Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zabka

TERMIN W GRUDNIU

Polecane posty

A ja dawno przestalam juz wierzyc w zaleznosc cena jakosc. To znaczy, do pewnego momentu jest to prawda, ale od pewnego juz nie ;) Zdarzylo mi sie w okresie prosperity kupic koszmarnie drogie, markowe ubrania bardzo zlej jakosci i widze jakie przebicie cenowe maja niektore marki typu Max Mara tutaj we Wloszech. Przykladowo. Zwyczaje spodnie tej marki w sklepie MAx MAry kosztuja okolo 150-200 Euro. Te same spodnie pod koniec sezonu sprzedawane sa w outlecie za 50 % ich ceny, a zaraz potem, na stoisku na targu kupic je mozna za 20 Euro. Czy naprawde mozna tu uczciwie mowiac o relacji cena-jakosc? Na cene sklada sie zreszta wiele czynnikow, posrod ktorych miesci sie takze koszt kampanii reklamowej i oplaty magazynowe. Stad towar, ktory zalega niesprzedany na polkach magazynu staje sie dla wlasciciela tak \"drogi\", ze czesto oplaca mu sie sprzedac go na pniu za 1/% pierwotnej ceny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola wybacz ciotce sklerotyczce!! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Wszystkiego co najlepsze dniu Twojego pierwszego swieta!!!!! Milosci, radosci i bardzo kolorowego, bajecznego dziecinstwa zyczy Olek z mama. 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Drugi rzadek margerytek dla mamy Poli w dniu jej swieta :) Sciskam Was mocno Biegne bo o 12 musze byc o lekarza a stoje tu jeszcze w proszku z mokrymi wlosami w za oknem widze mega korek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola! Najserdeczniejsze życzenia dla Ciebie! Rośnij duża, mądra, a przede wszystkim szczęśliwa!!!!! Samych uśmiechów na co dzień! Bądź zawsze promykiem Mamusi i Tatusia i gwiazdeczką dla braciszka! Kuk, nie wiem jakie masz dziś święto ( wybacz!!!! ) ale zakładam ze pewnie imieniny - ja tu w kalendarzu brytolskim w ogóle nie posiadam takich informacji :( Tak wiec i dla Ciebie moc zyczeń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co slepemu po oczach! Przykleilam sobie nasza odswierzona tabelke na biurku a i tak przeghapilam urodziny Poli! ;) Polu, Sloneczko - sto lat milosci, radosci, zdrowia i przyjazni. Rosnij duza, madra, piekna i uparata jak dotad, bo upor, to w gruncie rzeczy piekna cecha :) Calusy! Ciotka Kuk z Rodzina 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️! No to teraz kolej na Amelke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodny psikulec
Kochana Polu, moc najserdeczniejszych urodzinowych zyczen od Psikulca i Malej Zuzy - szczescia, usmiechu, pogody. To baaaardzo wazne urodziny - bo pierwsze. Myshko, Karenko imieninowe ucalowania. Jezeli dzisiejsze imieniny nie sa "Waszymi" przyjmijcie moje najlepsze zyczenia "na zapas" :) :) Dziewczyny, przepraszam, ze nie wlaczam sie do ostatnich dyskusji ale sil brakuje (ale czytam regularnie) a jeszcze do tego Tata Zuzy wyjechal sluzbowo i bedzie dopiero w piatek. Korki sa takie, ze wychodze z domu 7.45 a wracam 18.30. Jade ponad godzine. A wyobrazcie sobie, ze ta sama droge w weekendy lub wieczorem pokonuje w 15-20 minut. Koszmar. Teraz do "zagranicznych" Dziewczyn. Pamietam, jak jakis czas temu tesknilyscie dla Waszych Dzieci za filmami dvd z bajkami typu, Reksio itd. Ostanio pojawily sie (luzem oraz jako dodatki do gazet dla mam) rozne kreskowki. Zuza ma juz Krecika, Sasiadow, Rumcajsa a widzialam tez wiele innych. Wymiencie tytuly jezeli wpadna mi w rece to moge kupic i wyslac. Caluje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przed wyjazdem robiłam prawdziwe \"zimowe\" zapasy bajek na DVD po polsku - ale tych starych, dobrych, z naszych czasów. Nastusia bez przerwy wałkuje kota Filemona nawet starego Asterixa, ale błąd straszny popełniłam kupując Pipi ( te wersję, co leciała w Polskiej TV w sobótce chyba ). Jakoś wspominałam ten film z rozrzewnieniem i sympatią, a kiedy obejrzałam go po latach ( teraz ) doszłam do wniosku....