Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zabka

TERMIN W GRUDNIU

Polecane posty

:) Mysh, sprobowalam wyslac ci pierwsza partie zdjec i jak na razie nie ma zwrotu! Daj znac czy doszly, to podesle kolejne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!:D Wpadłam tylko sie przywitac i zyczyc wszystkim milego dnia!!! U nas pogoda piekna. Myshko- cudowne zdjecia. A opisy do nich jeszcze lepsze. Rzeczywiscie panuje tam specyficzny klimat. Dopiero teraz, po obejrzeniu fotek wczułam sie w atmosfere. Pozdrawiam serdecznie!! Buziaki Aha, wkoncu przebila nam sie lewa gorna jedynka! Uff....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysh dziekuje za zdjecia. Pierwsza partia doszla. Jedna z mamusiek grudniowych podeslala mi tez wczoraj te zdjecia ( za co jej dziekuje) wiec juz mam wszystkie! Zdjecia przecudne! Przez chwilke poczulam sie jakbym tam byla! Mimo tych ogromnych godzin lotu samolotem postanowilam , ze napewno sie kiedys na taka wyprawe skusze! Widac , ze maly byl rozlapywany przez tamtejszych ludzi! Ale on juz urosl! Wietnamki slyna w Niemczech za bardzo piekne kobiety i dlatego tez bardzo duzo Niemcow jedzie tam na wicieczke i wraca z przyszla zona! Takze Koreanki maja powodzenie! Po za tym u nas bez zmian. Jacqueline coraz czesciej zapomina sie i puszcza stolu czy lozka --- stoi lub tez robi pare kroczkow bez pomocy i trzymania. Za tydzien przyjezdza moja mama wiec juz mamy zaplanowane :dyskoteke i wypad do kina. Tak to jest jak mieszka sie tu samemu i nie ma mozliwosci chociaz na pare godzin podrzucic komus malej. PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!!!!!!!! Przepraszam!!!!!!!!!! Zrobilam cholewe z geby - namotalam czat i nawalilam... Nie wiem, jak prosic o wybaczenie. Cala sobote cieszylam sie na wieczor, a o szostej wparowali do nas niezapowiedzenie goscie :O Goscie wpadli wlasciwie pozegnac sie - inna polsko-wloska para, ktora wyjezdza wlasnie na stale do Polski i...tak to wyszlo, ze jak juz poszli, to trzeba bylo pedem nadrabiac kapiel, kolacje Frania i usypianie. W rezultacie zrobila sie 11 wieczorem i nie zagladalam juz nawet na forum... Strasznie mi glupio i zal i szkoda... i tylko troszeczke ciesze sie, bo wyglada na to, ze pomimo, ze mnie nie bylo - jednak troszke sobie porozmawialyscie... Wybaczcie raz jeszcze! 🌻 kuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 WIADOMOŚĆ od Niki.....przeprowadzka zakończona,jakoś idą do przodu.Nadia stawia piersze kroki i ma 5 zębów....Przesyłają pozdrowienia dla Was :) i uściski 👄 My od wczoraj walczymy z gorączką.Idą zęby na całego.Kuba spędził wczoraj u mnie na rękach i brzuchu cały dzień a noc przesiedzieliśmy na krześle(odczułam brak fotela).Nie można go było odłożyć bo krztusił się ślinką. Dziś już jest lepiej ale noc same wiecie jaka była pełna niepokoju czy to nie coś poważniejszego bo lekarz kazał obserwować :( MYSHko...zdjęcia przecudne....och chciałoby się tam być :) Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Micka, ciesze sie niezmiernie ze \"jedna z grudniowych mam\" przeslala ci juz zdjecia, zaoszczedzilo mi to kupe czasu ;) Dzieki grudniowa mamo ;) A skoro pierwszy moj mail doszedl, to znaczy ze moje maile dochodza do ciebie, ciesze sie, bo juz myslalam ze cos nie dziala tak jak trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, to