Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po czym pierdzicie??

Polecane posty

gość dziś Dobrej nocy :) Autkorko Haha rurka w dupce :D Jak byś bąka im walnęła podczas wlewania, to by im ten baniak z płynem eksplodował :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rurka w dupce a pozniej caly kibel w kupce. Gdy chlusnelo ze mnie to cale sciany na zabiegowni zapaskudzilam. Pozniej sprzataczka mnie opierdzielala i kazala mi posprzatac bo wszystkie sciany wokol zniszczylam ; tak naraz ze mnie wszystko wyskoczylo i zapaskudzilo ;) szkoda slow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie ze kiedys zrobilam taka kupe ze wyszla poza kibel ; serio wystawala ; pobieglam po mojego chlopaka by zobaczyl bo to niecodzienne bylo. W szoku byl ze ta kupa wychodzi z kibla. Wyzsza od deski tzn ponad deskę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kiedys robilam kupe do takiej dziury w ziemi a w tej dziurze bylo pelno cudzych kup i jak moja tam spadła to widocznie tamte czyjes podskoczyly i centralnie w moja dupke wskoczyly. Straszne przeżycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mr bonk jest zazdrosny o trolika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trolik zmeczony idzie spac . Pa kochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups. Przed chwilą sobie ćwiczyłem i w trakcie wyskoczył bączek na wolność ;) Taki niepozorny, ale po nosie nieco dał :D Teraz usiadłem i znowu! Brzuch mam napęczniały, więc chyba będzie u mnie mini burza w nocy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robiłem pompki :D Ale już więcej nie dam rady, bo mnie łapy bolą... Generalnie już nie mam siły na ćwiczenia, więc muszę poczekać aż samo wyleci - że tak powiem ;) Tymczasem na moment uciekam, muszę się wykąpać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, chyba jednak to dobrze, że sypiam sam :D Podczas kąpieli miałem jacuzzi dla ubogich z aromaterapią w pakiecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogole gdzie ty cwiczysz po nocach? rodzina to nocne marki chyba? nie zbudzisz nikogo kapielami i cwiczeniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po kaszy był względny spokój... Myślę, że to przez kaszkę na wodę, którą dojadłem kolację, ewentualnie przez jogurt pitny... Albo jedno i drugie się wymieszało ;) Masakra chyba mi jelita gniją :P haha A ćwiczę w swoim pokoju ;) Rodzina śpi, nie słyszy, bo ćwiczę bezszelestnie :) Przy kąpaniu też hałasu za dużo nie robię, co najwyżej otwieranie drzwi łazienki może ich zbudzić... Ale zazwyczaj ich to nie rusza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, to fajnie... kiedys u rodzicow zalalismy sasiadke po 23, przybiegla bo jej na nos kapalo i rzekla: kto to sie o tej porze kapie?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że nie dziwiła się, że kto normalny się kąpie codziennie :D Ja mam na szczęście spoko sąsiadów pode mną ;) Nieraz zdarza mi się kąpać po 2 albo i 3 w nocy i nikt nic nie mówi :) Niestety nie wszyscy mają takie szczęście... Jeden kumpel miał sąsiadkę, która miała pretensje, że się kąpie po 22... No ale o której ma się kąpać jak do 22 pracuje i po pracy się kąpie? Ma iść spać brudny? Tym bardziej że pracuje fizycznie... Ehh nie ma to jak te stare rencistki, które w domu tylko siedzą, nie pracują, to i wymyślają potem i wszystko im przeszkadza, nawet byle pierdnięcie 😡 Niech się cieszy, że nie ma takiego sąsiada jak ja, bo by jej tynk na łeb leciał co wieczór :D I żadna policja by jej nie pomogła, no bo co już sobie we własnym mieszkaniu pierdnąć nie wolno? :P Co mam trzymać pierda do rana, bo sąsiadka śpi? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzien dobry wszystkim! Znow posiedzieliscie sobie ladnie ;) zazdroszcze Wam ze macie sily , ja niestety stara babka juz jestem chyba i jak te sasiadki pewnie bym tez darla jape jakby mnie ktos po 24 zbudzil niestandardowym zachowaniem. Kapiel ok ale mialam taka sasiadke bo potrafila odkurzac po 23 albo o 6 rano :/ walila mi przy tym po suficie rowno myslalam ze jej leb urwe... Outhtorko co co ogladania swoich "glutow" - nke ma takiej opcji. Siedzi sie ma specjalnym krzesle, ruchomym jak lezak do tylu i z dziura oczywiscie pod tylkiem tam tez jest zbiornik wiec wszystko z rureczki laduje od razu do zbiornika. No nie popatrzysz choc bus chciala :P Nic, ja lece pod prysznic a Wam zycze slonecznego, udanego dzionka ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj gościu :) My siedzimy do późna, za to Ty wcześnie wstajesz ;) U mnie żadnych głośnych zachowań nie ma w nocy, nawet bączki po północy staram się wyciszać z szacunku dla domowników i sąsiadów :D A to akurat przydatne, bo wczoraj miałem wietrzną noc, zresztą rano zanim do pracy wyszedłem też mnie trąby jerychońskie prześladowały ;) Poza tym od nie pamiętam kiedy dziś jest prawdziwie chłodny dzień ;) Miłego piąteczku wszystkim! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie! Dobrego piateczku! U mnie pada i chlodno. Do tego jak odslonilam zaslone, to nie tylko zobaczylam deszcz, ale i ptasie goowno na szybie... Niestety nie dospalam i mysle czym by tu humor sobie poprawic. A Wam zycze raz jeszcze milego dnia.. :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A U mnie na tyle cieplo ze biegam w spodenkach i w koszulce, na szczescie nie pada ale chwilami sie chmurzy, troche tylko wieje co jakis czas ale to przyjemny wiatr ;) :P Gorsze wiatry moga byc te po obiadku, ktory wlasnie koncze :P U mamy to ciezko znalezc umiar w jedeniu hihi, juz taka pelna jestem ze nie mam sily wsiasc w auto i po psiaki pojechac... Dziewczyny sie dzis robia na bostwo u fryzjera, mama tez fryzjera zaliczyla tylko ja taka potargana przez wiatr jak baba jaga wygladam dzis :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No powiedzmy ze "wakacjuje" ;) od 8 jestem na nogach, tyle co na obiadek siadlam a tak to w terenie. Zaraz czeka mnie wypad po zakupy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dziwna pogoda powiem Wam... Od rana chłodno, co jakiś czas deszcz kropi, przez godzinkę było ciepło. Jak szedłem na pocztę to myślałem że mnie zwieje :D Teraz znowu kropi... Jeszcze tylko burzy nie było, ale pewnie do wieczora jeszcze zdąży się pojawić.... Nie ma co, pogoda ma wahania niczym kobieta podczas "tych dni" - przez moment pogodna, a za moment ciska piorunami i wyrywa okna z ram :D A mnie głowa boli gdzieś od połowy dnia, nie wiem od czego ... A tu jeszcze dobrą godzinę w pracy muszę wysiedzieć, a tu nudy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To masz Bonczku tylko kilka minut do wyjscia, a potem prosto na pewnie pyszny obiadek do domku.. A potem weekendowanie. Gosciu takie zakupy to czysta przyjemnosc. Wieczorem pewnie troche sobie odpuscisz i beda lody i relaks..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×