Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zabka

TERMIN W GRUDNIU

Polecane posty

🌼 LOGOSM.......dzięki :) KUK.....ja też chyba nie próbowałabym migałów :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuk, przyjaciolka obiecala mi przepis na pierniczki na choinke i czekam wlasnie... Jak sie doczekam, przesle dalej :) Ja tez chce piec w tym roku pierniczki... z Jaskim w roli asystenta glownego... tylko jak na razie nie mam foremek, nie wiem nawet gdzie szukac, najwyzej bede sama wycinac te choinki i mikolaje ;) Poza tym za chwile wrzuce do samochodu maly nozyk, tak zebym go na pewno nie zapomniala podczas naszych najblizszych wloczeg po lasach i gorach - oj! bede zbierac material na ozdoby !!! hej !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi ozdobnikami swiatecznymi to mam taki problem, ze praktycznie nie mam ich gdzie klasc :) nasze zgromadzone do tej pory meble sa juz w pelni wypelnione ozdobnikami calorocznymi, takze poza jakims stroikiem na stole, nie pozostaje mi nic innego jak zajac sie produkcja ozdob do powieszenia... na scianach... na dzwiach... na kazdym wolnym gwozdziu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja na szybko tylko pytanie do KAtrinki ,jaka profilaktyka homeo w wlace z cadida obrzydliwą ? Uciekam korzystac ze słonca,które o dziwo mamy w listopadzie :) MIłej soboty ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas tez slonce przygrzewa doslownie! jest chyba z 18 stopni milej soboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodny psikulec
Mysh, najpierw szybciutko obiecany przepis na humus. Czasem kupujemy ciecierzyce i sami gotujemy ale znacznie wygodniej jest kupic poprostu w puszcze. 1 puszka ciecierzycy 4 zabki czosnku (my dajemy im wieksze tym lepiej) sok z dwoch cytryn stolowa lyzka tahini (z kopka) sol, pieprz Mozna oczywiscie w mikserze ale my ciecierzyce lacznie z czosnkiem przepuszczamy przez maszynke do miesa, dodajemy tahini i zaczyna sie zabawa z cytryna. Po wcisnieciu kazdej polowki mocno mieszamy i probujemy bo moc cytryn bywa naprawde bardzo rozna. Po osiagnieciu wlasciwego efektu sol, pieprz do smaku. Oczywiscie trzeba dluzsza chwile wszystko mieszac aby wszystkie skladniki polaczyly sie w miare gladka mase. Czasem dodajemy troche posiekanej natki piertruszki a gotowa przekaske podajemy posypana czarnym sezamem z pokrojona na malutkie kawalki pita lub slonymi krakersami. Nie wytrzymam! Biegne do kuchni robic humus! Na pytanie skad jestem (niestety nie pamietam przez kogo zadane...) odpowiadam: jestem krakowianka i nie bardzo wyobrazam sobie swoje zycie w innym miejscu. Tak czytajac rozmowy o swietach i ozdobach bozonarodzeniowych niestety musze sie do czegos przyznac. Nie lubie swiat. Jakos ta swiateczna atmosfera na mnie okropnie stresujaco dziala, ze zawsze oddycham z ulga, ze juz po... A co do dekoracji - co roku w okresie przedswiatecznym (i przeciaga sie do dobrych kilku tygodni) krakowski Rynek zamienia sie w swiateczny kiermasz. I tak obok stoisk z grzanym winem, ogromnym grillem i dosc pospolitym, nienajciekawszym asortymentem jest wiele budek gdzie mozna znalezc wlasnie takie cudenka jak ten zoledziowy wianek. Poza tym dzieki tej mieszaninie zapachow na Rynku od razu wiadomo, ze ida swieta. Kuk, z tego co sobie przypominam co jakis czas odwiedzasz Krakow. Jezdzisz tylko sluzbowo czy masz tez tu bliskich? Poza tym wspolczuje tych nadprogramowych godzin spedzonych w pracy. W ogole to mam takie pytanie. Jak dlugo pracowalyscie bedac w ciazy. Przyznaje, ze mimo, ze lubie swoja prace to odkad jestem w ciazy mam kryzys. Czy zrobilam sie az tak leniwa? To, ze zmienily sie moje priorytety to jasne ale moja niechec to drugie. Dlatego zastanawiam sie jak dlugo i czy w ogole powinnam sie zmuszac bo tak naprawde to teraz kazdego