że dzieło sztuki to to jednak nie jest. Anastazja zaczęła zakładać nogi na stół ( czego nigdy w zyciu nie zrobiła! ) - bo Pipi tak robi. Chce podnosić ciężary i sprzątać ze stołu wyrzucając wszystko razem z obrusem.... Ech.... Natomiast prywatnie z dzieciństwa zawsze uwielbiałam serial \"o czym szumią wierzby\" - rzekomo straszliwie krytykowany przez rodziców, że dzieciom śnią się potworne łasice po nocach. Mnie się nie śniły. :) Serial oczywiście nabyłam. Nastusia go też uwielbia. Wersja te z \"brzydkimi łasicami\" jest po polsku, a rysunkowa wersja ( wspaniała!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, którą wypatrzyłam w supermarkecie na wyprzedaży za 1 funta!!! ) jest po angielsku- i też ją wałkujemy na okrągło. Ale ja tak lubię te klimaty, że może lecieć na powtarzaczu przez cały rok i mi się nie znudzi :) No i oczywiście mam obie książki, cudownie ilustrowane rycinami, na punkcie których mam fijoła i czytałam je Nastusi jak miała roczek :) No, ale ja nie jestem do końca normalna.... Ale to juz wiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, jeszcze słówko o nieuczciwości - wracając do poprzedniego tematu. Nastusia zachorowała ostatnio na wózek dla lalek z motywem Dory Explorera. Ponieważ miała uzbierane pieniążki w skarbonce zgodziłam się dołożyc jej brakujące grosze i kupić, choć cena wydawała mi sie trochę przesadzona ( 20 Ł ). Ale okazało sie, ze juz w sklepach nie ma i trzeba poczekać na dostawę lub zamówić przez internet. Postanowiłam z ciekawości spojrzeć na Allegro - może będzie taniej, wtedy poprosze przyjaciółkę, żeby nam kupiła i przysłała. No i oczywiście przeżyłam szok, bo zestaw jest..... w przeliczeniu za 40 Ł. ( nawet trochę ponad ) Rozumiem, że ktoś chce zarobić, ale 100% ceny ???? To świństwo jest! Ale to jeszcze nic. To był dopiero początek szoku. Oglądając bowiem wózki dla lalek trafiłam na kilka po abstrakcyjnej cenie ponad 400zł ( nawet do 600 zł ). To były wózki "wiktoriańskie" - takie stare, lub raczej robione na stare, na wielkich metalowych kołach, pełne koronek. No owszem, urocze, ale za 500zł????????? Weszłam więc na e-bay..... Wierzcie lub nie, ale te same wiktoriańskie wózki są po 4-15 Ł. Szok? To po prostu obrzydliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W imieniu Poli dziekuje za cudne zyczenia ❤️ Pierwsza swieczka zdmuchnieta, przy pomocy brata. Jest ROCZEK. Roczna Pola mowi 6 slow i para-slow, 80 % czasu spedza na stojaco, ale przemieszcza sie tylko na czworakach (z olbrzymia predkoscia). Wchodzi (i schodzi) na kanape, lezaczek i maly fotelik. Ma 7 zabkow (plus 2 w drodze). Noce przesypia. Uwielbia swoja przytulanke Zazula - pieska w czerwonych majteczkach. Obsypuje calusami cala rodzine. Lubi zajecia z innymi maluchami. Uwielbia kapiel i budowanie z klockow ;) I w ogole jest cudna, szkoda tylko ze wlasnie wchodzi mi na kolana, bo nie moge kontynuowac tej listy pochwal :) bo to byloby zbyt duze ryzyko powaznej awarii dla mojego komputera. ide ja uspic, cd(byc moze)n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karenko, dziekuje za zyczenia, nie jestem listopadowa, ale dobrych zyczen nigdy dosc :) Ale Ty jestes, wiec teraz to ja zycze Ci uporzadkowania spraw zdrowotnych i wszelkih pozytywnych tego konsekwencji 🌻 Psikulcu, to mile ze proponujesz pomoc w zdobyciu