znowu ja! Elffiku - doczytalam jeszcze, ze czekalas na mnie 0 21.50 i moje wyrzuty sumienia jeszcze wzrosly... Buuuu. przepraszam. Myshko - moge tylko przylaczyc sie do zbiorowego aplauzu - zdjecia i komentarze sa kapitalne. Baaaardzo mi sie podobaja - m.in. wlasnie przez to, ze w niczym nie przypominaja pocztowek i fotografi z cyklu \"ja z lokalna atrakcja turystyczna w tle\". Po pierwsze Jasiek na nich - wyrosniety, madry i usmiechniety. Swietny maly mezczyzna. I chyba przechodzi teraz faze upodobniania sie do Taty - prawda? Super przystojniak :):):) Po drugie - bije z tych zdjec Twoje podejscie do swiata i ludzi. Otwartosc i ciekawosc. Piekne sa zwlaszcza zdjecia osob - widac, ze naprawde nawiazaliscie przyjazne kontakty z tambylcami. Domyslam sie, ze spora w tym Jaskowa zasluga! :):D. Ciekawi mnie bardzo jak wygladaly kwestie jezykowe w kontaktach ze kolegami Twojego meza. Rozumiem, ze tu jezyk migowy nie wystarczal? Czyzby jednak angielski? Po trzecie i ostatnie - ogromne wrazenie zrobily na mnie (skromne niestety ilosciowo) zdjecia ze swiatyn i ogrodow. Jesli masz wiecej zdjec - bardzo prosze o ciag dalszy! NAszla mnie straszna ochota, by wybrac sie dzis do ksiegarni i poszukac jakiejs ksiazki o historii Wietnamu! Moja ignorancja w tej dziedzinie a sie strescic jedynie tak - wiem tylko, ze nic nie wiem... Abstrahujac zas od zdjec Myshki - przeziebienie Frania wreszcie przycichlo, choc nos wciaz jeszcze troche zatkany i od czasu do czasu odzywa sie kaszel... Wyjatkowo uparta zaraza:P Nasze przygotowania do kupna domu nabraly kolorow - bylismy dzis w banku na rozmowie w sprawie kredytu i pod koniec tygodnia powinnismy miec jakies rozeznanie odnosnie tego, czy nasza oferta zostala zaakceptowana. Jesli tak - teoretyczny odbior mieszkania 31 maja! Franio bedzie juz wtedy biegal na calego! :) PS. Dzis w nocy stanelam znow oko w oko z jednym z naszych kocich nocnych gosci. Ok. czwartej rano weszlam do pokoju i stwierdziwszy znaczne ochlodzenie zamknelam okno... Spiacy na krzesle kot, ktory jakims cudem obudzil sie dopiero w na dzwiek zamykanego okna podskoczyl jak oparzony! nie wiem, kto z nas przestraszyl sie bardziej! Koniec koncow, otworzylam okno i starajac sie nie dopuscic, by kot narobil szczegolnego rumoru, szeptem zachecilam go do wskoczenia na parapet. Zwiewal biedny az sie kurzylo, czyniac po drodze spustoszenie w doniczce z bazylia... Calkiem sympatyczny ten nasz nocny kot! Moze zabierzemy go ze soba do nowego domu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA
Kuba------03.12.04---1500g---44cm---/// 8.100g---? cm---zebow? Jan--------07.12.04---2850g---48cm---/// 8.400g---73cm---zebow? Jagoda---14.12.04---3480g---58cm---///11.000g---80cm---zebow? Franio----23.12.04----3230g----?cm---///11.300g---76cm---zebow? Jaqcueline...............................................................8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendobry! Franio - 53 dl. w chwili urodzenia, zebow brak :( U nas szaro-buro za oknem. Takie niewiadomoco... lato?jesien? wiosna? Blues tuz tuz... Tylko ogladanie zdjec Myshki pomaga :) No ale, wziawszy pod uwage zasade \"Energia podaza tam, gdzie idzie uwaga\" lepiej bedzie jesli skupie sie na pracy... Bo energii dzisiaj we mnie