Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zabka

TERMIN W GRUDNIU

Polecane posty

:) Impersona, gratulacje !!! Shalla...........Olsztyn........🌻10.11, godz.11.10....Anastazja.............3300g...54cm. Nikii............lubuskie.......🌻21.11, godz.15.55....Nadia Alicja...........2950g...49cm. MoniTka............?...........🌻23.11, godz.4.40......Zuzanna...............3120g...56cm. Micka...........Niemcy........🌻28.11, godz.9.17.....Jacqueline..............3450g...52cm. Elfik............zach-pom......🌻28.11, godz.17.25....Amelia Gabriela.......3620g...56cm. Michasia.......slaskie.........🌻03.12, godz.6.00.....Alicja...................2670g...53cm. Katrin...........zach-pom.....🌻03.12, godz.?.........Jakub Kacper...........1500g...44cm. Mysh............Francja........🌻07.12, godz.20.25...Jan......................2850g...48cm. Lonka...........Blachownia....🌻08.12, godz.16.05....Maksymilian Wiktor..3150g...54cm. Dynia...........dolnoslaskie...🌻14.12, godz.8.00.....Jagoda.................3480g...58cm. Fisa.............Gdynia.........🌻23.12, godz.12.40....Stas....................3640g...53cm. Kuk.............Turyn...........🌻23.12, godz.18.40....Francesco Jerzy.......3230g....? Impersona......Wroclaw.......🌻02.01, godz.?.........Kuba.....................3100g...54cm. Salma...........Torun..........24.12......syn.....18.....Leon - AKTUALNIE W SZPITALU Vengel..........Gdynia.........14.12......syn.....12.....Tomasz Logosm.........Gdynia.........28.12......syn......7.....Stas Pati.............Warszawa.....12.01.....cora.....23.....Joanna Weronika Schmetterling..Austria........17.01.....cora.....17............? Aga.............Warszawa......29.01......syn....8,6............? cdn. (maly che jesc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Katrin, a ja nie dostalam zadnych zdjec od ciebie :( Czy da sie to jakos naprawic? moj mail jest pod nickiem :) pisze jedna reka, bo usypaim Marude, wiszacego na moim grugim ramieniu jak koala ;) pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Salma ... cóz - czekam na wiadomości .... i po co ja to tu pisze .... i tak przeczytasz dopiero jak juz wrócisz z Leosiem :) :D Katrinko .... Kubuś to prawdziwa kruszynka .... jejq ... nawet mu rączki z kaftanika nie wystają ... jest sliczniutki ....:) cudownie, ze mozesz go juz sama karmić i przytulać ... teraz na pewno bedzie rósł jak na drożdżach :) Impresona - GRATULUJE 🌻 :) Pati - cierpliwości - masz przecież jeszcze trochę czasu do terminu ....:) logosm - pozdrowionka dla Twojego meża od nas obojga :) :D chyba by znaleźli z Miśkiem wspólny jezyk hehhe :) wiecie co ... juz od jakiegos czasu zacyznam odkładać ciuszki z rozmiaru 56 .... dziś Pyzunia ma na sobie juz po raz ostatni nastepny komplecik ..... jakieś przykrótkie się i rękawki i spioszki zrobiły .... ciekawość mnie zżera ileż ona urosła i ile przytyła .... na pewno sporo - widzę i po jej buźce (ma policzki jak chomiczek hehe) no i po ciuszkach .. na szczęście niektóre ciuszki z rozm. 56 są tak duze jak 62 a i tych 2 ma sporo - więc na braki w garderobie jeszcze nie narzekam :) zresztą - ona ma juz tyle ciuchów, ze nie wiem kiedy to przenosi hehe :) ostatnio dostala paczkę od mojej kuzynki ze Stanów z masą przeslicznych koszuleczek, pajacyków, czapeczek, bluzeczek itd. :) w sumie wszystko na wyrost - co mnie bardzo ucieszyło :) ostanio moja ulubiona czynnoscia jest przewijanie lub przebieranie Pyzki - chyba to lubi, bo zwykle wtedy obdarza mnie najpiekniejszymi usmiechami :) uwielbiam ją wtedy podwójnie :D wcześniej (zanim tu się