Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po czym pierdzicie??

Polecane posty

Haha no i miałem nosa :D była kasza z sosem pomidorowym i mięskiem mielonym ;) Mniam! 😍 Haha 2 dni z rzędu wietrzne? Ciekawie się zapowiada widzę :P Ja właśnie zjadłem, a teraz się kładę :) Oo i bączek polo co niewinny już poleciał w świat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo widze ze zajadamy dzis pyszne obiadki :P Co u pierdzioszkow? Jak dzien mija? Ja wczoraj poznym wieczorem wyjechalam do rodzicow wiec czeka mnie pelna wyzerka az do poniedzialku :classic_cool: bedzie prykanko hihi :P Dzisiaj mamuska zaserwowala juz kapusniaczek ze swiezej kapusty i nalesniki a na deser koktajl truskawkowy :) ojjjj znow przybedzie na wadze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień nawet nawet :) Aczkolwiek trochę duszno... Ja jakoś przeżyłem, ale wielu klientów narzekało, że aż pracować się nie da dziś... Ale poza tym spokojnie. Z kolei na Mazowszu to nawałnice podobno, wielu prądu nie ma z tego co słyszałem w radiu :o Uff ale mi się miło drzemało ;) x gość dziś Haha takie wyżerki najlepsze :) Oby poszło w powietrze, ewentualnie w cycki :D byle nie w boki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No siostra z Wawy filmik przyslala to grubo tam grad rypie, dobrze ze auta w garazu podziemnym bo blacharz murowany, po tym co sie tam dzialo.. U mnie parówa na przemian z zachmurzeniami i ryzykiem burzy ale ciagle przechodzi gdzies bokiem... a co do obiadkow mamusi Outhtorko masz racje zawsze pychotka :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bonku ja juz w cycki wiecej nie chce bo ciezko stanik ladny kupic a nie chce takich stozkow wielkich nosic jak stare babcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to o wiele lepsze WYJSCIE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale i tak mam cycki juz obwisle jak stara babcia wiec musze to ukrywać i chociaz ladne staniki kupywac by to jakoś ogarnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siostra z Warszawy tez ma takie cycki obwisle jak ja. Musimy se radzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tam, niech sobie pisze widocznie sam ma zwisajacy kompleks :D:D:D hehe Kolezanka nasza chyba sie troche przejadla :P ja zreszta tez ;) mamusia zawsze dba o swoje dziecko jak nikt inny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Hahaha you made my day! :D :D No tak, nie wiem co z tymi matkami, ale mg nich jak ktoś nie ma choćby minimum sadełka, to znaczy, że się głodzi i trzeba go dokarmić koniecznie :P Autorka ciągle na głodówkach, więc wątpię, żeby się przejadła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello.. A jestem, jestem.. Podjadlam jeszcze jakies podsuszone marchewki i musze przyznac, ze popierduje od czasu do czasu, ale bez szalu.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wierzcie lub nie, ale nadal sa bezwonne.. Az dziwne.. Moze to przez oczyszczone rano jelita.. No nie wiem.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy ;) Jak nastroje? :) Ehh a już podejrzewałem, że te porywiste wiatry i inne gwałtowne zjawiska atmosferyczne za oknem to Twoja sprawka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh, wlasnie tak zapodalam przy samym oknie... Mam nadzieje, ze nikt nie szedl... Matko... To byl swintuch glosny, dlugi i donosny.. Rany :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha gratki! :P Niech Ci na zdrowie wyjdzie! :D Pewnie jesteś dumna, że takie monstrum wyprodukowałaś :D Jednak fasolka niedoceniana ;) Aż się teraz ze śmiechu zwijam jak sobie Ciebie teraz wyobraziłem :P I przy okazji przypomniało mi się jak pewnego wieczoru sobie siedziałem u siebie w pokoju przy otwartym oknie, a na balkonie stał sąsiad z jakimś znajomym i nagle taki pierd się rozległ :D Teraz jak to pisałaś, to sobie wyobraziłem Ciebie i kogoś, kto mógł to ewentualnie słyszeć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz, pierd ludzka rzecz... czasem ktos przechodzi i tez mu sie zdarzy.. tzn przechodniowi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nudą wieje... Deszcz za oknem pada... Jedyne dobre to cudowny chłodek jakiego nie było od dawna 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×