polskich filmow. Ja najbardziej poszukuje serii \"Bylo sobie zycie\" i \"Byl sobie czlowiek\". Jesli wpadniesz na to, chetnie skorzystam z Twojej pomocy. Z tym ze poniewaz cala moja rodzina wie, ze tego szukam, zanim wykonasz jakis konkretny ruch, daj mi znac, a ja powiem ci wtedy czy ktos Cie nie uprzedzil. Ja tez mam czasami takie wrazenie, ze pamietam jakis film z dziecinstwa jako swietny, a teraz mnie rozczarowuje... Np. \"Koziolek Matolek\" wydaje mi sie glupawy po prostu, a \"Przygody Kota Filemona\" nudne. No ale Jasiek bardzo to lubi :) A czy Wasze dzieci oglada nadal filmy bezdialogowe? Jasiek nadal uwielbia Krecika, Zaczarowany olowek, a nawet Kota Leopolda, ktorego ja nie cierpie. Aha i jeszcze Pampaliniego, ktorego zna jedynie z YouTube, ale na szczescie pojawil sie wreszcie w sprzedazy w Merlinie. Sa tez takie filmy, ktorych nie pamietam zbyt dobrze, pamietam tylko sam fakt, ze lubilam je ogladac, ale dzisiaj nie potrafilabym ich strescic. Pomimo to szukam ich dla Jaska. Np. \"Prosze slonia\" albo \"Tajemnice Wiklinowej Zatoki\" - to drugie na razie nie do zdobycia, wiec Psikulcu, gdyby to sie pojawilo, to ja chetnie tez !!! Dziewczyny, obcielam wlosy, wczoraj. Tak mniej wiecej jak przed pierwsza ciaza i w jej poczatkach. Dlugo do tego dojrzewalam. Cieszy mnie ta zmiana ogromnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysho, niespodzianka dla Was: http://allegro.pl/item483990232_tajemnice_wiklinowej_zatoki_magiczna_gwiazda_dvd.html Na Allegro jest tajemnica wiklinowej zatoki, na DVD w dodatku bardzo tanio, wiec może ktoś z Polski z rodzinki mógłby Ci nabyć? Oraz.... było sobie życie: http://allegro.pl/item490763605_nowosc_bylo_sobie_zycie_na_dvd_w_wa_gratisy.html :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shalla, dzieki za namiary. Ciekawe czy uda sie znalezc rowniez dawne odcinki \"Tajemnic wiklinowej zatoki\". My mamy jeden tylko, pierwszy z glosami Ewy Zlotowskiej i Andrzeja Gawronskiego (czyli Pszczolki Maji i Filipa) i bardzo marzy mi sie calosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Kasie, Kaski i Kasienki. Sto lat dla Was! :) 🌻:) Shalla, a ja imieniny mam w styczniu a obchodze w w kwietniu ;) Psikulcu, ja rowniez bardzo dziekuje za oferte kupna filmow. Mamy juz jednego Rumcajsa, jeden Zaczarowany olowek, dwa Pomyslowe Dobromiry i kilka Krecikow, Prosze Slonia, ale brakuje nam bardzo Bolla i Lolka, zwlaszcza w wersji bez tekstu (tych krotkich). Franek zna na pamiec i wciaz uwielbia B i L na Dzikim Zachodzi i Wielka Podroz, ale nic innego nie udalo mi sie dostac. Nie widzialam tez nigdzie Kota Filemona i (az sie boje przyznac...) nie znam w ogole \"O czym szumia wierzby\"! :) Inna rzecz na ktora bezskutecznie poluje do wiekow to Strazak Sam. Mamy tylko jedno cd (zaczynajace sie od filmiku z Rozia ginaca w syupermarkecie) Franek ma na jego punkcie obsesje, a od bardzo dawna brakuje go w sklepach (takze internetowych) w Polsce. Myslalam juz nawet, by kupic go w wersji oryginalnej - niech sie dziecko uczy ;) Co do serii \"Byulo sobie zycie i byl sobie czlowiek, to udalo mi sie dostac \"wynalazcow\", \"skore\" i cos jeszcze dawno temu - w wersjach zalaczanych do jakiejs gazety, ale Franio jakos nie umiera z zachwytu. Chyba jeszcze nie dorosl. Co do Pipi zas - te uwielbia, a ja razem znim :);) Chce Wam polecic cos jeszcze - moj ostatni nabytek - \"Magiczne Drzewo\" - kilkanascie odcinkow serialu telewizyjnego dla dzieci - moim zdaniem fantastycznie zrobionego. Ogladamy go cala rodzina, bo podoba sie nawet Ani i mojemu mezowi :) Naprawde warto, choc jako nowosc jest troche drogi. Myshko - ja