pochwaliłam pierwszym uśmiechem) tez sie uśmiechała - ale raczej do mojej bluzki lub powiedzmy włosów niz do mnie - teraz jednak robi to juz całkiem świadomie i coraz chetniej :) i zaczyna powoli głużyć ... jeszcze mało i dosć nieśmiało ale jednak :) wczoraj uszczęsliwiła uśmiechami babcię :) Nikuś - dzis po 17.00 idę do lekarza po skierowanie do ortopedy - zdobędę nazwę tej maści i Ci napiszę .. chyba nie bedzie to zbyt późno ?? a byłaś juz z Nadia u ortopedy ??? jak przebiegła wziyta ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomosc sprzed 16.00 - Salma rano dostala te żele i teraz ma juz skurcze co 2 minuty - takze porod juz trwa :) trzymajcie kciuki !! Jak tylko dostane wiadomosc i bede mogla tu zajrzec to napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ A ja znowu zmieniłam wykresik i sprawdzam go teraz w stopce... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O!!! Salma w końcu rodzi! :) No!! Trzymam kciuki, oczywiście :) A wykresik coś nie chodzi...może teraz?? aha, elffiku-> będę bardzo wdzięczna za nazwę tej maści! :) Katrin -> ja też nie dostałam zdjęć... :( A tak bardzo chciałabym zobaczyć Twojego Kubusia...! Mail pod nickiem :) pliiss.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katrin- dołączam się do prośby Myshi i Nikki. Fajnie, ze masz już to pierwsze karmienie za sobą. Oby częściej. Fisa mój mały też czasem ma napady \"cykliczne\"- jedzenie, długie odbijanie, czkawaka, jedzenie, kupka, znowu czkawka (bo zmarzł) i jedzenie. Co prawda w jego wykonaniu narzie trwa to do trzech godzin i póżniej jest trochę spokoju. Ostatnio męczą go bączki. Chłopczyk tak się spina i nic. Pije już herbatki z kopru, rumianku, ułatwiające trawienie i nic nie działa. Może macie jakiś przepis jak mu ulżyć w cierpieniu. A może ja coś zjadłam ? Mysho proszę o małą poprawkę w tabeli- imiona odwrotnie- Wiktor pierwsze. Teraz mały śpi spokojnie tak że zdążyłam z mężem skoczyć na większe zakupy do marketu. Babcia się nim zajmuje a dziadek daje kciuka zamiast cyca ;-) Ja kończę robić obiadek więc miłego popołudnia i pa. Impersona 🌻 GRATULACJE Salma to już chyba urodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was bardzo serdecznie sledze wasz topik od samego poczatku,jestem mamusia z listopada:) chcialam wam zyczyc wszystkiego naj na naj w tym nowym 2005 roku,by wasze dzieciatka byly zdrowe,i zawsze usmiechniete a wam duzo milosci rodzinnej i cierpliwosci pozdrawiam was bardzo serdecznie ps. gratuluje wszystkim mlodym mamusia a za przyszle trzymam mocno kciuki i zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salma-jestem z Toba myslami. Juz mnie kciuki bola- pospiesz sie!!!:D Elffiku- latwo Ci mowic..........:P Co poradze, żem taka wyrywna? Nie wiadomo czemu wbilam sobie do glowy, że jak wiekszosc panien sie pospieszyła to i my wczesniej urodzimy:) Zreszta ja zawsze bylam niecierpliwa i moze dziecko nauczy mnie cierpliwosci. A propos zdjec- macie cos nowego????/ Jestem zadna nowych wrazen a i kruszynki pewnie podrosly i zmieniaja sie w oka mgnieniu.Podsylajcie!!!! Uciekam wstawic mezusiowi ziemniaczki...