Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pierwsze prawo natury

Singielki muszą zrozumieć tylko jedno prawo natury

Polecane posty

Gość gość
samcem alfa to ty jesteś wśród kumpli po budką z piwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok ok a jaki typ samczyków się wdaje na babskim forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kobiece forum kretynie, wygoogluj sobie słowo kafeteria i przeczytaj opis. Stronka lezy bo tacy idioci wchodzą i rozwalaja ja głupimi tematami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkurczaczekalfa
namierzyłem już 4 kokosze z fajnymi kuprami,zniżam się do lądowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki macho jak ty to rzeczywiście tylko do kurnika się nadaje... sam sobie teraz wrzuciłeś niedorozwoju :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaczęłam pisac ok 10 minut temu a samcza część taj jakby zamilkła :-))) oj boli, boli jak sie prawdę o sobie przeczyta nie ma się argumentów co dzięcioły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkurczaczek
widzę że nikt tu nie docenia moich genów i samczej alfowej natury,opowiem moją historię w innym temacie,żegnam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ktory teraz powyzywa i poprzeklina? dawać śmiało, błyśnijcie intelektem /czytaj - jego brakiem o ile łapiesz ironie uposledzeńcu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzicie laski? tak się gnoi kogoś kto uważa sie za faceta a nim nie jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odwalcie się od kurczaka ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dziewczyny - kilka słow teraz do was : żyjcie pełnia zycia, spełniajcie swoje marzenia, dupków omijajcie szerokim kołem bo pełno jest dookoła fajnych i wartościowych gosci :-) Dobranocka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Droga koleżanko, po pierwsze Twoje słownictwo świadczy że jesteś z nizin społecznych i o intelektcie się nie wypowiadaj. Dwa - podobnie jak twój "kolega" który chce udowodnić męskość ty chcesz udowadniać swoją kobiecość, czyżbyś jej nie akceptowala? Trzy- zrozum to ze facet to facet i myśli inaczej niż ty. I to się wam w nas podoba. Każda chce prawdziwego samca a świadomość tego że oni ciebie nie chcą wpedza cie we frustrację Cztery - najprawdopodobniej nikt cię nie kocha, być może jakiś pan cie skrzywdzil. Nie martw się nawet brzydkie, zarozumiałe kobiety że zryta psychika znajdują swoją drugą połowę Pięć- jeśli chcesz być szczęśliwa, prawdziwa kobieta musisz tańczyć jak ci zagramy bo inaczej będziesz całe życie taka jak teraz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i masz :-) kolejny filozof z d**y, jasnowidz i kto jeszcze? facet... a zagrać to ty sobie możesz na fujarce gorzkie zale łachmaniarzu przemadrzały :-) siebie podsumuj smutasie a nie mi tu wykłady o zyciu bedziesz robił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kochana taki los. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja pogoniłam nie tylko takich czubków jak ty ,czy *****czy i dymiaczy samczowych sraczo maczo ,ale nawet fajnych ustawionych przystojnych ,i wybrałam człowieka normalnego :-) i był to świetny wybór zresztą jedyny w którym się zakochałam bo w przeciętnych nie umiałam ,ty jesteś spaczony,i przemądrzały ,kogucik z nadymionym ego,twoja wizja jest dobra tylko dla idiotek ewentualnie desperatek ,u pięknej i mądrej nie miałbyś szans,grać możesz wybrakowanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i mówisz o nizinach jakiejś panienki,z twoim stanem umysłu nie jesteś zdolny do uczuć wyższych a dla mnie to kalectwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem że piękna i mądra to Ty. :) Prawda jest taka że jak się kobieta zakocha to widzi w tym facecie ideał. Ja też dla kogoś jestem ideałem i podobnie twój ideał dla kogoś jest idiota. Ale jedno jest pewne - masz problem z akceptacja swojej kobiecości i w ogóle seksualności ludzkiej. Tak to już jest jest samiec i samica.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
