Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pierwsze prawo natury

Singielki muszą zrozumieć tylko jedno prawo natury

Polecane posty

Gość gość
5:22 jesteś facetem czy kobieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety tak zarozumiały,zawziety i z takim anty zacięciem autor ani nie pozna kobiety,ani nawet nie nawiąźe dłuźszej niź 5 minut rozmowy z przypadkowo poznaną kobietą. A co dopiero mówić o tak waźnej źyczliwości miedzyludzkiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor=folklor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm.....facet mi zaimponować z tym połączeniem dominacji z odpowiedzialnością. Może mogłabym takiemu ulec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tańczące jak im zagrają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samice które nie są uległe NIGDY nie utrzymają się w związku, chyba że z pedałem albo jakąś peezda szukającą mamuśki, reszta porażka w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Kobiety uległe to kobiety z deficytami. Najczęściej uważają się za mało warte. To można wyplenić. Potrzeba jest terapia. Natomiast kolesie którzy chcą dominować to też jednostki z deficytami, bardzo niebezpieczni ludzie. Najczęściej odrzuceni przez mamusie albo napatrzyli się jak tatuś terroryzował mamusię i teraz nie potrafią inaczej tworzyć relacji z kobietami. Dominowanie to rodzaj dewiacji pokrako. Idź się leczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sztuką to jest rozmawiać,dochodzić do kompromisów. Po prostu dogadywać sie,a nie dominować. Skrzywiony jesteś autorze pomimo ok 40 ma karku takie głupoty pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś W naturze nie ma żadnych dewiacji tępa pipo, w każdym gatunku dominuje samiec, czemu u ludzi ma być innaczej? bo cywilizacja niby? buehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ktoś musi dominować w związku, równość to fikcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Polecam podręczniki z seksuologii i psychiatrii tępaku. Ponadto: ja rozwiązałam tę sprawę w następujący sposób - nie mam w domu żadnego k****a ( tak nazywam tych popaprańców którzy chcą dominować) i żadnego innego chłopa ( tak określam resztę). Nikt mnie nie dominuje, nikt nie czuje się ze mną niekomfortowo z tego powodu że nie może mną rządzić i mam święty spokój. Żadnej dziadygi w moim domu. I co ty na to tępy pajacu ? :-) Odpowiedz jest jednoznaczna: Nic z tym nie zrobisz rozwielitko intelektualna. Możesz krakać i pisać te swoje bzdurki, nic na to nie poradzisz. Tobie doradzam terapię i próbę rozwoju. Znajdź sobie jakieś hobby zamiast wypisywać kretyńskie teorie na babskim forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a rób se co chcesz, zdychaj z kotem czy bez kota, kogo obchodzą twoje durne z du/py wzięte poglądy, nasraj se na środek mieszkania i w tym siedź, masz problemy psychiczne i całe szczęście nikt nie musi z twoją psychozą się meczyć, oprócz nas tu na LUDZKIM ( nie babskim ) FORUM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś taki umysłowo chory odpad społeczny jak ty nie powinien nawet wychodzić z domu bo PO CO???? Jeszcze natkniesz się na innych ludzi i zarazisz ich swoją durnotą, nie wychodź nigdzie. Jesteś chora psychicznie, to na 200%, masz jakiś uraz z dzieciństwa prawdopodobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś O tym kto ma problemy psychiczne widać jednoznacznie po twoich wpisach miernoto. Zakładasz temaciki dyskredytujące kobiety bo masz uwiąd stały w gaciach i żadna cię nie chce. W dodatku masz koszmarna wadę w postaci chęci zdominowania kobiety. Za mały pikuś jesteś żeby mieć jakąkolwiek kobietę. Jesteś prymitywnym dziadzidłem który nie ma absolutnie nic ciekawego do przedstawienia swoja marną osobą. Może przynajmniej zajmij się czymś fizycznym( uprawa ogródka, drwalstwo, praca z żelazem, naprawy, sprzątanie okolicy itp.) bo przy pomocy tego twojego mniej niż miernego umysłu juz nic nie zdziałasz. Kota już mam, psa też i dziecko również. Ty nie masz nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak baba jest obrzydliwa to nikt jej nie chce. Może być ładna ale osobowość do niczego. A nie że ona zdecydowała, że będzie sama. Dlatego nie chcą bo ich nie lubią. Tyle razy dostać kopa w dupę, każda by miała dosyć. Na ziemię nie zejdzie bo ego zaboli. Woli siedzieć sama niż spojrzeć prawdzie w oczy na kogo ja stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Lepiej pozostać "samą" niż zadawać się z burakiem polskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWIĄD STAŁY