Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

darjuż

Inny temat3

Polecane posty

Gość gość
Świadomie nigdy nie oddałabym ani jednego orgazmu innej kobiecie. Jeśli kiedyś coś, to dwie zupełnie obce osoby, najlepiej na zagranicznych wakacjach. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest tak jak piszesz to właśnie ten mój wymarzony kwasczyzna zostawiłamnie dla kochanki zostawiłam nas nie liczył sie z uczuciami a przede wszystkim z maszyn dzieckem ja niczemu nie zasobólam to d byl jego wybór bo co chciał sprubowsc z inna a gdzie e tym w tym wszystkim jest uczciwosc czy zadał sobie pytanie co dalej a ta druga czy tez postapila moralnie w stosunku wszystkich przecież tez skrzywdzila swoja rodzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co płakać nad rozlanym mlekiem? Stało się, czy miał powody czy nie. Czasem dopiero takie ciosy otwierają drogę do szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiadam za siebie darjuż: nie, ja nie byłabym w stanie czegoś takiego tolerować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieśmiały, a jakby tak szczęśliwie z jedną twarzą żyć? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach rozumiem. Piszesz w roli kobiety która musiała się się podzielić. Twoja sprawa zdaje się być oczywista. Zmagasz się z odtraceniem, podziwiam cię że nadal kochasz człowieka który cię skrzywdził. Choć z perspektywy eksmęża to zapewne ty byłaś winna. Musisz wziąć się w garść i przede wszystkim nie rozpamiętywać bo nie uda ci się stworzyć idealnego związku. Co do roztań. Tobie było dobrze, jemu nie. Tu nie ma o czym dyskutować. Szkoda dzieci mi tylko zawsze. Dlatego jestem zwolennikiem przyjacielskiego rozstania. No właśnie a przyjaźń damsko męska w wydaniu byłej eksżony? To lekka przesada chyba, choć dla dobra dziecka idea słuszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te twarze to nie głupi temat. Wydaje się że niewiele jest osób które zawsze ma tą jedną. Ta co ma jednak jedną z dużym prawdopodobieństwem jest bardzo samotna. Jedna twarz oznacza bezkompromisowosc. Ile wrogów na łapie się przez żywot. Teściowa-jak ci smakuje. A ty a zasądził ci ktoś grubego palfendorfa ( czy jakoś tak ) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z samotnością ma wiele wspólnego, przez to właśnie się pojawiła ;) A druga, że korzystam z życia i trzymam się zasady "nigdy nie wiadomo bo będzie jutro". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też zdrowo, kama aż korci mnie dla kogo masz te twarze maski i która najbliższa tobie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwny ten Twój tok myślenia darjuż. Pisaliśmy o dwóch twarzach w kontekście oszukiwania partnera, więc nie rozumiem dlaczego ktoś uczciwy jest samotny z jedną twarzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A no to tak. Tylko to chyba nie dało Ci odpowiedzi na pytanie dlaczego byłeś sam w związku, czy znów się mylę? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maski, twarze :D Do teatru się przejdźcie jeden z drugim, to Wam ulży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedają czy sprzedawają :D Zaraz wejdzie Grammar Nazi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmialy kolezka
Bezpieczniej napisac "W kinie nie kupisz popcornu." :D Wiem dlaczego bylem sam w zwiazku. Dlatego juz w nim nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grammar Nazi to Cynik!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Grammar Nazi to Cynik!!!! ggg Kurfa, a jeżeli to jednak nie on? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdradzasz się szczegółami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kama ale napompowalas sobie usTa zaraz wszyscy ci napisza ze sa podobe ale prawdziwi faceci nie lubia sztucznosci nie wiedzialas o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×