Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

darjuż

Inny temat3

Polecane posty

Koleżko wiesz, ja często wchodzę w interakcje wzrokowe z obcą wczasowiczką, ciekawe rzeczy się wtedy dzieją, nie z każdą się da, ale te wchodzące w kontakt wzrokowy to potencjalnie chętne .. do tego mowa ciała , poprawianie włosów, nadmierna wesołość jaka jestem fajna, ekspozycja ciała, niechcący coś... Okulary słoneczne im też służą do obcinania samców. Młodsze o dziwo potrafią odpowiadać spojrzeniem lampiąc się bez skrępowania i z tym uśmieszkiem w kąciku ust. Tak, taka kobietą jest zainteresowana obiektem i czeka na ruch. Mój ruch. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kama. Myślałem że chodzisz po piasku a ty mnie sceptyzmem witasz. Kama to zycie. Lubię te wzrokowe zabawy dlatego mi się przydażają. X gość wakacje moje? Chcesz podążyć moim sladem? Powiedz, lepiej jak zachowasz się gdy zobaczysz akt seksualny w plenerze, inaczej mówiąc przyłapiesz na gorącym, 1, udasz że nic się nie stalo 2.w ukryciu będziesz podglądać i sama masturbować 3. Narobisz rabanu gwałcą! Policja! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwykle nie ma opcji do wyboru dla mnie darjuż:P a z tym życiem to jest tak że mogłoby Cię mocno zdziwić co sobie taka lasencja myśli w tym samym momencie:) X Nieśmiały zawstydza? Chyba się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pora chyba zmienić nick nieśmiały:D "popatrz sobie bo tyle tylko możesz a o reszcie pomarz":P sobie myśli...chyba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może;) o to tylko mi chodzi że kobieta prowokująca nawet bezczelnie, nie musi być odrazu chętna czy zainteresowana czymś więcej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kama ty mi zalatujesz tą idiotka Want rozwódką która z każdym na forum kręciła lody :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu dla podbudowania swojej wartosci i ego :P Juz ja bym sie na ta dzierlatke zaczail na dyskotece :D Gosciu, jak Ci cos zalatuje to sprawdz czy to nie Ty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malolacie co ty możesz wiedzieć o seksie? :O z tym wabikiem na ryby :-P Kama to Kamila ma 31 lat, dziecko i jest po rozwodzie. W chöja robiła własnego męża i tak samo robi tu na forum. Weź się do pracy leniu i ladacznico :-O Want to Want Ma to jej stary nick i historia z Krwistą Pomarańczą, Ajgorem i Wilkiem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może tez być tak świadoma i pewna siebie i tylko się tak bawić. Nie jestem pewna kto na kogo tu poluje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akt w plenerze przy gapiach to nie dokonca dla mnie wole oddawac sie przyjemnosciam w innych miejscach nie koniecznie musi to byc sypialnia moze to byc np las basen własny stol w kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, ale rzucasz punkt widzenia kobiet a my męskie spojrzenie. Wiecie takie macanie wzrokiem dzieje się nie tylko na wakacjach choć wakacje ku temu sprzyjają. Wiesz bywają i takie wyrafinowane co mówią patrz se patrz nie dla psa kiełbasa. Ale są i takie które w zaciszu namiotu , pokoju masturbują się od tych wzrokowych podniet. Osobiście preferuję te druga grupę. Te które wiedzą do czego służy ci/pka i nie zawachaja się jej użyć by sobie dogodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za biało - czarne to:P a gdzie trzecia grupa tych, które mówią jedno, myślą drugie a robią trzecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcę mi się cos wierzyc.w to ze kama będziesz uprawiac.seks. przy gapiach czyżbys była tak wszelkna i wyluzowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biało czarne, hmm to są w takim razie w tym spektrum zdarzeń dwa skrajne i odległe typy. Pomiędzy nimi jesteś ty kami, gdzie? powiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, wyobraźmy sobie że powiedzmy- Nieśmiały na plaży za parawanem na kocyku "odwiedził" swoją panią frykcyjne od tyłu. Wiedzą, że nikt ich nie widzi, lecz Kama wraca na plażę i no załóżmy skręca z ścieżki do jeszcze np siusiu zanim na plażę. Jest sama i nagle z wysokości widzi w dole Nieśmiałego który z gołą pupą dosiada swój kwiat. Hm co czynisz? ułóż swoje 3-4 możliwe odpowiedzi do psychozabawy dla kobiet. ps niesmiały podoba ci się rola w quizie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka  ma
Nie jestem aż tak zarozumiała zeby użyć zwrotu "nie dla psa kiełbasa", ale tez nie sądzę żeby aż tak to na mnie podziałało iż musiałabym się masturbować:) O kurde:D no to 1. Złość/oburzenie głośno wyrażone komentarzem w stylu ze to nie burdel tylko publiczna plaża:D 2. Oburzenie/zażenowanie i jak najszybsze oddalenie się od tego miejsca 3. Podniecenie/zaciekawienie i dyskretne podglądanie 4. Podniecenie/zaciekawienie i bezczelne podglądnie z myślą"a niech im głupio będzie":D Jeszcze można by dodac opcje ekstra z zapytaniem czy można popatrzeć bądź się przyłączyć no ale...kto to wybierze?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×