nieduzo... kuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!!! U nas też szaro-bura padaka:( Lezec i czytać no może jeszcze popijac gorące kakao z pianką:)Ale kto może sobie na to pozwolic...:o Jaga zebów 6 (7,8 wciąż w drodze;) ) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powrotu do zdrowia zyczymy z Jacqueline Kubie . U nas trwalo to prawie caly tydzien. Wiec cierpliwosci! Wczoraj sie poplakalam---ze wzruszenia. Jacqueline pierwszy raz bez trzymania zrobila pare razy sama ok. 5 kroczkow! Moj maz bawil sie z niam w jej pokoju i jak zeszli na dol, to oznajmil , ze chca mi cos pokazac. Tak wiec usiadl na podlodze , kolana podciagnal . Mala trzymala sie kolan , nagle sie puscila , on szybko przesunal sie do tylu , a ona z piskiem radosci podbiegla do niego . Tak powtorzyli to pare razy. Ja siedzac jak wmorowana nagle poczulam jak lzy splywaja mi po polikach! Piekne uczucie! Moze uda mi sie dzisiaj zrobic zdjecie czy tez nagrac na kamere to wam podesle! Rano tez sie tak bawilysmy ale niestety nie umialam tego ujac na kamerze , bo bylam sama! Puszczala sie sama stolu , a jak ja wolalam to podlatywala. Do Tabelki: jak na razie czekam na te U6-kontrolna u lekarza. Jedynie date urodzin i dlogosc mozesz wpisac: 28.11.04//52 cm//3450g Pozdrawiam! Lece , bo mala sie obudzila! PS: Polecam ksiazke: \" Wyzwoleni rodzice , wyzwolone dzieci\". Mysh-jeszcze raz dzieki za zdjecia. w ten ponury dzien wprawily mnie w letni, wakacyjny nastroj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Kochane, dzieki za... no... ze dalyscie mi odczuc, ze bylam choc troszke pozyteczna ;) Ale nie chwalcie mnie tak, to mnie strasznie zawstydza, bo wiem ze mozna bylo zrobic to wszystko lepiej, dopracowac te opowiesci, podrasowac, popiescic troche. Tylko ze jestem goraczka i strasznie chcialam wyslac zdjecia jak najszybciej, juz, natyczmiast :) :) Kuk, ja tez musze konieczne nadrobic wiadomosci dotyczace historii Wietnamu. Wstyd sie przyznac, ale przed wyjazdem stac mnie bylo tylko na przejrzenie przewodnika, a wiadomo, jak to w przewodnikach wszystko jest w skrocie opisane. Jedno mi zostalo w glowie, a mianowicie ze ten biedny Wietnam ciagle byl przez kogos okupowany, a to Chiny to znowu Francja, ktora przeciez wybrala tamte tereny na swoje kolonie. Aha, a co do jezyka, to angielski oczywiscie (przeciez oni tam na tym uniwerku wspolpracuja po angielsku), ale tak jak sie spodziewalam, profesorkie zony wladaly tym jezykiem rownie slabo jak ja, jednak to jakos nigdy nie bylo przeszkoda... a z jedna zona to rozmawialysmy po francusku.... :) Micka, twoja relacje z pierwszych kroczkow Jacqueline czytalam z prawdziwym wzruszeniem :) Ciesze sie razem z toba! musze konczyc, bo mam Zabulca na kolanach, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA
Kuba------03.12.04---1500g---44cm---/// 8.100g---? cm---zebow? Jan--------07.12.04---2850g---48cm---/// 8.400g---73cm---zebow? Jagoda---14.12.04---3480g---58cm---///11.000g---80cm---zebow? Franio----23.12.04----3230g----?cm---///11.300g---76cm---zebow? Jaqcueline..28.11.04...............52 cm............3450g8.........8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..ja tylko na chwilke! Myshko! Ogladalas jakies wiadomosci dzisiaj? W pore zdazyliscie wrocic do domu!W Wietnamie szaleje huragan!Podobno silniejszy od Katriny i Rity! Zgroza co sie dzieje na tym swiecie..:-( Pozdrowionka dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabelka--