graj idiotce i niech tańczy ,wkleje bo nie chce mi się pisać drugi raz,ogólnie jeśli spotkają się dwie myślące dojrzałe istoty emocjonalnie duchowo itd. to partnerstwo jest oczywiste jak wschod słońca,w przypadku zaburzeń ,pewnego niedorozwinięcia bywaja układy gdzie jedna strona dominuje i ogranicza inną ,często jest to dobrane niedorowinięcie i jest im razem dobrze,on dominator ona zalękniona,lub odwrotnie ona dyktator on wycofany,dla każdego coś miłego więc nie ma co się kłócić,autor znajdzie sobie podległą i bedzie fajnie,trafi na podobną do siebie to rozstaną się po kilku walkach i załatwiony problem" ,i niech tak zostanie bądź ideałem dla swojej niuni ,pasujecie do siebie ,wcale nie przeczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i masz problem z seksualnością kobiet których nie znasz ,bez nadymionej wizji sraczo maczo czułbyś się jak mięczak to jest słabość twoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tobie też życzę wszystkiego najlepszego i dla twojego wykastrowanego faceta też. Widać tak bardzo przywykl do gnebienia go w szkole że postanowił znaleźć sobie partnerkę która potraktuje go podobnie. A i też boisz się seksualności obcych mężczyzn, szczególnie takich których nie możesz wziąść pod pantofel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie lubie dominować nad inną osobą,to lubią osoby z kompleksami i bez wiedzy kim jest człowiek i po co tu jest,mój jest najlepszym kochankiem ,a zapewniam cie że znam samczy ród lepiej niż ty,ty go znasz tylko z koguciej gadki przed kolegami,nigdy nie byłeś z facetem z bliska,poza łóżkiem jest partnerstwo ,nie tańczenie jak ktoś zagra ,trudne do ogarnięcia? poza tym wątpię że wiesz co to miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż ja za to znam bardziej kobiecy ród i wiem że ogromna większość kobiet lubi być zdominowana. Rozumiem że nie lubisz dominować. Z chęcią dominacji idzie zawsze poczucie odpowiedzialności, tobie zapewne trudno byłoby wziąć odpowiedzialność za drugą osobę, zapewne nie do końca nawet potrafisz być odpowiedzialna za siebie. Ze o odpowiedzialnosci za dzieci nie wspomne. A miłość to piękne uczucie ale samo w sobie do udanego, szczęśliwego i satysfakcjonującego życia nie wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz coś skrzywione w głowie z tym lękiem seksualnym,ciągle to powtarzasz ,masz napakowaną makówę jak postępować z przeciętną samicą,i nie mówię że one tego nie lubią,ale pojmij że są osoby które nie tolerują dominacji ,boję się innych fiutów? znudziły mi się ,nadymione sraczo maczo jest zwyczajnie nudne ,poza tym ja znam prawdę ,a wy się ślizgacie w tych waszych systemowych schematach,ładne ciało i poza to za mało,jak nie masz umysłu który mnie fascynuje to żadne nadymanie nie zadziała ,miłośc sama w sobie ma poczucie odpowiedzialności ,poza tym mam męski umysł przy kobiecym ciele,z kimś takim jak ja nie dogadasz się,ród idiotek tez znam,i mówię że wiem ze lubią taki układ który proponujesz ,chcą kasy i rozmnożenia i dominacji ,nie zaprzeczam,ale nie każda osoba lubi coś tak prostego,i nic na to nie poradzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ty się boisz tego partnerstwa ,jak się boisz reakcji ,konsekwencji,tego co możesz stracić ,jak by cie to umniejszyło,trzęsiesz portkami na samą myśl o tym,ale masz racje ,jeszcze nie dojrzeliście do czegoś takiego,jak idiotka wyczuje luzy puści się z innym ,jakie to proste,prostackie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
więc musi być jak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś tam napisałaś że najważniejszy jest umysł i tylko w nim możesz się zakochać. Faceci mają podobnie, a skoro ty masz męski umysł to już wiesz dlaczego Ci nie wychodziło z facetami. I twój obecny facet to albo ukryty gej albo "mężczyzna z kobiecym umyslem". Dobra, fajnie było ale do samolotu wsiadam. Głowa do góry i nie bój się penisow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te fiutki to tylko kawałki mięsa,to że ktoś mnie nudzi i nie chcę kontynuować i rozwijać nie znaczy że wyjść miało ,ja nie jestem desperadka,wybieram najlepszego albo żadnego,nie pęknij z tego napompowania ,jesteś sztucznym pozerem który używa złośliwości jak baba :-) bye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybrałeś uległą bo niezdominowana byłaby zagrożeniem dla twojego pozerstwa maczowego a tego bardzo się boisz,bo jesteś tchórzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmilosc
jeśli chcesz być szczęśliwa, prawdziwa kobieta musisz tańczyć jak ci zagramy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakbys był sam na sam ze mną na zywo w oczy powiedział jedno złe słowo o moim mężu obcięłabym ci fiuta s*******u z wielką przyjemnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×