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikuś - maść nazywa sie emla ( 5 % krem) i jest dostepna bez recepty :) Ma jedną wadę - jest stosunkowo droga - kosztuje nieco ponad 18 zł i starcza w sumie na jedno szczepienie - tzn. teraz nasze maluchy będą kłute w dwóch miejscach i na tyle akurat wystarcza ten krem i dołączone do niego dwa plastry Jakbyś chciała kupić juz piszę instrukcję obsługi :) :D należy dosc grubo posmarować miejsca, które bedą kłute (praktycznie niby sie powinno wysmarować 2 gramy - tubka ma 5 wiec w sumie połowę na jedno miejsce) - w przypadku tych szczepien prawe ramie i prawe udo - i potem zakleić plastrem Aha - lekarz mi powiedziała, zebym nasamrowała min. godzinę przed szczepieniem Wg doktor krem rzeczywiscie dZIala - tylko musi byc odpowiednio wczesniej nalozony i dobrze umiejscowiony - a ramieniu nie za wysoko Ufff to chyba tyle ... swoja droga czy Wy tez przezywacie tak bardzo szczepienia maluszkow ?? ja juz zacyznam sie martwic, ze beda ją kluc i ze bedzie ja bolalo ... nie mowiac o tym, ze czesc dzieci po szczepieniu gorączkuje ... przewrażliwiona jakaś jestem czy coś .. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logosm
witajcie o to juz pewnie Salma ma za soba porod i juz moze sie cieszyć Leosiem- ma nadzieje ze bardzo nie cierpiala jak moj Michalek nie mogl puscic baczka to zawsze mu brzuszek rozgrzewalam albo delikatnie masowalam albo przykladalam ciepla pieluszkę( ale nie za goracą)- sama tez codziennie pilam herbatkę koperkową ale taka bardzo slabą ponieważ jelsi wypijemy za mocną to skutek jest ponoc odwrotny i to naprawdę skutkowało a u mnie nic zadnych zwiastunow- ale zaczynam miec wiecej energii - to moze do 06 stego sie urodzi milego wieczoru wszystkim zyczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaa - od salmy na razie zadnych nowych wiesci .... ale pewnie juz urodzila - wiadomo, ze od razu po porodzie nie ma sie czasu na glupotki typu sms :) pati - ja Cię świetnie rozumiem ... sama pod koniec byłam juz straaasznie zniecierpliwiona wyczekiwaniem na maluszka ... zwłaszcza, ze wmawiano mi przedwczesny poród :) lonka .. oprócz tego co radzi logosm moze poprostu jak najczęściej ukłądaj go na brzuszku ?? moja Amelcia właśnie na brzuchu puszcza najgłośniejsze gazy - takie na cały dom :) a jak widzę, ze sie pręży i ma z tym kłopoty to rzeważnie \"brzuszkowe cwiczenia\" pomagaja :) poza tym, przy przewijaniu staram sie z nia troszkę poćwiczyć - przyciagając kolanka do brzuszka - wiesz co mam na myśli ... i pomasować brzuszek - nawet jak jej nic nie dolega (odpukać na razie raczej omijają nas takie kłopoty) - zreszta ona bardzo to juz polubiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:D 🌻 Dzien dobry!- wpadlam Wam powiedziec! Bylam dzisiaj na wizycie i wszystko jest ok. Jeszcze sie mala nie \"wstawila\" ale mnie doktorek uspokoil i powiedzial ze dzieciaczki czasami potrafia sie ustawic dopiero w drugiej fazie porodu! Chcialam dzisiaj zablyszczec jakas ciekawa anegdotka, napisac cos ciekawego- ale niestety nic z tego:( Mam dzisiaj wyjatkowo pusta glowę! Dlatego pojde juz.............. Odzywajcie sie dzisiaj czesto bo to forum to ostatnio oprócz wyczekiwania skurczy- moja jedyna rozrywka. Pierwsze co zrobilam po powrocie to odpalenie kompa. Zajrzalam rez na poczte ale nic nowego nie znalazlam....ale czekam moje drogie:D Salma juz z malenstwem:) A gdzie podziala sie nasza Shalla???? Kochana, dwa tygodnie juz minely!! Ales sobie zrobila urlopik od grudniowych mamusiek:D Aha, mialam zapytac tez o Agę. Mam nadzieje ze sie na nas nie obrazilas!!! Napisz. Pozdrawiam Was cieplutko 🖐️:classic_cool:🌻😍🖐️:classic_cool:🌻😍🖐️:classic_cool:🌻😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elffiku- ciesze sie ze mnie rozumiecie.:D Bo..........sama mam czasem z tym kłopoty;) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Salma urodziła synka :) Leoś urodził się 4.01 o godz. 0:50 (tak tak .. dopiero wtedy !!! ale o tym poniżej) waży 3290 i ma 55 cm :) Dostał 9 punktów i