Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

darjuż

Inny temat3

Polecane posty

Gość gość
Darjuz jestes pewien ze Twojej partnerce nic nie ubylo zapytaj ja sa kobiety którym to nie przeszkadza sa tez i inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wwszystkie kobiety chcą byc kochame i te jedyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wystarczy tylko chcieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba kierowac sie zdrowym rozsadkiem i myśleć głowa a nie dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darjuż
Hej, nieśmiało spytam nieśmiały podupczyłes dziś ;) x kama co do warkniecia :D to aż tak nie odebrałem choć o zachwycie też pewnie nie mówimy:) x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym fantazjowaniem ciężka sprawa. Nie chcą lub jak już to za żadne skarby nie przyzna ci się. :) A u mnie? a z rana zaczepiła, to z lekka skrzywdziłem niewiastę. Alem zbrzuchacić nie zbrzuchacił zapewne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieśmiały na głodzie, darjuż po przekąsce jedynie. :-) Rozmowa może być ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli do kamy, bo zdaje się wczoraj chciałeś ją poznać tak blisko jak to tylko możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu, coś taki wścibski? :-) Siedź cichutko, to może nie przejdą od razu na priva i będziesz miał co czytać :-) Nieśmiały konsumpcji rychłej życzę. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazwyczaj żadna nigdy nie narzekała po, nieśmiały. A trzeba ci wiedzieć że lekko ze mną żadna mieć nie może. :) Prawda kama? No weźmy choćby finał na buziaku. Jedne lubią drugie nie. Jedne piszą na kafe drugie nie. Jedne się wkurzają że nie są jedne jedyne drugie nie. No taki świat. O filozof taki ze mnie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm :) To dobrze :D W seksie nie może być lekko i łatwo :D Co się doczepiliście tego finału na twarz? :D Lukrowanie piersi też jest ekstra :P Szkoda że Kamy nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To darjuż się uparł. Może dlatego ka my nie ma? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukier :D fajne określenie. No bo na biust to chyba każda pozwoli, osobiście nie chciałbym mieć takiej dla której to było by przestępstwem, zwyrodnieniem, zboczeniem anomalią. Uffff brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widac ze niektórzy dorosłi czyżby czuli sie winni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszystkie kobiety tak celebrują spust. Panowie, czy Wy też lubicie gdy to ona kończy Wam na klacie? Czy powinnam najpierw zadać pytanie, czy potraficie je do tego doprowadzić? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do drugiej kwestii czy potrafię to nie wypada się chwalić. ;) Ale powiem ci że po godzinie wołasz WODY ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jednak przechwałki . :-D Chcę zauważyć, że niekoniecznie z inną osiągnąłbyś ten sam rezultat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz nieśmiały mówiłem. Jak tylko przyjdzie co do czego to nie ma chętnej na falujące biodra na mojej czy twojej klacie. Kama poczekamy cierpliwie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak tu się bronić. :D gdy odeprzesz atak to zarzuci zara- przechwalki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×