Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

darjuż

Inny temat3

Polecane posty

Dobra pojednawczo dodam że jeszcze nie znalazł się taki co wszystkim wam dogodził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Onieśmielacie ją obaj, a przecież pisała, że się na takie zabawy nie pisze :-) Atak? Ależ skąd. Wiedziałam, że tak każdy odpowiada. :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie chlopie masz te jedna ktora potrzepie swoimi bioderkami jesteś. Szczęściazem zazdroszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Wy coś rozumiecie z tego co gość wyżej napisał? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sprawie 11:43 no ja czuję się odbiorcą tej wypowiedzi. Tak, mam taką w łożu co bioderkami czaruje. O! Dziś z rana zbudził mnie ten anioł i bez ceregieli dosiadł. A potem obudzony ja zaczął " krzywdzić".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało tu takich, którzy z pożycia są zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra zostawmy moje łoże. Słuchajcie dziewczyny. Nastała super moda . Dziewczyny zakładają takie leginsy że w krok wycinają się im. Zadek wygląda zjawiskowo na żywo. Czy one świadomie to zakładają by szczuć czy może niechcący widać krechę. Ale dużo takich widzę. Więc myślę że moda. Kiedyś była taka laska w luźnych zwiewnych letnich spodniach i prześwitujących i w tyłek tak wchodzących że krecha. Na obcasie. No zruhac na miejscu to mało. Powiedzcie. One tak specjalnie chodzą z kreską w tyłku czy też taka ich budowa że im wszystko wchodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-) sama nie wiem kto wtedy komiczniej wygląda, taka niunia czy darjuż, któremu trzecia noga nagle urosła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewne zachowanie powinny byc przeznaczone tylko dla tego jedynego niestety nie wszystkie kobiety tak myślą takie xxiinie to kojarza mi się tylko z jednym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Puste dupodajki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś taki w sam raz, żeby twarzy innej się u siebie dopatrzeć. :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to moda czy nie. 13:59 skoro bawi cię widok wybrzuszeń spodni w takim razie piszesz się na flash? X 14:24 a ciebie to nie rozumia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest zamierzona prowokacja, która jak widać działa. :-) Moda erotycznie prowokująca, tak wolisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczepcie kiedyś taką prowokatorkę i zaproście na loda. Myślę, że wtedy u źródła prawdy się dowiemy, co jej po glowie chodzi. :-) Mężczyźni niestety rzadko prowokują erotycznie. Dlaczego nieśmiały? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytałam Cię dlaczego mężczyźni rzadko prowokują w ten sposób. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D dobre koleżko, z innej beczki na innym temacie no prawie ją miałem a ty trzymales za ręce. I pooooszlo . .:( . A wracając do gaci to są może takie co tak modnie erotyczne się ubierają. Ciekawe jakie zamierzone efekty chcą osiągnąć. No na klapsa mogą u mnie liczyc aż podskoczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo nie, scenka rodzaju: przepraszam panią, proszę się obrócić, czy to możliwe że widzę naraz dwa słońca? Taki blask od pani czuję ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Awaria na nowo probujesz? :D Tym razem z calkowitego anonima 😴 Nie, no moze cie nie rozpozna :classic_cool: Łap koootasa!💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już zaczynają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pijana Mucha na temacie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy chcielibyscie aby wasze.kobiety tak wygladaly.aby inni ogladaly.ich zadki i nasmiewali sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm, a jaka to jest? :-) Sam widzisz wokół te wszystkie za krótkie spódniczki, za ciasne hotpants, za głębokie dekolty, a gdzie Ci mężczyźni kusiciele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Banda chui 💤😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka  ma
Cześć;) Powodzenia nieśmiały:D X darjuż wczoraj 7:17 Bo ja jestem bardzo powściągliwa w okazywaniu emocji:D Co do fantazjowania to juz kiedyś przerabialiśmy temat. Z tym finałem to prawda. Lekko byś nie miał:P X Hmm że moda...? Powiem szczerze że nie przyglądam się kobiecym tyłkom:) mi się nic nie wcina i nie będzie bo też sobie wyobrażam że średnio to wygląda. Mam nadzieję że niczego nie pominęłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×