tez obcielam wlosy na baaaardzo krotko. Musialam prawie sterroryzowac fryzjera, bo tutejsci parruchieri maja jakas manie zostawiania dlugich ogonow, pejsow i grzywek i w ogole nie uznaja, ze kobieta moze chciec miec krotkie wlosy. Poszlam do niego ze zdjeciem i tak dlugo kazalam podgalac tu i tam, az wreszcie osiagnelam zamierzony efekt. Najzabawniejsze bylo to, ze sam fryzjer zdumial sie efektem koncowym i stwierdzil, ze czas juz chyba wrocic do takich krotkich \"tendencji\" bo sa one bardzo twarzowe, wdzieczne i kobiece ;) Tak oto mam szanse przejsc do historii trendow mody we Wloszech. Jestem naprawde zadowolona, bo fryzura jest super, latwa w utrzymaniu (nie wymaga modelowania i suszenia) i odmladza mnie o 5 lat. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie przede wszystkim mocno spoznione zyczenia dla wszystkich jubilatow i jubilatek :) i dla solenizantek tez ! ❤️ [ kwiat] 👄 ja sama prawie 2 tygodnie temu skonczylam \"magiczne\" 30 lat ... smieje sie ze ludzie wokol mnie przezywaja to jak cos wyjatkowego - dla mnie to kolejne zwykle urodziny :P tylko prezenty troche lepsze hehe piszecie o bajkach Od ponad tygodnia we wtorki z jedna z gazet wychodzi seria o dwoch niedzwiadkach - dzeki i nuce - i ich przyjazni z indianskim chlopcem i biala dziewczynka To jest serial animowany, ktory ja wspominam z rozzewnieniem - jeszcze teraz dokladnie pamietam jak strasznie plakalam gdy zginela mama niedzwiadkow ! Polowalam na te bajke i doczekalam sie :)) Pierwsza plytka (z 3 odcinakami) nas nie rozczarowala - moje wspomnienia okazaly sie nie byc wcale przejaskrawione a Amelia jako uwielbiajaca zwierzeta zakochala sie od razu w tej bajce :) 2 plyta czeka na ogladniecie :)) tu moze byc ciezko bo bodajze w 2 odcinku a tej plytce ginie mama niedziwiadkow ... ciekawe cyz bedzie placz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie opisujecie fryzur, tylko pokazcie:) Ja hoduję włosy trochę z musu, a trochę dla rozbudowania możliwości ścięcia ich w jakis nowy sposób..moze mnie natchniecie? Co do bajek, Filemona ostatnio kupiliśmy z jakąś gazetą za 4 zeta:)MAmy Bolka i Lolka, Krecika i \"Było sobie życie\" z najrózniejszych dodatków do gazet. Ale i tak hitem jest Franklin oraz Tomek (ten pociąg; Tobiasz marzy o Tomku-kolejce z torami, na Gwiazdkę i cała rodzina ciuła grosz do grosza, bo tanie to nie jest:) ) Niestety, trafiają nam się gnioty, przysyłane przez babcię, które mnie zatrważają, ale może przesadzam po prostu. Tak czy siak, Tobiasz doskonale wie, co lubi a co nie, i doszedł do etapu, w którym boi się róznych sytuacji w bajkach. Tak jest z Krecikiem, w którym rekin na chwilę połyka zajączka-oczywiście kończy się dobrze, ale Bączek nie chce tego oglądac, płacze ze strachu. Tak też było z Tubisiami-moty harfy wznoszącej się do nieba (!) przerażał go tak skutecznie, ze aż się zanosił z płaczu. Bał się nawet ostatnio odgrywanej przeze mnie sceny z Czerwonego Kapturka, w której wilk pożera babcię. Wprawdzie obyło się bez łez, ale całe jego ciało mówiło, ze walczy z ogromnym napięciem przewidując, co się zaraz wydarzy... Lena ma dolne jedynki. Wariatka:) Ktos mi powiedział, ze mogły tak szybko wyjśc przez Vigantol (wit. D3), jeśli był w dużych ilościach. Był, bo ona się wierci przy podawaniu i nigdy nie mam pewności, czy wpadła jej kropelka, czy nie, a moze dwie? Nie wiedziałam, ze to ma takie następstwa, mogłam wtedy dawać co drugi dzien..No ale stało się, zęby wyszły, a ja dowiedziałam sie o tym dopiero, gdy mała ssała moją dłoń. Myshko, nie mogę uwierzyć, ze to już rok! Pamiętam jak dziś twój wpis po narodzinach Poli-i chyba mogę to po tym roku napisać-moje uczucie odrętwienia, gdy go przeczytałam i odżyły moje wspomnienia sprzed kilku m-cy. A teraz, Pola już chodzi, ma zęby, mówi....CZas biegnie nieubłaganie-na szczęscie dla naszych dzieci, na nieszczęście dla nas:D W każdym razie, przyjmijcie serdeczne życzenia kolejnych szczęśliwych lat pełnych milości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodny psikulec
