Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po czym pierdzicie??

Polecane posty

Gość gość
Ja wlasnie zaliczylam kapiel z pieskami... Oczywiscie ja siedzialam na laweczce a psy w wannie ;) czornuchy... niby poduszkowce a zaledwie po tygodniu brudne jak azor z budy :P Chyba kapusniaczek zaczal dawal o sobie znaki bo laweczka az sie trzesla jak sobie pryklam... Tez dzis sa donosne na szczescie nie szczypie w oczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Omg co to się dzieje dzisiaj :D Jakiś wietrzny dzień! :P Ciekawe co będzie w nocy :classic_cool: A zdajesz sobie sprawę, że swoje z reguły nam nie śmierdzą :D Ehh a moje takie przeciętne jakieś... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Outhtorko czym czyscisz jelita? Kiedys robilam sobie raz na pol roku hydrokolonoterapie z ozonowaniem, ale teraz jakos mam opor do tego zabiegu hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli moj pies z wanny nie wyskoczyl tzn ze nie smierdzialo :P ;) zazwyczaj sie chowaja jak cos poczuja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobrze, napisze prawde , nie siedze na ławeczce , siedze z pieskami w wannie , bede szczera. Uwielbiam z nimi siedziec w wannie , później jestem cala w siersci ; uwielbiam ten stan bycia w siersci , wtedy mysle ze jestem psem i mam zachowania psa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po tej hydrokolonoterapii mam jakies przecieki w jelitach :( kupa mi wychodzi bokami i gdzies w ciele przebywa ;) czasem mysle ze te pierdy stad sie biora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no raczej zawsze cos czuc, ale nie tym razem.. W sumie chodzilo mi o to, ze odwiedzilam WC hihihi i to tak, ze tak powiem zzadowalajacym efektem. Jesli to Ty gosciu z ta hydrokolonoterapia, to kiedys o tym myslalam, ale nigdy nie zrobilam. A u Ciebie jak podzialalo? Fajne to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dupka mnie bolała troche po tym wiesz :( Juz tego nigdy nie zrobie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz nigdy nie dam nikomu dotknac mojej dupki . Takie zabiegi sa niebezpieczne i na chwile tylko czyszcza dupke a po chwili znow jest brudna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed zrobieniem kupy pierdki sa smierdzace ;) a jak juz zrobisz tę kupę to pozniej wychodzące pierdki sa bezwonne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ogolnie ok, zawsze pare kg mniej, dobry zabieg jesli planujesz diete. Oczyszczasz sie totalnie ze zlogow w bezpieczny i zdrowy dla jelit sposob. Oczywiscie nie jest to zbyt przyjemny zabieg. Siedzisz godzine z rurka w odbycie i lecisz a za parawanem lekarz, troche krepujace... ;) zabieg nalezy powtorzyc do 3 razy w zaleznosci od ilosci zlogow. Ja mialam tylko po 2 razy zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze trolliku, ze nie tylko dupcie ci tam niezle wyplukalo... juz kilka dni nas tu odwiedzasz. znaczy sie temat interesujacy.. nastepny moj glosny pierd nazwe twoim imieniem trolliku :) ;) taki jestes wazny i zabawny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzialam te moje zlogi , to bylo straszne , takie gluty zielonobrazowe , pozniej taka ulge czulam , wszystkie smrody ze mnie wyszly ale na drugi dzien odnowa pierdy smierdzace bo bobu sie najadlam a po bobie litr lodow zjadlam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje autorko ; milo z twojej strony :) czuje sie wazny dla ciebie trolik :) ❤️ Serduszko dla ciebie autorko za twoje cieple serduszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trolik po prostu na swoje historie nudne wiec podszywa sie pod nasze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz trolik czuje milosc do autorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trolik ma tylko was ; nie odtracajcie trolika :( gdzie pojde :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bede wam robil dania po ktorych sie ostro robi pierdki zebyscie mieli czym popierdkiwać :( moge zostac ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialamzamiar zrobic taki zabieg kiedy leczylam kandydoze. Naczytalam sie o tych zlogach, robalach, kamieniach kalowych.. No i ze dobrze by sie tego pozbyc. Ale nigdy sie nie zdecydowalam.. W sumie moznaby sprobowac. A bolesne to to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To robimy jajecznicę z 20 jaj i popijemy zsiadlym mlekiem i zagryziemy bobem i cebula ;) :) to co ? Moge zostac ? :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi drodzy ja juz dzis wymiekam i lece spac 💤 jutro mnostwo spraw do ogarniecia. Spokojnej nocki bez grzmotow za oknem i pod kolderka ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dziwne uczucie rozpierania dupki podczas tego zabiegu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bo pierdy sa wazne autorko ; gdyby nie ten dech to czlowiek by zdechł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie absolutnie nic nie boli po prostu troche nieprzyjemne podczas wpuszczania plynow w jelita ale nie boli. Troche sie napompujesz tym roztworem i ozonem ale wszysko od reki schodzi z Ciebie. Ja wlasnie mysle aby powrocic do zabiegow poniewaz ostatnio mam troche problemy z jelitami i chcialabym rroche oczyscic sie przed dieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opka w gore pierdki ; hop hop Iiiii nowa strona poprosze ;) Wasz trolik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dawac dawac dziewczyny chca pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mysle, zeby znowu o siebie zadbac.. Kurcze chyba fajnie te gluty zobaczyc? Haha. Musze sie kiedys zdecydowac.. Ja bym raczej padla ze smiechu z ta rurka w dupce ... ;) :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hop siup pierdek up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×