Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość piotr wielki

wpadki mojej zony

Polecane posty

Gość marek 100
Powracajaca ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr wielki
Jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiała ala
Piotr wielki ,to dziwny układ ,jest to bardzo nietypowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostreslowa
Cos nowego u autora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1008
Ciekawe co nowego u autora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie sie to czyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piotrze Wielki! Co się czepiasz żony. Ładna, zgrabna, towarzyska, wszystkim się podoba. Sam bym taką chciał mieć, na imprezach integracyjnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos napisał ze to sie fajnie czyta .... to sie czyta i czyta moze i ciekawie moze nie w kazdym badz razie jest to cos nowego na kaffe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam znajomego, jego żona lat 40 , on też. Ona bzyka się po ubikacjach na dyskotekach czy barach nierzadko z jego kolegami. Romansów tej "kobiety" nie idzie zliczyć. Ale co tam, nadal szczęśliwi tulą się i chodzą za rączkę. Fakt że on wie tylko o dwóch jej zdradach, wybaczył. Szkoda chłopa bo taki nieświadomy. A zonka brana na całego przez niejednego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam jeszcze ze mój kumpel bzykał ją przez ponad rok. Ładna babka ale to tylko tyle bo mózgu nie posiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kmkm
Przeczytałem wszystko temat mnie zainteresował z opisu mysle ze wiem kim jest opisywana kobieta jesli o niej mysle to postaram sie opisac co bylo na tym spotkaniu integracyjnym Obecnie nie jestem juz pracownikiem tej firmy i nie mieszkam w tym miescie Po oficjalnej imprezie wraz z kilkoma osobam udalismy sie do hotelu kilku facetow i trzy kobiety imion kobiet nie pamietam tam wiadomo alkohol luzne rozmowy po pewnym czasie zostalo tam szesc osob w tym ta kobieta ona tez troche wypiła Mysle ze jest to opisywana kobieta ,zgadza sie opis wygladu i gadala cos o mezu i dzieciach szczupła wysoka duzy biust ładna wygadana Grala muzyka z tv tanczylismy z nia ,nastepnie padla niesmiała propozycja aby zatanczyła przed nami i o dziwo zgodziła sie Padaly zachety z naszej strony by zaprezentowała swoje wdzieki ktos polozył pieniadze na stole chyba 20 zl pozniej kazdy sie dokladał jeden wyszedl do bankomatu po gotowke Gdy uzbierała sie jakas tam kwota zdjeła bluzke pozniej znowu kupka drobnych i zdjeła spodnice i tak było z kazda czescia jej garderoby az zostala w stringach i biustonoszu tego juz nie chciała zdjac Wiadomo bylismy napaleni zrobilismy wieksza sciepke kasy i miałem okazje sam jej sciagnac biustonosz Dalej było troche inaczej jak pisze autor mianowicje pozwalała sie dotykac tanczyła z nami ,ma rewelacyjne cycki Nie pamietam ile na to wydalismy ale wydaje mi sie ze bylo to wiecej niz 800 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz fotki z tej impezy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kmkm
Nie mam ,pamietam jednak ze ktos a ukrycia robil jej zdjecia i chyba tez ja nagrał byli to ludzie na poziomie majacy rodzine nie sadze zeby to kiedykolwiek wyplynelo oni z tego co wiem nadal pracuja w tej firmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kmkm napisz cos wiecej chciałabym zobaczyc jak wyglada opis tej imprezy widzianej z twojej perspektywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W firmie najpierw się pracuje a potem nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowany tym tematem
Do ''kmkm'' pisałem tutaj wczesniej ,podaj jakies namiary do tej kobiety lub jej meża mam taki fetysz chce zaprosic ta kobiete i jej meza do siebie zeby zrobiła mi striptiz w jego obecnosci ,bardzo mnie to podnieca chce zeby byli razem oczywiscie odplatnie a szczegoły do dogadania Kolejne pytanie czy wtedy był sex z nia? Autor pisal tez o rozbieranym pokerze czy brałes w tym udział i jak to wygladało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sie chłopina dowie jak to przeczyta cha cha cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ściema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało prawdopodobne ale........ Wiem o podobnej sytuacji gdy kochanka i zona pewnego goscia zgadały sie jakims portalu spolecznosciowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja chciałbym miec taka zone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nie wiesz co piszesz ! Chcesz taką co lata z golymi cyckami i dupą przed facetami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arecki446
osobiście znałem dwie takie kobiety, które po alko lubiły pokazywać swoje wdzięki. Trochę mnie to wkurzało bo narobiły chęci i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja zona ma podobnie zaliczyla podobne imprezy dowiadywalem sie zawsze ostatni,teraz nie robi mi to roznicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
C**a to nie mydło. Nie zmydli się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirko ds
Z tego mazna sie utrzymac proponuje autorowi aby zgodził sie na to co robi jego zona beda przynajmniej pieniadze Nie pisze tego ze zlosliwosci tylko z doswiadczenia moja siostra miała podobnie robiła striptiz lubiała sie pokazywac w meskim gronie miała tez epizo z kelnerowaniem toples wyszlo to przypadkiem gdy ktos ja rozpoznał na imprezie na ktorej miała wystep erotyczny pozniej wiadomo rodzina sie dowiedziała w tym ja Szwagier byl w szoku chciał rozwodu pozniej jednak przemyslał sprawe i teraz zyja z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy patologia no nie wiem jesli kobieta jest ekshibicionistką to co on ma robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirko ds
Ten typ tak ma i nic z tym sie nie zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta zarabia cyckami i co w tym takiego dziwnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda ze nie ma fotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×