jest - cytuję - piękny :) a teraz nieco o jej porodzie .... szczegóły bedą jak salma wróci juz do domu : otóż nie miała lekko oj nie .... o 8.30 dostała te zele - i juz wtedy zaczęły sie bóle, które ok. godz. 15.00 stały sie juz bardzo silne i bolesne Od 18.00 była na sali porodowej Przed 21.00 dostałam smsa - miałą wtedy rozwarcie na 7 cm i potworne bóle - czekali an bóle parte ... ostatecznie miała rozwarcie na 9 cm ale cos nie tak było z szyjką i miała cesarke !! :( Normalnie koszmar jakis - caluteńki dzień w mekach i jeszcze cesarka .... no ale najważniejsze, ze Leos zdrowy Salma jeszcze bardzo zmęczona - słychać było to po głosie No i przez cięcie nie tak szybko do nas wróci jakbyśmy chciały .... Pozdrawia Was wszystkie serdecznie :) rzeczywiscie jakoś pustawo tu u nas ostatnio ..... no i gdzi eta shalla - już sie steskniłam za jej barwnymi wpisami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane Moje Słoneczka ! Dziewczyny, ja już po świętach, po Sylwku, oj działo się, ale nie wiem kiedy to piszę, bo nie mogę na razie przebrnąć przez Waszą literaturę :) Mnóstwo przybyło wpisów :) Dlatego teraz tylko tak szybciutko - bardzo dziękuję wszystkim za pamięć, za kartki i za życzenia. Ja też Wam życzę wszystkiego cukierkowego na ten nowy rok, ale przede wszystkim, zeby nam sie dzieci zdrowo i pięknie chowały ! Żadnych alergii, żadnych wysypek, rozwolnień, zatwardzeń, kolek i gazików. Żadnego płaczu po nocach, za to moc uśmiechów i cudownego gruchania z maleństwem i do maleństwa ! W skrócie co u nas. Jesteśmy po ppierwszych szczepieniach. Oj bolało, ale Nastusia była dzielna. Gorzej ze mną, bo ryczałam razem z nią. Ja się chyba nie nadaję na twardą mamuśkę. Co jej wbili igłę i biedactwo zalało się łzami - to ja też... Nastusia osiągnęła już zawrotny wzrost 61 cm i waży prawie 5 kg!!! No, ale nie dziwne, jak ktoś je co pół godziny...i zauważyłam że coraz więcej. Kiedyś jej wystraczało z jednej piersi na jeden raz. Teraz coraz częściej domaga się dwóch....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i oczywiście gratulacje dla wszystkich nowych kwiatuszków !!!! Tak czułam, ze jak przyjadę, to już będzie nas dużo więcej ! Trochę to potrwa zanim nadgonię lekturę, więc wybaczcie mi dłuższe okresy milczenia. Acha, z nowych spostrzeżeń - po soku jabłkowym jest wystrzałowe rozwolnienie, które nie mieści się w pieluchę :) i powoduje na twarzy dziecka niebotyczne zdziwienie. Chyba zapoluję na ten moment z aparatem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shalla:D! No i wywolalam wilka z lasu......:P hie hie Dzisiaj o Tobie pomyslalam i prosze! Szkoda, że jak o malej mysle to takich cudów ni ma.;) Biedna Salma! Tyle sie nacierpiala, pewnie ja hardkorowo bolalo po tych przyspieszaczach. Nie dosc ze tyle godzin cierpien to jescze ta cesarka!! I kciuki nie pomogly:( Ale masz to za soba, jest z Toba wyteskniony Leos- caly i zdrowy!! Ogromne 🌻 GRATULACJE 🌻 i szybkiego powrotu do formy!!! Mialam jeszcze zapytac i ciagle zapominam: czy wasze malenstwa spia na pleckach czy na boku?? Strasznie mnie to nurtuje..... Caluje 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Salma, gratulacje !!!! Mam nadzieje, ze szybko wrocisz do siebie 🌻 Juz spiesze z uzupelnieniem tabelki :) Shalla...........Olsztyn........🌻10.11, godz.11.10....Anastazja.............3300g...54cm. Nikii............lubuskie.......🌻21.11, godz.15.55....Nadia Alicja...........2950g...49cm. MoniTka............?...........🌻23.11, godz.4.40......Zuzanna...............3120g...56cm. Micka...........Niemcy........