Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ukrainka a związek na seks z Polakiem.

Polecane posty

Gość gość

Pochodzę z Ukrainy.W Polsce mieszkam i pracuję od 3 lat.Nie jestem mężatką , nie mam dzieci .Cały czas pracuję w jednej firmie.Zimą przyszedł tu do pracy kolega, z którym pracuję razem.Fajny , atrakcyjny mężczyzna , no ale żonaty , trochę starszy. Ja mam 28 lat a on 38. Miałam tu już w Polsce dwóch mężczyzn, z którymi byłam bliżej ale teraz nie mam. Byłam z tym nowym kolegą kilka razy w pubie i fajnie nam dogadywało się. A przed 3 tygodniami musieliśmy służbowo jechać w inne miasto na kilka dni i tam zbliżyliśmy się i razem spaliśmy , był seks,fajny i wiele razy.Mnie podobał się. On nalega na spotykanie się. Tylko na seks.Ja bym chciała kogoś na związek , na stałe , ale on żonaty.No seks z nim fajny jest , ale lata lecą.Po tym wyjeżdzie raz byliśmy na noc u mnie i znowu było fajnie , ale jak mu powiedzieć, że to bez przyszłości? Jak bym miała męża a z nim dzieci , to bym była wierna mu i nie patrzyła na innych i też był by fajny seks , bo seks lubię i z mężem to co noc bym chciała. A tak tylko na seks to ile można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można, można. On się może w tobie zakocha I założycie nowa rodzinę. Nie takie cuda się zdarzały. Ja mam męża, którym dla mnie się rozwiódł i jesteśmy szczęśliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a łykasz chociaż ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie chciała by rozbijać mu rodziny. Ma żonę , córkę.Chociaż widziałam to żonę i ta satysfakcja u mnie , że i z twarzy brzydsza i masy ma więcej. Problem w tym , jak mu powiedzieć , że dość i dalej nie chcę , chociaż ten seks fajny.Boję się, czy nahalny nie będzie i czy szantażu nie użyje.Pracuje tu 3 lata i jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli szukasz faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz mu, że poznałaś kogoś innego i nie możecie się spotykać. A jak będzie nachalny i będzie Cię szantażował to zagroź, że powiesz jego żonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sypiałem z taką fajną suczką spod Lwowa.Jest tu legalnie,ma kartę pobytu. 35 lat a takie seksi ciałko , że stoi w sekundzie i w łóżku wyuzdane syczysko. Jest z córką i nawijała o ślubie , ona po rozwodzie i ja też. Wyjechała za pracą do Gdańska, ale wspomnienia ******** jej zostały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dup/cie się a będzie wam dane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowo.. 1/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lol, dobre prowo widac paru się nabrało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha , pośmiałem się. Pelikany trzepią koniki i myślą o fajnych d****h a jak ktoś coś z życia napisze, to zaraz dołują że prowo. A co te gimbusy wiedzą o życiu ? Sam zostawiłem swoją zimną i wiecznie zamartwiającą się byłą żonkę dla z******tej kobiety z Ukrainy. Dobrze , że z eks nie mieliśmy dzieci. Olgę poznałem w 2014 , jak kończyła studia i była w Polsce na wycieczce. Potem pomogłem jej z pracą , z papierami i zaczęliśmy się spotykać. Inny świat , inne przeżycia i doznania, otwartość na świat , życie , pomysły, spontaniczność, uśmiech . Z eks rozstałem się bez żalu po 3 miesiącach spotykania się z Olgą i w kwietniu 2016 wzięliśmy ślub a w kwietniu tego roku , w chrystusowym wieku 33 lat zostałem tatą naszych bliźniąt.Za tydzień chrzciny, syn dostanie imię polskie, córka ukraińskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obeznany z życiem
Co z tobą nie tak? Na Ukrainie 28 rokiw żinki to majut czełowieka i ditoczok dwoje. Jak która niemaje to wona nie udałasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×