Mysh, ostatnio gdzies w jakims markecie widzialam "Byl sobie czlowiek..." tylko gdzie to bylo...? Zapisze sobie te tytuly, ktore Cie interesuja. Najlepiej byloby gdybys mi na maila przeslala Twoj nr tel. moglabym wyslac podczas zakupow sms z pytaniem czy dany film juz masz czy nie. Bo wiesz, jak juz wyjde z marketu to niewiadomo za ile tygodni tam sie pojawie a ze w piatek mam urlop i rano zamierzam go wykorzystac na zakupy to moze akurat trafie na cos interesujacego. Kuk, ani Kota Filemona ani Bolka i Lolka nie widzialam ale za to ostatnio sama zastanawialam sie nad Strazakiem Samem. Byl dolaczony do czasopisma dla Mam. Jutro wracajac z pracy zerkne do tego kiosku. Jak wiecie u mnie w domu istnieja bardzo powazne ograniczenia zwiazane z telewizja dla Zuzy. Jest to o tyle latwiejsze, ze od przeprowadzki owszem, mamy telewizor ale telewizji niestety nie :) Mamy za to pare filmikow, ktore skapo wydzielamy. Natomiast Zuza na punkcie ogladania filmow kompletnie zwariowala. Z wyciem i rzucaniem sie na podloge jezeli odmowimy puszczenia filmu. Jedynym argumentem jest powiedzenie jej, ze "filmik spi i mowi do Zuzy pa! pa!" To jakos przyjmuje i sama macha lapka do telewizora mowiac pa! pa! Teletubisie uwielbia, Rumsajsa rowniez, Baranek Shaun - bomba takze dla nas, Sasiedzi tez jej odpowiadaja ale raczej do tanczenia, Krecika tez bardzo lubi. Sluchajcie, a pamietacie z dziecinstwa kreskowki Barbapapa? Dla mnie byla to najbardziej niesamowita bajka na swiecie. Na you tube sa zaledwie dwa czy trzy filmy w bardzo kiepskiej jakosci, bez napisow ani dubbingu ale i tak okazalo sie, ze pamietam je calkiem inaczej. Mysh, Ty powinnas kojarzyc - to francuskie bajki. Dziewczyny, slijcie zdjecia w nowych fryzurach, ale jestem ciekawa! Ja raz w zyciu obcielam bardzo dlugie wlosy i chociaz bylo to bardzo, bardzo dawno temu wiecej tego nie zrobie. Czasem mnie nosi, moze cos zrobic w wlosami albo kolor zmienic na marchewkowo rudy. Zawsze brakuje odwagi. Pszczola - Lence rzeczywiscie poszlo ekspresowo z zebami. Dobrze, ze tak jak Zuza nie ma zadnych dolegliwosci zwiazanych z zabkowaniem (wnosze po tym, ze dopiero poczulas jak wziela do buzi Twoja dlon). Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczoła, a Anastazja właśnie dla odmiany darzy sympatią wszelkie potwory każdego kalibru, a im gorsze tym lepsze. Brrr.... Dwa dni temu z zapartym tchem oglądała na WILD channel walki pająków samurajów ( wielkie, obrzydłe, ohydne, potworne!!!! ), nie przegapi żadnej okazji, żeby obejrzeć, jak lwy atakuja afrykańskie bawoły, a rekiny uważa za słodkie przytulaki ( pamietacie moje dłonie i Fredka i Dedka? 2 gadające rekiny? ). Mam dziecko mutanta..... ale czego się spodziewać po takiej mamusi.... A tak w ogóle, to właśnie Nastka ogląda na National Geographic dość okropny program o pszczołach zabójcach. :D Program naukowy, ale...brrrrr, drastyczny. Sama na to patrzę z pół przymkniętymi oczami, a ona jest dosłownie nalepiona na telewizor i przed chwilą właśnie skomentowała: -oooooo, pats mamo, jus koniec :( Eeee, skońcyło sie .... :( Siedzi teraz wyraźnie niepocieszona. No mutant, jak słowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shalla, znamy, znamy ;) Psikulcu - Strazak