🌻28.11, godz.9.17.....Jacqueline..............3450g...52cm. Elfik............zach-pom......🌻28.11, godz.17.25....Amelia Gabriela.......3620g...56cm. Michasia.......slaskie.........🌻03.12, godz.6.00.....Alicja...................2670g...53cm. Katrin...........zach-pom.....🌻03.12, godz.?.........Jakub Kacper...........1500g...44cm. Mysh............Francja........🌻07.12, godz.20.25...Jan......................2850g...48cm. Lonka...........Blachownia....🌻08.12, godz.16.05....Wiktor Maksymilian..3150g...54cm. Dynia...........dolnoslaskie...🌻14.12, godz.8.00.....Jagoda.................3480g...58cm. Fisa.............Gdynia.........🌻23.12, godz.12.40....Stas....................3640g...53cm. Kuk.............Turyn...........🌻23.12, godz.18.40....Francesco Jerzy.......3230g....? Impersona......Wroclaw.......🌻02.01, godz.?.........Kuba.....................3100g...54cm. Salma...........Torun..........🌻04.01, godz.00.50.....Leon...................3290g...55cm. Vengel..........Gdynia.........14.12......syn.....12.....Tomasz Logosm.........Gdynia.........28.12......syn......7.....Stas Pati.............Warszawa.....12.01.....cora.....23.....Joanna Weronika Schmetterling..Austria........17.01.....cora.....17............? Aga.............Warszawa......29.01......syn....8,6............? :) Katrin, dziekuje za zdjecie. Twoj Kubus jest cudny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shalla...........Olsztyn........🌻10.11, godz.11.10....Anastazja.............3300g...54cm. Nikii............lubuskie.......🌻21.11, godz.15.55....Nadia Alicja...........2950g...49cm. MoniTka............?...........🌻23.11, godz.4.40......Zuzanna...............3120g...56cm. Micka...........Niemcy........🌻28.11, godz.9.17.....Jacqueline..............3450g...52cm. Elfik............zach-pom......🌻28.11, godz.17.25....Amelia Gabriela.......3620g...56cm. Michasia.......slaskie.........🌻03.12, godz.6.00.....Alicja...................2670g...53cm. Katrin...........zach-pom.....🌻03.12, godz.?.........Jakub Kacper...........1500g...44cm. Mysh............Francja........🌻07.12, godz.20.25...Jan......................2850g...48cm. Lonka...........Blachownia....🌻08.12, godz.16.05....Wiktor Maksymilian..3150g...54cm. Dynia...........dolnoslaskie...🌻14.12, godz.8.00.....Jagoda.................3480g...58cm. Fisa.............Gdynia.........🌻23.12, godz.12.40....Stas....................3640g...53cm. Kuk.............Turyn...........🌻23.12, godz.18.40....Francesco Jerzy.......3230g....? Impersona.....Wroclaw........🌻02.01, godz.?.........Kuba....................3100g...54cm. Salma..........Torun...........🌻04.01, godz.00.50....Leon....................3290g...55cm. Vengel..........Gdynia.........14.12......syn.....12.....Tomasz Logosm.........Gdynia.........28.12......syn......7.....Stas Pati.............Warszawa.....12.01.....cora.....23.....Joanna Weronika Schmetterling..Austria........17.01.....cora.....17............? Aga.............Warszawa......29.01......syn....8,6............? :) Shalla, witaj po przerwie :) :) Kuk, a co u ciebie ?????????????? 🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salma gratulacje! Zadna nie urodzila w moje urodziny, ale ty \"nadrobilas\" i zrobilas to w imieniny :-D :-D :-D Austriacki Motyl...to juz niedlugo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boban
Czy ojciec jest znany >: ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logosm