Kuba----------03.12.04---1500g---44cm---/// 8.100g-----cm?---zebow? Jan------------07.12.04---2850g---48cm---/// 8.400g---73cm---zebow? Jagoda-------14.12.04---3480g---58cm---///11.000g---80cm---6 Franio--------23.12.04---3230g---53cm---///11.300g---76cm---0 Jacqueline---28.11.04---3450g---52cm---///--------g?----cm?---8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabelka--
Jacqueline---28.11.04---3450g---52cm---///--------g?----cm?---8 Kuba----------03.12.04---1500g---44cm---/// 8.100g-----cm?---zebow? Jan------------07.12.04---2850g---48cm---/// 8.400g---73cm---zebow? Jagoda-------14.12.04---3480g---58cm---///11.000g---80cm---6 Franio--------23.12.04---3230g---53cm---///11.300g---76cm---0 To tak wg. daty urodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, nic mi nie wiadomo o tym co sie dzieje w Wietnamie (nie mamy telewizora - zagladalam do wiadomosci na necie, ale na francuskich stronach jakos nic nie znalazlam). Kurcze, ale teraz sobie przypominam, ze przed naszym wyjazdem mowilo sie o tym, ze spodziewaja sie sporych burz, czy czegos takiego. Wiecie co, nie mamy telewizora, ale to nie znaczy ze Jasiek nie umie sie poslugiwac pilotem. Zebyscie go widzialy u babci, jak fachowo go trzyma i zmienia kanaly. Z telefonem komorkowym jest to samo, bierze go w obie lapki i kciukami bardzo sprawnie naciska na guziki, jakby to robil od zawsze :) Co ciekawe taki telefon zajmuje go o wiele dluzej niz jakakolwiek inna zabawka i to pomimo ze nie pozwalam mu go wkladac do paszczy (a on do paszczy pakuje wszystko, a jak cos sie nie da zapakowac, bo za duze, np. blat od stolu, to Jasiek i tak sobie radzi, przysuwajac paszcze do blatu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Wlasnie dostalam e-maila ze podobno kasuja wieksze topiki?!? Przestraszylam sie ze Grudniowy tez! Ale weszlam i JEST! Teraz niewiem czy ktos sobie zazartowal czy moze rzeczywioscie jakies zmiany? Wiecie cos na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Schmetterling, mam nadzieje, ze to zart faktycznie! Wiecie co, wlasnie zapisalam Jaska do dzieciecej wypozyczalni plyt i wypozyczylismy jego pierwsza plyte z piosenkami dla dzieci :) Mam pare rzeczy dla dzieciakow z Polski (buziaczki dla mojego brata za to), w tym pare piosenek Arki Noego. Chodze teraz i spiewam Jaskowi \"taki maly, taki duzy\" i pokazuje to co spiewam machajac rekami i Jasiek tez probuje machac. I w ogole fajnie sie rusza w rytm. Jak na razie nie slyszalam nic lepszego niz Arka (poza jedna rzecza, ale o tym to juz pogadam z moja mama, bo to ona ta rzecz stworzyla kiedys ze zgraja fantastycznych dzieciakow). Piosenki Arki sa tak fantastycznie rytmiczne i porywajace :) Mamo, musimy pogadac! Ojej, jeszcze cos mi przychodzi do glowy, a mianowicie piosenki wloskiego Piccolo Coro dell\'Antoniano. Pamietacie jeszcze festival Zecchino d\'oro ?????????????? Ja chyba jestem maniaczka dzieciecych piosenek spiewanych przez dzieci ;) :) Karinko, mysle o tobie dzisiaj od rana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety z tymi topikami to prawda - skasowali \"mój\" topik :( :( :( 😠😠 😠 dziewczyny cos tam pisaly do redakcji -ale na razie nic to nie dalo ..... to podlosc !!!!!!!!!!!!!!! We wrezesniu anszmeu tiopikowi stuknęły 2 latka - i teraz tak bez powodu go skasowali !!! niby juz jets kontynuacja (z naszje strony) ale to nie to samo .... i nie każda z dziewczyn (i facet - jedyny) nas potem odnajdzie .... wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr normalnie wściekłam sie i tak sobie pomyslałam od razu, ze tylko czekać aż ktoś sobie \"ot tak bez powodu\" skasuje również nasz grudniak (odpukać) !!! 