Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Można tu poznać kogoś ?

Polecane posty

Gość gość
Kiedyś pisałem tu z wieloma osobami ale te czasy bezpowrotnie minęły teraz tylko wyzywanie i chamstwo a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanilia  1234
Kiedys mogliśmy wszystko, a teraz jestem troche nie w temacie😴 Każde miejsce jest dobrym do poznania nowych osób. Lecz nie każda osoba jest odpowiednią do poznawania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanilia  1234
Mam wrażenie, że niektorzy postawili sobie za cel życia, strzec cnoty innych istot. Nawracanie grzesznikow lub cos w ten deseń. A od dziecka mnie uczono, że tylko ja mam dostep do swojwj d**y i moja sprawa czy ja posadzę w mrowisku czy na tronie 😴 no ale inni roszcza sobie wieksze prawa do dup innych użytkowników :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieska   sukienka
Myślę, że można poznać , tylko trzeba mieć szczęście trafić na kogoś wartego uwagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanilia  1234
Dokładnie Sukienko:) Dla mnie najlepszym jest poznanie się realnie. Choc internet dodaje smaczku niekiedy takiej znajomosci;) ale tez potrafi bardzo rozczarowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanilia 1234
Lata temu bzykalam sie z kilkoma nawet stad. Najlepszy był S_M :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli wpis o niepelnosprawnym dziecku jest Twoj, to napisze z wlasnego doswiadczenia. Tez man takie dziecko, lubie anonimowo pokazywac się w necie,nago, moze to ekshibicjonizm, moze odskocznia od problemow. Ale sprawia mi to przyjemnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanilia  1234
Cóż i przybyl podszyw. A kim byl Sm?:) oswiec mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieska   sukienka
Myślę Vanilio, że kazde miejsce jest dobre na poznanie się. Zawsze można znajomość przenieść do realu. Ale to chyba zależy też od tego kto jakie ma oczekiwania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanilia  1234
Wiesz Sukienko. Jedni szukają tylko przygody w internecie. Inni szukają seksu a jeszcze inni miłości, ja chcialam miec to wszystko. Na szczęście w pore sie opamietalam:D no moze troszke za pozno, ale lepiej późno niż wcale,) A Ty jakie masz oczekiwania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieska   sukienka
Czytam co napisałaś i dochodzę do wniosku, że mamy wiele wspólnego ;) Czy szukam? Nie wiem. Nic na siłę i bez spinki. Tutaj łatwo znaleźć kogoś do romansu, zabawy, przelotnej przygody ale do czegoś głębszego, to juz inna, trudniejsza bajka :D Nie twierdzę, że nie można znaleźć tutaj miłości ale to trochę jak trafić szóstkę w totka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanilia  1234
Podobno nie wolno szukac milosci na siłę, gdyz sama cię znajdzie. Ile w tym prawdy? Oj Sukienko, tutaj to jedynie przygody moga Cie spotkać. Choc widze, ze jest tutaj tak malo mezczyzn, że i o przygodę ciężko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanilia  1234
Odnosząc sie do glebszych uczuć, to ja w tym miejscu kiedys się "zakochalam":O teraz z perspektywy czasu sama śmieje się z mojej naiwności i głupoty. A ile łez przy tym bylo:D wszak wspominam mile, myśląc co u niego słychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieska   sukienka
Haha znajdzie albo i nie. Do drzwi sama nie zapuka raczej. A moze zapuka :D Trochę trzeba jej pomóc jednak:classic_cool: Będę ostrożna, zeby nie wplątać się w jakąś przygodę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanilia  1234
Ale co przeżyjesz to Twoje:D Korzystaj z życia, by później nie żałować, że nie poddałaś sie chwili uniesień. Czasami warto choć dla dobrego orgazmu lub wspomnien po prostu; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spotkaliście się kiedyś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieska   sukienka
Zdecydowanie nie jestem jeszcze gotowa do wyznań z tej półki "zakochania się " 😭 :D Za sto lat będzie lepiej ;) "Żaden facet nie jest warty twoich łez. A ten który będzie, nie pozwoli ci płakać" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieska   sukienka
Kilku chwil już żałuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanilia  1234
Nie spotkalismy się. To bylo najzwyklejsze uzależnienie od jego glosu i dlugich rozmów z nim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanilia  1234
"Żaden facet nie jest warty twoich łez. A ten który będzie, nie pozwoli ci płakać" oczko.gif.. No chyba, że ze szczęścia te lzy;)? Czego żałujesz Sukienko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli tylko maile i telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanilia  1234
Prowadzisz wywiad?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już przestałem tu pisać i maila podawać bo i tak nikogo interesującego nie znalazłem, napisało kilka kobiet, jedna bzykać się chciała bez znaczenia z kim drugą ślub interesował kolejna w wieku mojej córki a ja chciałem mieć kogoś do pogadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Tak sobie gadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanilia  1234
Czasami nic nie daje takiej radości jak zwykla, szczera rozmowa. Choćby anonimowo:) rozumiem Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieska   sukienka
Trochę mnie przekonalaś tym " dobrym orgazmem" Vanilio :D Czego żałuję? Wielu rzeczy, ktore są trochę za bardzo jeszcze świeże. Potrzebuję czasu, żeby nabrać dystansu. Zrobilam pierwszy krok bardzo ważny i bardzo potrzebny. Teraz spokojnie nabiore dystansu i po swojemu to sobie przetlumacze :D Zagmatwałam. Wiem :) Taka już jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanilia  1234
Sukienka zniknęła to ja też:) Dobrze czasem powspominać, Jakie kafe jest to każdy widzi, ale nikt nie odbierze nam czaru wspomnień, uśmiechów i łez. Wszystko zostaje..:) (Jezu powinnam pisac mowy pogrzebowe:O:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieska   sukienka
Szczera rozmowa jest czymś bez czego nie ma całej reszty :)Przynajmniej ja tak uważam. Rozmowa jest początkiem wszystkiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanilia  1234
Cieszę się, że moglysmy zamienić kilka zdan Sukienko. Łap byka za rogi, tylko jak będzie okazja;) Wydajesz się pozytywną i dobrą osobą. Tacy zazwyczaj mają p********e😴, ale nagroda zawsze jest stokroć cenniejsza:) powodzenia i trzymam kciuki aby Ci sie powiodlo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanilia  1234
"... bo pierwsze bylo slowo" i od tego wszystko sie zaczyna.. Dobranoc 🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×