sam jest naprawde super. Listonosz Pat tez - niestety bardzo trudno obie te bajki dostac. Barbapape pamietamy i kochamy. Ksiazeczki z Barbapapa (z cudownym dydaktycznym smrodkiem;)) kupilam dla Frania jak byl jeszcze calkiem malutki i zna je na pamiec, a film dostal ode mnie na zeszle Boze Narodzenie i takze jest jednym z naszych ulubionych. Jest po wlosku, ale jesli ktos chce, to moge sprobowac przegrac ;) Dziewczyny, nie wiem juz co robic to wstretne przeziebienie trzyma mnie juz szosty tydzien a Franka (z malymi przerwami ...osmy!) Kaszlemy tak, ze ma wrazenie, ze nasze pluca i oskrzela sa w strzepach. Nie wiem juz komletnie czym to cholerstwo traktowac skoro nie reaguje nawet na antybiotyk... :( Shalla, moze powinnismy udac sie do twojego Chinczyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuk.... tak bym chciała, żebyś przyjechała!!!! Jestem pewna, że by Wam pomógł. Może w jakiś wolny weekend...? Zapraszam :) Mówię serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytywaczka jedna z wielu
Drogie, wspaniale dziewczyny-mamy. Czytam wasz topik regularnie i nie uwazajcie tego za czcza kurtuazje, ale uwazam, ze jestescie wszystkie the best. Chcialabym sie podzielic, poniewaz pytacie o serial animowany z serii "bylo sobie zycie" otoz mam dojscie do mozliwosci sciagniecia tego serialu ZA DARMO, tylko ze trzeba cierpliwosci, bo nie da sie sciagnac wszystkiego od razu, po sciagnieciu bodajze 100 Mb trzeba troche odczekac. Mam nadzieje, ze linki dzialaja. Po sciagnieciu trzeba pliki rozpakowac winrarem albo totalcomanderem. Pliki te pochodza z forum Softmania, mysle, ze uzytkownik, ktory je zamiescil, sie nie obrazi. Zycze wielu milych chwil i owocnego sciagania. pozdrawiam serdecznie http://rapidshare.com/files/84770670/Bylo_sobie_zycie_-_01_-_Planeta_komorek.part1.rar http://rapidshare.com/files/84783799/Bylo_sobie_zycie_-_01_-_Planeta_komorek.part2.rar http://rapidshare.com/files/84165217/Bylo_sobie_zycie_-_02_-_Narodziny.part1.rar http://rapidshare.com/files/84170718/Bylo_sobie_zycie_-_02_-_Narodziny.part2.rar http://rapidshare.com/files/84183041/Bylo_sobie_zycie_-_03_-_Biale_krwinki.part1.rar http://rapidshare.com/files/84189913/Bylo_sobie_zycie_-_03_-_Biale_krwinki.part2.rar http://rapidshare.com/files/84204442/Bylo_sobie_zycie_-_04_-_Szpik_kostny.part1.rar http://rapidshare.com/files/84212523/Bylo_sobie_zycie_-_04_-_Szpik_kostny.part2.rar http://rapidshare.com/files/84229664/Bylo_sobie_zycie_-_05_-_Krew.part1.rar http://rapidshare.com/files/84239320/Bylo_sobie_zycie_-_05_-_Krew.part2.rar http://rapidshare.com/files/84260209/Bylo_sobie_zycie_-_06_-_Plytki_krwi.part1.rar http://rapidshare.com/files/84383254/Bylo_sobie_zycie_-_06_-_Plytki_krwi.part2.rar http://rapidshare.com/files/84399309/Bylo_sobie_zycie_-_07_-_Serce.part1.rar http://rapidshare.com/files/84406708/Bylo_sobie_zycie_-_07_-_Serce.part2.rar http://rapidshare.com/files/84420220/Bylo_sobie_zycie_-_08_-_Uklad_oddechowy.part1.rar http://rapidshare.com/files/84426609/Bylo_sobie_zycie_-_08_-_Uklad_oddechowy.part2.rar http://rapidshare.com/files/84439012/Bylo_sobie_zycie_-_09_-_Mozg.part1.rar http://rapidshare.com/files/84447107/Bylo_sobie_zycie_-_09_-_Mozg.part2.rar http://rapidshare.com/files/84462856/Bylo_sobie_zycie_-_10_-_Neurony.part1.rar http://rapidshare.com/files/84472848/Bylo_sobie_zycie_-_10_-_Neurony.part2.rar http://rapidshare.com/files/84492830/Bylo_sobie_zycie_-_11_-_Oko.part1.rar http://rapidshare.com/files/84503832/Bylo_sobie_zycie_-_11_-_Oko.part2.rar http://rapidshare.com/files/84527219/Bylo_sobie_zycie_-_12_-_Ucho.part1.rar