Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość piotr wielki

wpadki mojej zony

Polecane posty

Gość piotr wielki
Tak one sa w innych miastach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powracajaca
W tym klubie ze striptizem ile czasu przebywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr wielki
Od 3 do 5 wystepow ,bez dotykania teoretycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powracajaca
Calkiem sie rozbiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr wielki
Zostaje w stringach i butach , ma tez taki szal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powracajaca
Chciała bym tez tak ,niestety czytajac co napisałes ja nie jestem chyba taka atrakcyjna ,zobacze ,napewno bede to zaczynała,kreci mnie to jak diabli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr wielki
dodatkowo za oplata ona ssie, ale tylko loda z polykiem. ewentualna penetracja w pupe, cipka moja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr wielki
Post wyzej nie jest moj , ja juz tego nie bede dzisiaj komentowal ,mamy tutaj trola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powracajaca
Do autora widziałam ze jest tutaj jakis erotoman z problemami natury osobistej ,napisze jutro ,mam wiele pytan do ciebie ,mam do ciebie kontakt prywatny wiec napewno napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pstop
Doskonała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo ruda
Do autora tego tematu,czytałam wszystko od poczatku ,nie mam zamiaru cie krytykowac wrecz przeciwnie Temat bedzie czytany przez lata i wiele osob wyrobi sobie zdanie w kilku kwestiach porxszanych tutaj Dla jednych bedzie to temat do zaspokojenia fantazji ale tylko fantazji Inni beda wyciągac z tego tekstu informacje typu -co mam dalej robic- Jest to kapitalny materiał do wyrobienia sobie własnego zdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostreslowa
Ja też czytałam temat od początku ,ciekawy Wielu uczestnikow tego forum nie potrafi czytac ze zrozymieniem wiec chyba dlatego tyle dziwnych i powielających sie pytan do autora Tekst bardzo dobry,ciekawa jestem jak dalej potocza sie wasze sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajomaznajoma
Zgadzam sie z tobą ,trzeba to przeczytac i wtedy wiemy o co w tym chodzi,pozniej mozna zadawac pytania ,wszystko jest dokładnie opisane przez niego,swoja drogą wiele sie dowiedziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nurek wawa
Motywem z suknią slubną tez jestem zajnteresowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilbytom
Dzien dobry jestem kamil mam 21 lat ,jestem niesmiały i nie mam kolegow ,nie mam szkoły ,ale mam robote ,czytałem to wszystko i mysle zeby sie zpotykac z pana zona bo ona bedzie umiala ze mna porozmawiac i chce tez se poogladac ,bo ona jest napewno ladna i ma duze cycki a takie mi sie podobaja i nie widzialem jeszcze tak na zywo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piotr wielki 2017.07.09 Jest to zbyt daleko -tak mysle ,ona ma kilku stałych bywalcow i klub ,na chwile obecna nie moge udzielic zadnej odpowiedzi,przypominaj sie tutaj ,mam powiadomienia wiec bede pomietał XXX Tego jeszcze tu nie było. Jesteś alfonsem swojej żony. Zarobków dużych życzę i uśmiechu tego niepełnosprawnego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powracajaca
Do goscia 5:56 ,naucz sie czytac ze zrozumieniem tresci ,tutaj nie ma sexu ,wiec jaki alfons?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powracajaca
Kolejna sprawa wiele wpisow nie jest jego ,bo tak jak w całej kafeterii tu tez jest trol ,podszywajacy sie pod innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama się naucz. Jak nazwać męża, który reklamuje na forum swoją żonkę (ze zdjęciem) i klientów jej zbiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adwokatką jesteś? Zorganizowaliście się i kasa z tego będzie, ale nie pisz, że cel uświęca środki, bo oboje mają nasrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powracajaca
Zdjecia tez sa trola , on nie dawał zadnych fotek ,wiem bo mam z nim kontakt meilowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma to znaczenia. Moim zdaniem znaleźli sobie sposób na zarobek, on ją jako dobry mąż reklamuje, więc tragedii nie ma. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powracajaca jak już jesteś z autorem na mailu, to może za niewielką opłatą też się da podotykać? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomekatomekk
Temat ciekawy ,warto przeczytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pstop
Kolego co z tą suknią slubną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pstop
Piotr wielki jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×