witam mile Panie, SALMA GRATULACJE DLA CIEBIE I LEOSIA( oczywiscie gratulkacje tez dla Tatusia) ja tylko jednego nie rozumiem dlaczego tak dlugo z tą cesarką czekali a Ty biedna sie meczylaś u mnie na razie dalej nic- moze Staś chce jeszcze rok u mnie posiedzieć i urodzić sie w grudniu za rok- hihihi w Gdyni caly dzien pada ze nawet mnie sie chce wyjsc na spacer Fisa mam pytanie jak Ci sie w tym Pucku podobalo co myslisz o tym szpitalu pozdrawiam ulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ❤️ 🌻 Salma 🌻 GRATULACJE!!! Jak dobrze, że masz już to wszystko za sobą!! Kochana, tyle się namęczyłaś! Kurcze, i faktycznie jakoś długo znowu czekano z tą cesarką...ehhh...najważniejsze, że Leoś jest cały i zdrowy :) Parę tygodni i TY również będziesz jak nowa! :D Aby tych tygodni było, jak najmniej! ❤️ :) elffiku-> wybacz, że nie odpowiedziałam wczoraj w sprawie wizyty u ortopedy....Już to nadrabiam, choć tak naprawdę to nie ma co nadrabiać i pisać. Nie byłam jeszcze z niunią u ortopedy. Jutro jedziemy na pierwszą szczepionkę i dowiem się, co i jak od pediatry. Jak był u nas na wizytach domowych, sprawdzał nóżki niuni- tak w ogóle to nie jest chyba wszystko super ekstra :( , nasza niuńka nie bardzo chce \"żabkować\", ćwiczymy jednak i jakby trochę lepiej, ale już się boję, że to mimo wszystko za mało :o... - i nic o ortopedzie nie mówił, nie pytał się o nic i w ogóle... A ja byłam pewna, że właśnie teraz - po ukończeniu 6 tyg. idzie się do ortopedy. Kurde, czyżbym coś przegapiła??... :) Shalla!!!! No jesteś!! Super, bardzo się cieszę :D Powodzenia podczas wspomnianego polowania hehe.. ;) :) Pati - Nadyjka śpi najczęściej na boczku - jednym i drugim :) Ale na pleckach i brzuszku też lubi, wtedy jednak ani na moment nie zostawiamy jej samej. Katrin -> dzięki za fotkę :) Mam nadzieję, że fotka rozkrzyczanej Nadyjki doszła do Ciebie :) ahaaa!! Za każdym razem ( praktycznie od paru tyg. :o ), jak siadam coś tu naskrobać, chcę o czymś napisać i ciągle o tym zapominam! Nadszedł jednak ten dzień - to jest dzisiejszy - i piszę ;) ... ...chodzi o sposób Mamy Kuk na czkawkę!! Nie wiem, jak wy, ale ja go wypróbowałam (ogrzewanie ciemiączka). Dla mnie rewelka!! Za każdym razem pomógł. Polecam! I dziękuję serdecznie! pozdrawiam gorąco 🌻 do napisania :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam [kwiatek} Gratulacje dla następnej świeżo upieczonej Mamy :) 🌼 Ja też mam dziś dobre wieści :)......w czwartek Kubuś wychodzi już ze szpitala a ja dzisiejszy egzamin na dobrą mamę zdałam wzorowo :)....tak,tak tu zanim wypuszczą wcześniaka mama przechodzi test czy sobie poradzi jak nie to uczą ją i dziecko jeszcze zostaje w szpitalu dopuki mama się nie nauczy.Zostałam też zbombardowana wiadomościami o pielęgnacji takich mal;eństw a mały przybrał i waży już 2020g Acha i jeszcze uzupełnienie do tabelki bo zauważyłam brak.....Kubuś urodził się o godzinie 8:30 :) Cieszę się,że zdjęcia dotarły i podoba się muj szkrabek...Nadyjka mimo,że rozkrzyczana też słodziutka :) Acha,wiecie co sobie pomyślałam dziś......może jak nasze szkraby troszkę podrosną na przykład za 5 lat spotkałybyśmy się wszystkie z rodzinami w jakimś miejscu w Polsce? Co Wy na to?? Pozdrawiam 🌼 papatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam [kwiatek} Gratulacje dla następnej świeżo upieczonej Mamy :) 🌼 Ja też mam dziś dobre wieści :)......w czwartek Kubuś wychodzi już ze szpitala a ja dzisiejszy egzamin na dobrą mamę zdałam wzorowo :)....tak,tak tu zanim wypuszczą wcześniaka mama przechodzi test czy sobie poradzi jak nie to uczą ją i dziecko jeszcze zostaje w szpitalu dopuki mama się nie nauczy.Zostałam też zbombardowana wiadomościami o pielęgnacji takich mal;eństw a mały przybrał