http://rapidshare.com/files/84541134/Bylo_sobie_zycie_-_12_-_Ucho.part2.rar http://rapidshare.com/files/84566861/Bylo_sobie_zycie_-_13_-_Skora.part1.rar http://rapidshare.com/files/84581223/Bylo_sobie_zycie_-_13_-_Skora.part2.rar http://rapidshare.com/files/84609654/Bylo_sobie_zycie_-_14_-_Kubki_smakowe_i_zeby.part1.rar http://rapidshare.com/files/84623550/Bylo_sobie_zycie_-_14_-_Kubki_smakowe_i_zeby.part2.rar http://rapidshare.com/files/84638990/Bylo_sobie_zycie_-_15_-_Trawienie.part1.rar http://rapidshare.com/files/84649201/Bylo_sobie_zycie_-_15_-_Trawienie.part2.rar http://rapidshare.com/files/84665095/Bylo_sobie_zycie_-_16_-_Watroba.part1.rar http://rapidshare.com/files/84672480/Bylo_sobie_zycie_-_16_-_Watroba.part2.rar http://rapidshare.com/files/84684259/Bylo_sobie_zycie_-_17_-_Nerki.part1.rar http://rapidshare.com/files/84691678/Bylo_sobie_zycie_-_17_-_Nerki.part2.rar http://rapidshare.com/files/84707105/Bylo_sobie_zycie_-_18_-_Uklad_limfatyczny.part1.rar http://rapidshare.com/files/84715466/Bylo_sobie_zycie_-_18_-_Uklad_limfatyczny.part2.rar http://rapidshare.com/files/84734073/Bylo_sobie_zycie_-_19_-_Szkielet.part1.rar http://rapidshare.com/files/84746476/Bylo_sobie_zycie_-_19_-_Szkielet.part2.rar http://rapidshare.com/files/83891559/Bylo_sobie_zycie_-_20_-_Miesnie_i_tkanka_tluszczowa.part1.rar http://rapidshare.com/files/83885472/Bylo_sobie_zycie_-_20_-_Miesnie_i_tkanka_tluszczowa.part2.rar http://rapidshare.com/files/83897942/Bylo_sobie_zycie_-_21_-_Wojna_z_toksynami.part1.rar http://rapidshare.com/files/83901352/Bylo_sobie_zycie_-_21_-_Wojna_z_toksynami.part2.rar http://rapidshare.com/files/83906907/Bylo_sobie_zycie_-_22_-_Szczepienia.part1.rar http://rapidshare.com/files/83911407/Bylo_sobie_zycie_-_22_-_Szczepienia.part2.rar http://rapidshare.com/files/83919329/Bylo_sobie_zycie_-_23_-_Hormony.part1.rar http://rapidshare.com/files/83923498/Bylo_sobie_zycie_-_23_-_Hormony.part2.rar http://rapidshare.com/files/83935077/Bylo_sobie_zycie_-_24_-_Lancuch_pokarmowy.part1.rar http://rapidshare.com/files/83944057/Bylo_sobie_zycie_-_24_-_Lancuch_pokarmowy.part2.rar http://rapidshare.com/files/84002761/Bylo_sobie_zycie_-_25_-_Nocna_zmiana.part1.rar http://rapidshare.com/files/84015045/Bylo_sobie_zycie_-_25_-_Nocna_zmiana.part2.rar http://rapidshare.com/files/84809114/Bylo_sobie_zycie_-_26_-_Zycie_toczy_si__dalej.part1.rar http://rapidshare.com/files/84825383/Bylo_sobie_zycie_-_26_-_Zycie_toczy_si__dalej.part2.rar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytywaczka jedna z wielu
po kliknieciu na link trzeba wybrac opcje "Free user" odczekac 90 sekund i kliknac w "Download". W ten sposob sciagamy kazdy plik. Widzicie jednak, ze pliki sa podzielone na dwie czesci. Aby uzyskac calosc, trzeba oba pliki (z koncowka 1 i 2) umiescic w jednym katalogu (np. sciagajac film Serce, zakladamy na komputerze folder "Serce" i w nim umieszczamy plik Serce.part1.rar oraz Serce.part2.rar, i jak oba nam sie sciagna, rozpakowujemy Serce1, przy rozpakowywaniu program pyta czy mamy jeszcze Serce2, my piszemy, ze mamy, i wtedy rozpakowuja sie nam dwa pliki Serca, dajac jeden, kompletny film o sercu). Jesli nie napisalam jasno, prosze, pytajcie, odpowiem na biezaco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytywaczko jedna z wielu - jakie ladne pseudo :) Dziekujemy Pieknie! :) Ja na pewno skorzystam z twoich podpowiedzi. Moj syn nie dorosl wprawdzie jeszcze do tej serii, ale to zmienia sie jak w kalejdoskopie i pewnie zaraz bedzie ja ogladal z wypiekami na twarzy, tak jak ja w dziecinstwie. Az wierzyc mi sie nie chce, ze nasze forum podczytywane jest przez wiele osob, no