w gaciach ha ha:-D Zastanawiam jak moźna być tak zawziętym i głupim. Dla mnie dominowanie to jak np terroryzowanie kobiety naźucając swoją wole w róźnych kwestiach. Tak durne źe aź niemoźliwe. Mam wraźenie źe to ktoś z administracji kafe chce "podkręcić" forum aby źwawiej źyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale żeby ten burak chciał a tu trzeba zejść niżej. I to jest problem. A koleżanki patrzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Jeżeli komuś zależy na buraku i zwraca się uwagę na to że " koleżanki patrzą" to jest się idiotką. Nigdy nie należy schodzić niżej bo wejdzie się w bagno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby nie wejść w bagno najpierw trzeba z niego wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest tysiące związków, tysiące gdzie jest wielkie porozumienie otwartość odpowiedzialność wszystko oparte na miłości i partnerstwie,jeśli masz kobitę podległą ci a jej to pasuje to ok,pytanie dlaczego skierowałeś swój apel do innych kobiet w związkach partnerskich,ze "macie tańczyć jak wam zagramy,skoro masz swoją niewolnicę to co cie obchodzą szczęśliwe związki innych ludzi? arab bije swoją muzułmanicę jej to chyba pasuje,ale jeśli arab będzie chciał się wziąć za europejkę napotka agresywny opór ,masz kokoszkę to czego się wychylasz do innych kobiet które nie chcą mieć z bucami nic wspólnego?co się za tym kryje? kokoszka ci nie wystarcza? ja z bucem nie porozmawiam nawe 10 minut ,od razu wyczuje ,chcesz upajać się władzą,największa zmora tego świata ,to dlatego ludzkośc jest gnębiona i zniewolona żeby cała kasa trafiała do kilku rodzin które rządzą swiatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym ty nie masz świetnego porozumienia ze swoją babą ,dlatego że gdy ono jest to nawet nie potrafiłbyś narzucić jej zdania wbrew jej woli,bez uzgodnienia bo byś uraził jej autonomię jako jednostki,poza tym ad czego ta twoja dominacja ,gdzie pojechać na wakacje ? o której obiad? bo takie jest zwykłe życie,zwykłe proste decyzje,ale to trudno się dogadać nie? jak narzucisz gdzie na wakacje to jesteś pan,ohh niesamowita dominacja,śmieszne ,naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś No właśnie... buractwo męskie nigdy z niego nie wylezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoje porozumienie z twoją kokoszką ogranicza się do wydawania poleceń podaj obiad przynieś piwo,macie oboje wyjałowione mózgi żeby o czymś rozmawiać jak ludzie,dlatego potrzebne wam sztuczne proste atrapy by funkcjonować ,ty się upajasz władzą a kokoszka się cieszy że ma dostawcę kasy,proste ,ludzie inteligentni i dobrani funkcjonują na całkiem innych zasadach,poza tym w sytuacji gdy stracisz robote albo urwie ci noge kokoszka pójdzie szukać opiekuna gdzie indziej a ty zdechniesz sam w szpitalu ,bo koło miłości to nawet nie stało ta wasza atrapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest wart tyle ile zarobisz ,tym jesteś ,dostawca kasy ,tylko to cie napusza,pod tym nic nie ma,pustka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świat się zmieni,ludzie się rozwijają duchowo ,nie chcą już nad sobą władzy,kleru państwa mobingu w pracy ,przymusu życia wg schematów,nakazów,szczególnie nakazów myślenia w określony sposób,zaczynają odkrywać swoją boskość ,kobiety rozwijają niezależność mężczyzni wrażliwośc ,yang i yin w jednej osobie to ideał,z zachowaniem kobiecości czy męskości ,dominacja zostanie usunięta,wyższe cywilizacje nie używają zupełnie siły fizycznej przy swojej technologii,koniec starego świata już bliski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto nie przejdzie na wyższą częstotliwośc gdy runie mur będzie usunięty ,mur będzie zlikwidowany gdy ludzkośc osiągnie konkretną masę przebudzonych,zobaczycie wtedy czym był hologram i iluzja tego co widzicie,polecam film lucy jest tam namiastka tego o czym mówię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to męzczyzna który wzbudza miłość szacunek oddanie i potrafi się porozumiewać jak przyjaciel jest ciotą albo maminsynkiem? którego szympansidła to teoria? ten szympans wzbudza moją agresję i pogardę więc chyba to błędna teoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
02.07 ale mi jest cudownie z moim od 10 lat kmiotku,nie oglądam tv wcale prasy kobiecej nie kupuje bo babskie ploteczki są nudne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a zidiociałych babek jest mniej więcej tyle samo co zidiociałych kolesi,dlatego dobór trwa i są różne upodobania,proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×