i waży już 2020g Acha i jeszcze uzupełnienie do tabelki bo zauważyłam brak.....Kubuś urodził się o godzinie 8:30 :) Cieszę się,że zdjęcia dotarły i podoba się muj szkrabek...Nadyjka mimo,że rozkrzyczana też słodziutka :) Acha,wiecie co sobie pomyślałam dziś......może jak nasze szkraby troszkę podrosną na przykład za 5 lat spotkałybyśmy się wszystkie z rodzinami w jakimś miejscu w Polsce? Co Wy na to?? Pozdrawiam 🌼 papatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ My już w domu...szczepionki za nami ufff...... Nadyjka była naprawdę super grzeczna, nie licząc oczywiście momentów, kiedy wbijano w jej ciałko igłe :( :( ehhh..straszne. Sorry, bo pewnie trochę straszę te mamy, co mają zastrzyki przed sobą... no ale naprawdę mało to wszystko przyjemne :o brrr... Z gabinetu wyszłam cała spocona...., ale za to ... ze śpiącą Nadią w gondelce :) Zasnęła podczas ubierania. Kruszynka Moja Kochana... :) Podczas badania u pediatry też nawet nie pisnęła do momentu, aż lekarz sprawdzał jej bioderka. Cóż, wszystko niby w porządku, ale jak jej rozłożył nóżki, tak wrzasnęła, że przez chwilę myślałam, że jej krzywdę jakąś zrobił!! Zaraz się jednak uspokoiła, więc pewnie się po prostu zdenerwowała. Mocno. ;) Aż ją lekko przytkało ... :( ... Na szczęście już wszystko za nami, na dzisiaj przynajmniej ;) Kolejna akcja za 6 tyg.....buu... Na dzisiaj Nadyjka waży 3950 i mierzy 55 cm :) Rośnie, dobrze przybiera :) Ja szczęśliwa, bo mam pewność, że nie głodze maleństwa :P Dobra, uciekam nakarmić skarba mojego kochanego. Niech ma, a co!! :D :P P.s. Tak sobie myślę, że moze by dało się jakos to zrobić i wprowadzać do tabelki - najlepiej obok \"starych\" ( albo zamiast?? ) - \"nowe\" dane \"wagowe\" i \"miarowe\"?? Co o tym myślicie? Może jakąś drugą tabelkę? Hm...? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc mamuski:D No prosze, od rana sypiecie samymi dobrymi pomysłami!!!!! Fajny pomysl z tym spotkankiem. Jestem jak najbardziej za!!! Tylko moze nie za az 5 lat ale np za rok??? Fajnie by bylo spotkac sie jak bedzie cieplo my bysmy poplotkowaly i powspominaly a maluchy by sie pobawily. Ja to juz widze w myslach! Super:) Taka spora gromadka dzieciaczkow! No i ta tabelka- tez fajnie. Bedziemy na bieżaco z waga, wzrostem. Mozna by bylo potem pisac date np. pierwszego zabka itp. Ekstra. No, a ja za sprawa Logosm robie dzisiaj fure pierogow!! No doslownie takiego smaka mi narobila ze na sama mysl cieknie mi slinka. Tylko mi na ruskie bo z miesem nie lubie. Poza tym bede miala ze 3 dni gotowanie z glowy. Bo nie wiem czy wiecie- gotuje i owszem smacznie( tak mowia ;) ) -ale nie cierpie tego zajecia! Szkoda ze moj maz nie potrafi pichcic:( Byloby bosko:P Nikii- dzieki za odpowiedz. A jak inne maluchy??? Buziaki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś byliśmy z Wiktorem na badaniu u ortopedy. Kolejka ogromna- na szczęście mieliśmy trzeci numerek. Mały nie musi już nosić pieluszki co bardzo cieszy jego jak i mnie. Mniej płakania przy przewijaniu. Dziękuję Wam za rady dotyczące wzdęć. Narazie zastosowałam radę Elffika- i działa. Co do czkawki to koniecznie muszę sprawdzić tą poradę mamy Kuk. Ja wczoraj zostawiłam małego szkraba z tatusiem i wyskoczyłam do fryzjerki. Chociaż to raptem godzina troszkę odetchnełam. Zresztą lubię go czasem zostawić z mamą lub mężem i posiedzieć w ciszy. Z naszych spacerów ostatnio nici. Na dworze brzydko- mokro i wietrznie. A tak ładnie Wiktor spał po spacerkach. Co do spotkania i tabelki- ja jestem za. PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×