ale w koncu i Karenka i Psikulec dolaczyly do nas w ten sposob, a kto jest sobie w stanie wyobrazic sobie nas teraz bez nich ;) Pisze to rzecz jasna w ramach zachety, bys z podczytywaczki zamienila sie w uczestniczke, jesli oczywiscie masz na to ochote. Pozdrawiam serdecznie, Kuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shalla - dziekuje bardzo za zaproszenie :) Moze i skorzystam, bo wrocilam wlasnie od lekarza, ktory stwierdzil, ze rzeczywiscie rzeze jak ostatni gruzlik. Kazal mi robic inhalacje - zobaczymy co z tego wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuk, ośmielam się zauważyć, że i ja byłam podczytywaczką, ujawniłam się w trakcie jakiejs pomaranczowej wojny na topiku:) Życze zdrowia, choc ciągnie się to juz beznadziejnie długoooo.....6 tyg. rzężenia nie przydarzyło mi się nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polu Słoneczko,wszystkiego co sobie wymarzysz i mnóstwo zdrowia!!! Kaśkom wszelakim imieninowe dobrodziejstwa!!! Dziewczyny mam dla Was niusa najprawdopodobniej wracamy ,zatoczylismy chyba jakiś krąg a ja wbrew mojemu wcześniejszemu nastawieniu cieszę się straszliwie :) Tak sobie myslę jednak ,ze chyba mam coś nie po kolei pod czapą ehhh...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dynia, no ale niusa sprzedałaś!!!!!!!!!!!!! Napisz jakieś szczegóły, bo więdnę z ciekawości skąd taka zmiana decyzji???????????????????? Podczytywaczko - witamy i bardzo dziękujemy!!!!!!! Dziewczyny, od poniedziałku zaczynam pracę. I nagle zaczęłam się bać..... jeśli mnie juz teraz brakuje czasu na podrapanie się, to jak ja sie zorganizuję, gdy ucieknie mi 8-10 godzin z doby? Już wiem! Może przestanę spać! Spadam, bo dzień pracowity mi sie zapowiada. Ostatni wolny..... A wczoraj mieliśmy na kolacji przyjaciół z USA, więc świętowaliśmy thanks giveing z wielkim indykiem i innymi pysznościami. Było super! lecę papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczolko, a wiesz, ze zeczywiscie juz zapomnialam? Mam wrazenie, ze od zawsze tu jestes! :) Zrobilam wczoraj wieczorem inhalacje i rzerzenie jakby ciut zelzalo... Oby! Tymczasem dzis rano obudzilismy sie ...pod sniegiem. Snieg jest mokty i lepki, momentami jest prawie deszczem - srednia przyjemnosc. Pokrywa wszystko sliska breja, do ktorej oczywiscie tubylcy nie sa wcale przystosowani ;) Wszyscy marzna, klna pod nosem i przewracaja sie. Autobusy prawie nie jezdza, bo stoja zablokowane w korkach, w grupkach po trzy - cztery. Fajnie jest. Zastanawiam sie co by bylo, gdy ktoregos dnia klimat naprawde oziebil sie znacznie i spadloby tu 20 cm. sniego. Epoka lodowcowa w czystej postaci! Dynia - zastanawiam sie nad tym co Was zniechecilo - kwestie biurokratyczne? Troche szkoda takiej fajnej przygody, no ale z drugiej strony - wspaniale, ze pozwolila Wam ona tak bardzo docenic wlasny dom :) Czy to juz ostateczne decyzja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shalla, witaj w klubie matek pracujacych - jakos to bedzie, a wyspisz sie na emeryturze - tak sie przynajmniej sama wciaz pocieszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze zyczenia urodzinowe dla naszej Amelki! :) Zycze Ci malutka, bys zawsze miala powody do usmiechu i radosci, bys otoczona byla miloscia i by w Twoim zyciu nigdy nie brakowalo fantazji. Sto lat! ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻! Ciotka Kuk z Rodzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelko! Samych uśmiechów w życiu! Samych radości! I spełnienia wszystkich marzeń! I żebyś wyrosła na tak piękną kobietę, jak Twoja mama!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×