Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po czym pierdzicie??

Polecane posty

Gratki! Nie ma to jak widzieć postępy :) Oj jakby tu znajomi weszli, to pewnie byłoby w szoku :D BTW oglądam teraz w tv końcówkę filmu "40-letni prawiczek". Nie wiem czy widziałaś kiedyś... Gość popylał rowerem, miał nudną pracę itp. Przez moment jakbym siebie widział :P :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha, Tobie to nie grozi, masz jeszcze czas. A do 40 to sie jeszcze duzo wydarzy.. W tym wieku to juz zonke i dzieciaczki bedziesz mial. Zatesknisz do zycia singla :) :) ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skąd wiesz? :D Wielu mi to wróży, lata mijają, a nic się nie zmienia... Pytanie kto się myli... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha. Jak skonczysz 33 lata i nic sie nie zmieni, to zacznij sie martwic. A teraz luzik i rozgladaj sie dookola.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytam, bo ten moj, byl moim sasiadem.. no i widzisz tak zostalo.. a moze podobasz sie jakiejs babce, a o tym nie wiesz..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i fajne są... Tyle że zajęte już... No wiesz, nic dziwnego, dobry towar długo na półce też nie leży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha towar.. to jednak powinienes poodwiedzac wszystkie okoliczne sklepy.. teraz mnie glowa zaczela bolec.. no i nadal mnie muli. a jak twoje samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i tak było... Była jedna, która nie ukrywała. Raz nawet jednoznacznie mi o tym powiedziała... Ale niestety to wymagałoby zbyt wiele poświęcenia z mojej strony i szczerze wątpię, że bym dał radę podołać temu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj biednaś :( Może lepiej się połóż? Po co masz się męczyć... A moje jakoś lepiej ;) Nie wiem czy to piwko poprawiło humor czy coś innego. Było słabo pod koniec dnia. Teraz jest względnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze.. ja juz caly czas leze. ciesze sie, bo na koldre narzucilam koc, tak sie ochlodzilo.. teraz jest nice.. mysle, ze dobrze bede spac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzien dobry pierdzioszki, ale z Was nocne marki :P na juz dawno o tej porze sobie smacznie chrapalam i pierdki puszczalam :P jak Wy dajecie rade w pracy gdy tak dlugo w nicy siedzicie to ja nie wiem ale Was podziwiam i zazdroszcze bo ja to mimo 9h snu w godzinie kryzysowej przysypiam na biurku :P Wczoraj po tej lampce winka padlam jak mucha, 22:30 juz lezalam w lozku i nie mialam sily nawet tv zgasic :P A dzis niestety juz pobudeczka bo obowiazki wzywaja! Wy pewnie jeszcze sobie spicie w najlepsze w koncu weekend :) tak wiec milego dzionka robaczki 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczescie
Wow wow, tak dawno mnie tu nie było a tu taki wysyp postów, że ciężko nadążyć :D Chyba nie chcę wiedzieć, o czym się tak rozpisaliście :D Ja się udzielałam tylko w wątku romansowym, to chyba nikogo nie dziwi, jestem romantyczką. Drogi panie bonku, ja się nie mogę powstrzymać i muszę napisać, że tak z postów kojarzy mi się pan z moim znajomym. Pozytywnie na szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wczoraj odpłynąłem ;) I też już nie śpię.... Goście spać nie dali :D Poza tym musiałem spać na kanapie więc połamany do reszty bym był gdybym jeszcze leżał :P Co śmieszne kanapa stoi w taki sposób, że jak leżałem na boku, to mój tyłek był pół metra od twarzy rodziców... Mam nadzieję, że im nie bombardowałem w nocy... za bardzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu Ja trochę oszukuję, bo mimo, że siedzę do późna i wcześnie wstaję, przez to śpię czasem tylko 3-5 godzin, to niekiedy robię sobie po pracy drzemki ;) Dlatego tak mogę sobie siedzieć do późna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieszczęście No proszę kto nas tu zaszczycił swoją obecnością ;) Oj tak, trochę straciłaś tym, że Cię z nami nie było :) Bo uczuciowe kwestie też tu były