😠 do tabelki - Amelia 3620 56 cm, 9 kg (ok.) dlg nie wiem - zęby 2 :) wiecej nic nie ppiszę bo ejstem zła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sprawie piosenek
Piosenki Arki Noego dla niemowlaka niekonicznie. Arka wcale nie jest fajna. Miś i Margolcia. 4 płyty na cztery pory roku. O deszczu, świętach, zwierzątkach. Na indoktrynacje katolicką chyba jeszcze czas :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nikt nie skasuje waszego topiku...ale....ostatnio byly klopoty z kafe i poginely piekne topiki... Mam prosbe...najlepiej kopiujcie to co macie, bo informatycy zmieniaja forum i czesto wypadaja, nie wiadomo dlaczego dlugie tematy... Więc gdyby wypadl ten, to bedziecie miec kopie, mozna zalozyc wtedy jeszcze raz... Ja oczywiscie tylko gdybam, ale strzezonego Pan Bog strzeze... Pozdrawiam Was cieplo, zycze powodzenia....trzymam kciuki. :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostalam sama... buuuuuuuuuuuuu! chlip! chlip! nie dosc ze w tym moim uroczym malym miasteczku nie ma jakiegos parku, gdzie moglabym spotkac inne matki z dziecmi, to jeszcze na topiku nie ma do kogo geby otworzyc... buuuuuuuuuuuuuuuuu! chlip! chlip! chlip! Co was tak bardzo zajmuje ? Opowiedzcie troche, prosze ! My wczoraj wybralismy sie na grzyby, po poludniu (prawdziwi grzybiarze nas obsmieja, ale jak tu z dziesieciomiesieczniakiem wybrac sie o swicie? - to byl raczej spacerek rekreacyjny, choc po zboczach gor i to stromych), ale i tak zebralismy z 10 pieknych prawdziwkow. poza tym marzy mi sie ta zabawka, o ktorej pisala Kuk, z otworkami i klockami o odpowiadajacych sobie ksztaltach (JAK TO SIE NAZYWA PO POLSKU ?) mam juz taka na oku... chyba zaszaleje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myshko 🌻 ja jestem :) ta zabawka nei ma nazwy chyba .. tylko -zabawka edukacyjna :) moja mala dostala taki domek od nie wykazuje nim zainteresowania - a co tu mowic o samodzielnym wrzucaniu klockow :) musze jej kupic jakas prossza taka zabawke - dostosowana do jej wieku :) mnie ostatnio pochalania praca, robota papierkowa wieczorami, no i mala - czuje sie winna (wiem wiem to glupie) ze ja zostawiam i gdy nie spi ( a ona b. malo spi) to staram sie poswiecac jej swoja uwage ;) pzoa tym ona lata po claym domu i broi na calego - otwiera wszystkie szafki, szuflady itd - oczy trzeba miec naokolo glowy - nic jej nei nauczyly przytrzasniete paluchy hehe czym mozna zastapic kolejny posilek mleczny ???? i ktory ???????? Amelia dostaje obiadek i na podwieczorek kaszke na wodzie (ma skaze bialkowa) ze startymi owocami lub musem owocowym ... poza tym 4 razy flacha - jak przejsc na 3 flaszki ??? co Wy dajecie jeszcze z normalnego jedzienia ???? tylko nie piszcie mi jakichs sloiczkow cyz innych gotowcow, bo ja juz teraz nie wyrabiam finansowo !! aha - kanapka odpada - dama co najwyzej