koniecznie idzie w parze z drugim. Poza tym nie jestem miliarderem tylko zwyczajnie zamożny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby nie ta wizja pieluch to może i by podniecał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jbiznesman33
O ile rodzice sie beda szanowac to nie ma dla dziecka znaczenia. Chce zeby mial kochajaca matke i ja je bede kochal. Mam nadzieje, ze z partnerka polaczy nas milosc. Chce miec dziecko, bo wszystko inne juz mam. Pieniadze, dom itd. Dziecko dostanie wszystko co po sobie zostawie. A chec przedluzenia gatunku jest naturalna, jak to nie wiesz skad? gdyby nie ta chec to ciebie tez by tu nie bylo. Tak juz to zostalo zaplanowane, dlatego swiat i ludzie jeszcze istnieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×