Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pierwsze prawo natury

Singielki muszą zrozumieć tylko jedno prawo natury

Polecane posty

Gość oto realia życia
gość wczoraj większość tępych suk i tak pójdzie w peezdu gdy facet przestanie kase przynosić, bo to jest główny powód dlaczego z nim są, aby z niego dojić i pasożytować, a jak już studnia wyschła to suka idzie na inne pastwisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś tak ci cudownie że o 2 nad ranem zamiast robić swojemu misiowi loda to wypisujesz pierdoły na tym żałosnym forum, no szczeście w hooj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2017.06.22 Na pewno każda by uciekła od czegoś takiego jak ty tępy ośle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem singielką i nic nie muszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta zawsze wymaga kogoś lepszego więc kobiety piękne, wykształcone z sukcesami zawodowymi stanowią dziś 1/3 singielek a będzie ich coraz więcej. Nie wspominając już o alkoholizmie wśród singielek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś No tak... bo każda kobieta powinna zrezygnować z ambicji, edukacji na rzecz byle portek i zagrożenia alkoholizmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomyślmy logicznie... jestem kobieta 40+, dojrzałą, niezależną, robię sobie co chce, kiedy chce - słowem, zyje tak jak chce i co najważniejsze - na swój koszt i nikomu tym nie wyrzadzam krzywdy /co niektórym jedynie gul skacze ale to ich problem/. Więc na jaką cholerę mi facet ? Jeszcze jakby był samodzielny, potrafił być Partnerem.. miałoby to jakiś sens. Przypadek opiekuńczy, maminsynek, egoista byłby dla mnie zwyczajnie kula u nogi. Kto o zdrowych zmysłach chciałby tak utrudnić sobie życie? I to nie jest ani kwestia wygladu, ani tego ile zarabia. Nie musze lecieć na niczyją kasę, modela też nie potrzebuję bo sama jakaś przesadna Miss Polonia ze mnie nie jest. Ot - zwyczajna babka po 40stce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak facet jest do rzeczy, to lepiej być z nim niż samej. Jak facet to jakas ciapa mieszkająca u rodziców, albo jakiś napaleniece na wszystko co się rusza, to lepiej być samej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi żaden nie jest potrzebny. Ani zaradny ani ciapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie posraj się
gość 2017.06.21 to ty jesteś píerdolnięta, bo kto normalny ma tak zjébaną psychike aby wybierać życie w samotności, tylko taka tępa suka jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.06.21 dziś Lepiej pozostać "samą" niż zadawać się z burakiem polskim. Zgłoś no to zdychaj sama chora idiotko, na pogrzeb nikt nie przyjdzie bo PO CO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"na pogrzeb nikt nie przyjdzie bo PO CO" hahahahahahah dokładnie! BO PO CO jak będę gryźć piach :D ale może ciebie tłumy zaszczycą swoją obecnością i będzie ci szalenie miło w ziemi xDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj do szczęścia są potrzebne uczucia a ty takowych nie masz, masz tylko "rzeczy", dlatego jesteś nieszczęśliwa, pewnie też alkoholiczka, bo jaki sens ma twoje nędzne życie w samotności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Egoistce i chorej psychicznie nikt nie jest potrzebny, zdychaj w samotności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś A po uja mi pogrzeb z fanfarami? Po cholerę mi obecność kogokolwiek po mojej śmierci ? Następuje śmierć mózgu, człowiek umiera i jest koniec bajki. Ciało zostaje umieszczone w trumnie, albo spopielane i na tym koniec. Ten cały cyrk z pogrzebem to sprawa żyjących dla ich samopoczucia. Nieboszczykowi wszystko jest obojętne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Podaj mi najpierw definicję "normalności" cepku... :-) Czy to będzie twoja definicja? Czy definicja dewoty ze sklerozą klęczącej w kościółku? A może to będzie definicja jakiegoś PiSowca który twierdzi że miejsce baby jest w chałupie, czy asystenta europosła z PiS zmuszającego swoją babę do ku/rewstwa za kasę? A może właściwa będzie definicja wypowiedziana przez księżula który właśnie został przyłapany na bzykanku z 15latkiem w samochodzie? Mam głęboko w d***e czym dla ciebie jest normalność. To że kiedyś jakaś banda jełopów określiła czym ona jest nie oznacza że to jest moja definicja ciemniaku. Gdybym miała do wyboru życie z takim pajacem jak ty a samotność wybrałabym samotność. S/ram na nacisk społeczny który ty nieudolnie tu wciskasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.07.13 taka chora psychicznie jak ty nie wybiera samotności tylko jest zmuszona do niej, zdychaj samotnie i niech cie zjada kot, jednej tępej suki mniej, amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Najpierw ciemna maso skończ studia medyczne i zrób specjalizację w psychiatrii a potem wypowiadaj się o czyjejś " chorobie psychicznej" - to po pierwsze. Po drugie... nigdzie nie zostało powiedziane że kobieta ma obowiązek tkwić z czymś takim jak ty i babrać sobie życie. Jak tak dalej będziesz się pasjonował życiem nieznanych ci kobiet to ci żyłka w d***e pęknie z nadmiaru wścieklizny tępy psie. Amen<-------------------Sramen pierdamen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gnij dalej w wyrze brudasko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Tak, tak warchołku, p*****lnij sie w ten durny czerep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×