Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

darjuż

Inny temat3

Polecane posty

Gość Darjuż
A co to za zmowy? Kama masz branie? :) Nie! nie mam nic przeciwko. Wiesz wpisuje się to w twoja fantazję z dwoma chociaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy jest moda erotyczne prowokująca dla facetów i jeśli już to jak mianowicie ma wyglądać? Czy brzuszek wystawiony nad paskiem i zsunieta koszulka to podziała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darjuz a na ciebie co działa erotycznie jestem bardzo ciekawa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja pytałam dlaczego mężczyźni wcale nie kuszą, ale żaden z Was nie odpowiedział. Owszem, nieraz zawieszę oko na ładnie wyrzeźbionym ciele w przewiewnej koszulce na ramiączkach, ale to wszystko. Czyżby faceci byli za bardzo pochłonięci polowaniem? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cierpliwość nieśmiały się przyda, to fakt:) X Nawet gdybyś miał darjuż, no to co ja mogę na to poradzić:D hm nieśmiały i bezczelny? To by był ciekawy trójkąt:P Erotycznie prowokująca męska moda to pewnie cienki opięty materiał poniżej pasa, chociaż i tak częściej spotka się to z oburzeniem niż zachwytem. A nad wodą szorty czy dopasowane kąpielówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie dotyczylo erotyki a nie na czym zawieszasz oko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opięty materiał w kroku, to jak piszesz mało fajnie wygląda. Może strój kąpielowy Borata? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy ja zawieszam oko na tych erotycznych akcentach! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezczelny ? Czym se zasłużyłem Kamo! ;) Moda nie nie dla mnie. Gejowate to wszystko. Chyba już lepiej bez... Co do trójkąta to preferuję 2k +m więc nie śmiały odpada. Szorty dlugaśne na basenie to wiocha jak dla mnie. Slipy też wiocha więc pozostaje coś pomiędzy lub bez. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D jaki kategoryczny. Nie obrażaj się o bezczelnego ale sam widzisz...pytałeś gdzieś tam o moje fantazje a tu teraz narzucasz swoje preferencje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc niech wybiera :) ewentualnie można stoczyć pojedynek na szable? Wybieraj tylko nie mów że nosisz miecz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest jeszcze możliwość quiz. Kamo. Pytanie pierwsze. Wolisz synka nieśmiałego czy bezczelnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co wybiera? nic nie wybiera:P w moich fantazjach rządzę ja więc nic z tego darjuż! A wolę córkę:) najlepiej podobną do mnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D dawaj córkę ale żeby wiesz była wyrośnięta do tych rzeczy bom nie Polański. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darjuż
11:45 pytasz mnie co na mnie działa? przecież ja tu cały czas o tym mówię. Ano działa odzież która wcina się w poślady tak, że gdy idzie mi łania przed nosem to oczu oderwać nie można. Jeszcze stanie się co złego. Można pod samochód wpaść, można na panią wpaść nie chcący... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwal se konika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×