sie nia pobawi a jak ja jej daje w kawaleczkach - traci zainteresowanie przy 4 kawalku hehe widze z enie tylko moja panna nie chce jesc gotowanych obiadkow :) ja starams ie ja powoli do nich przekonywac - ostatnio nawet 2 dni jadla rosolek (ugotowany dla niej) :) jak nie chce czegos jesc to mieszam jej pol na pol z daniem ze sloiczka .... wtedy je ... dzies znowu srobuje jej cos ugotowac i dac ... zobaczymy z jakim efektem :) ostantio \"podsluchalam\" dwie moje podopieczne - jedna objasniala drugiej, że \"jak pojdziesz do szkoly a potem do pracy (to juz w ogole) to bedziesz stara i WKRÓTCE umarniesz\" No padalam ze smiechu !!! a po chwili przyszla refleksja - jak stara jestem ja w ich oczach ?? :D :D :D mimo czestego zmeczenia, złośliwości niektorych małych stworków i tej papierologii normalnie kocham moja pracę :) :D dzieciaki są wspaniałe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Elffiku, masz wielkie szczescie, ze robisz to co lubisz :) A tym nie-jedzeniem gotowanych obiadkow to moze taki etap? Bo conajmniej kilkoro dzieciakow z tego topiku wydaja sie go przechodzic... Jasiek wczesniej zjadal prawie 200ml zupki (mojej), a teraz po 50ml (gora 100ml) ma dosc i domaga sie butli. On praktycznie tylko mleko i kaszki i mleko i kaszki. Dosypuje tej kaszki do mleka az dwa razy dziennie, no bo skoro tak gardzi zupkami, to niech chociaz zboze je. Lekarz zaleca posilki warzywno-miesne (lub rybne) dwa razy dziennie! - oj, daleko nam do tego daleko !!! Ja sobie to tak tlumacze, ze on po prostu ma dosc mojej ingerencji lyzeczkowej i ze trzeba to przeczekac az on bedzie gotowy brac sam w paluchy i jesc, tzn. w paluchy bierze, ale wyrzuca zaraz :) Najdluzej w raczce zostaje surowa marchewa, ale czy to jest obiad ? Staralam sie zmienic skladniki zupki, probowalam dac mu tez puree ziemniaczano-cukiniowe z szynka, makaron z pomidorami i tak dalej, i tak dalej, ale jakos zawsze na paru lyzkach sie konczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. tymczasem wlasnie zupka pyrkocze na gazie (dzisiaj w zupce mamy brokuly) - bo warto ja robic chcby dla tych paru lyzek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabelka--
Jacqueline---28.11.04---3450g---52cm---///--------g?----cm?---8 Amelia--------28.11.04---3620g---56cm---/// 9.000g-----cm?---2 Kuba----------03.12.04---1500g---44cm---/// 8.100g-----cm?---zebow? Jan------------07.12.04---2850g---48cm---/// 8.400g---73cm---zebow? Jagoda-------14.12.04---3480g---58cm---///11.000g---80cm---6 Franio--------23.12.04---3230g---53cm---///11.300g---76cm---0 Czekamy na reszte pociech: Anastazja Nadia Wiktor Stas Leon Stas Kathrin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 Do tabelki Kuba 2 zęby i 4 w drodze :) Milczymy bo Kuba choruje...idą te zęby więc ma gorączkę i katar,kaszel(nocą i jak śpi).Tatę też rozebrało i mam istny szpital w domu.Zarazili się od teściowej 😭....Mam tylko nadzieję,że mnie nie weźmie ;) Kuba je rano mleko,potem danonek,zupka,desetek,kaszka lub kleik ryżowy. ELFFIKU..... ostatnio czytałam i pytałam pediatry,że na AZS dobrze pomaga Sulphur-Heel,może zapytasz swojego pediatry?A na swędzącą skórkę dodatkowo Calendula salbe i kąpiel we krochmalu.Stosowała to moja znajoma z bardzo dobrym skutkiem :) Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×