poruszane od czasu do czasu ;) Ba! Autorka nawet na początku chciała mnie tu z Tobą swatać :P Cieszę się, że chociaż pozytywnie Ci się kojarzę :) A wiesz, świat jest mały, może się znamy na serio :D Ale by były jaja ;) Po tym wszystkim co Wam tu napierdziałem... tfu napisałem, to już widzę te dziwne uśmieszki w moją stronę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z racji tego, że wstałem chyba się przejdę na targowisko. Wieki nie byłem, bo w soboty zwykle śpię do późna, a dziś mogę :D Miłego dzionka wszystkim 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieszczęście Jeszcze tak a propos pierdków i romantyzmu... Doszedłem do wniosku, że w sumie wszystkie pierdziochy takie jak my tutaj mają sporo wspólnego z romantyzmem ;) Zresztą miła atmosfera jaka tutaj panuje (niekiedy wisi w powietrzu :P) jest tego najlepszym dowodem :) Ponadto pewien klasyk prykał z miłości :D Mam nadzieję, że wszyscy znają ten motyw :) https://youtu.be/FoBqh6GQ9pk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, dla mnie osobiscie popoludniowa drzemka jest chyba najlepszym w ciagu dnia co moze mnie spotkac :P hihi.. Niestety nie zawsze moge sobie pozwolic a w wawce niestety jest to raczej wieczorna drzemka bo gdy wracam do domu zazwyczaj jest 18 lub nawet grubo po... ;) staram sie nie spac po pracy bo potem wlasnie koczuje w nocy jak wy do 2-3 ale czasem nie daje rady i od progu zaczynam juz snic niewiedzac nawet potem jak doszlam do lozka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W razie czego zapraszamy do nas jak byś nie mogła zasnąć ;) Ja może nie tyle mam problem z zaśnięciem, bo ja generalnie jak się położę, to momentalnie zasypiam :D Ale szkoda mi trochę czasu na spanie, jak gdzieś indziej dzieje się coś ciekawego ;) A do pustego łóżka to nie mam się o spieszyć, już wolę tutaj chociażby sobie czas umilić :P A drzemek popołudniowych też jak mogę, to staram się unikać, bo one bywają zgubne... Kładzie się człowiek na godzinkę lub pół, nie dłużej, a budzi się po 3-4 :D A później zamulony i godzinę do siebie dochodzi... A jak już dojdzie so siebie, to stwierdza, że w sumie już godzina do spania, ale spać nie pójdzie, bo na drzemce stracił tyle życia. I potem się siedzi do późna, mimo że do pracy trzeba wstać... No i później się kółko zamyka :D Także od czasu do czasu drzemka to faktycznie najlepsze co może spotkać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex mr bonk
W razie czego zapraszamy do nas jak byś nie mogła zasnąć ;) Ja może nie tyle mam problem z zaśnięciem, bo ja generalnie jak się położę, to momentalnie zasypiam :D Ale szkoda mi trochę czasu na spanie, jak gdzieś indziej dzieje się coś ciekawego ;) A do pustego łóżka to nie mam się o spieszyć, już wolę tutaj chociażby sobie czas umilić :P A drzemek popołudniowych też jak mogę, to staram się unikać, bo one bywają zgubne... Kładzie się człowiek na godzinkę lub pół, nie dłużej, a budzi się po 3-4 :D A później zamulony i godzinę do siebie dochodzi... A jak już dojdzie so siebie, to stwierdza, że w sumie już godzina do spania, ale spać nie pójdzie, bo na drzemce stracił tyle życia. I potem się siedzi do późna, mimo że do pracy trzeba wstać... No i później się kółko zamyka :D Także od czasu do czasu drzemka to faktycznie najlepsze co może spotkać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie wyglada ta drzemka bardzo podobnie z tym ze nie odczuwam straconego zycia po 3-4h hihi tylko zla jestem bo wiem ze nie zasne potem normalnie w nocy tylko bede siedziec w necie dlugo a na drugi dzien bede wydlubywac piach z oczu :P Wlasnie sobie leze na lezaczku opalam nozki i czytam ksiazke a te nasze poerdy sa tak powszechne ze nawet w ksiazkach o tym sie pisze :P sami zobaczcie: https://m.fotosik.pl/zdjecie/113c8d3195ad1c31 Swoja droga w pewnych miejscach ktorych nazwy teraz nie podam za taka usluge dostaje sie dobre pienizki ;) mozna biznes na pierdach zrobic hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×