dnia zmuszam sie zeby pojsc do pracy. Joanka - dzieki za info, bede wiedziala o co pytac lekarke. Jeszcze jedno - wiem, ze kiedys dyskutowalyscie na temat bajek z naszego dziecinstwa dla swoich maluchow. Do ktoregos z matkowo-dzieciecych czasopism dolaczona jest plyta z kotem Filemonem. Nie pamietam czy milo wspominalyscie ta bajke - jezeli tak moge w poniedzialek sprawdzic, w ktorej dokladnie gazecie sie znajduje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 DYNIA.....nie spotkałam się z czymś takim ale są preparaty z nowej firmy,które wchodzą na rynek i tu może by się coś znalazlo :) Miałam być wczoraj na szkoleniu ale jak zwykle firma Mojego Szczęścia pokrzyżowała nam plany i zepsuła mi imieniny :( Jeśli to wazne dla Ciebie postaram się coś znaleźć :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wodny psikulcu....mieszkałam 4 lata w Krakowie i tam spedzilam miłe i złe chwile :) Chcemy tam wrócić i pokazać miasto Kubie i nasze urocze miejsca na Rynku :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wodny psikulcu....mieszkałam 4 lata w Krakowie i tam spedzilam miłe i złe chwile :) Chcemy tam wrócić i pokazać miasto Kubie i nasze urocze miejsca na Rynku :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodny psikulec
Witajcie! Mysh oczywiscie zapomnialam w przepisie na humus o paru lyzkach oliwy z oliwek. Katrin, Krakow zmnienia sie z roku na rok. Jezeli Ciebie tez tam nie bylo pare lat to nie poznasz miasta. Rozrasta sie w kazda strone. Pozdrawiam serdecznie z rana i zycze Wam milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny :) Niki się przeprowadza i trochę chorują z małą :( Jak będzie miala net to sie odezwie bo juz Jej Was brakuje :)Teraz zaczynają jakąśkurację uodparniającą bo dosc już tych antybiotyków :( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Joanko! Dzieki za zdjecia! Jak tylko znajde chwilke podesle kilka letnich fote Frania. Jeseinne tkwia jeszcze w aparacie i w ogole jst ich malo... Wodny Psikulcu - ja jestem z Warszawy, ale do Krakowa emigruje sercem od lat ;) Mam tam sporo przyjaciol i mase ukochanych miejsc. Ostatnio faktycznie bywam w Krakowie na krotko i roboczo, ale lepsze to niz nic ;) No a na mojej turynskiej choince wisza m.in. sloneczka i gwiazdki z masy solnej kupione na Krakowskim Rynku ...w sierpniu dwa lata temu;) Co do pracy - mam dokladnie ten sam syndrom co Ty. Chroniczne zmeczenie i mdlosci zabijaja milosc do pracy skutecznie;) Klopot w moim przypadku polega na tym, ze jako wykonujaca \"wolny zawod\" zdana jestem w kwestii platnego urlopu na laske i nielaske szefa. W ciazy z Franiem pracowalam chyba mniej wiecej do dnia, na ktory przypadal termin. Franek urodzil sie z tygodniowym opoznieniem, w sumie wiec przerwalam prace nieco wczesniej. Wrocilam do pracy po dwoch i pol miesiacu, praktycznie pod grozba utraty pracy. Zreszta pracowalam juz troche wczesniej z domu. Bede sie bardzo starac, by ta sytuacja nie powtorzyla sie przy drugim dziecu - pelne trzy miesiace to naprawde minimum. Myshko - Franiowi foremki do robienia pierniczkow kupilismy w ...sklepie z zabawkami :) Byl taki zestaw - stolnica, walek, fartuszek dla kucharza i formeki wlasnie ;) Podejrzewam, ze podobne foremki (moze ciut wieksze) ) mozna tez dostac w sklepie gospodarstwa domowego. Czekam bardzo na przepis na pierniczkI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikki! Trzymamy kciuki za powrot do zdrowia i pomyslny przebieg przeprowadzki! Shalla, zapomnialam pochwalic sie, ze od trzech tygodni Franio codziennie lyka pol lyzeczki tranu, ktory tradycyjnie popija mlekiem z miodem lub zagryza czekolada. Ku mojemu zdumieniu, jest to pierwsze lekarstwo, ktorego domaga sie sam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na sekundke Wodny psikulcu, dzieki za przepis :) Kuk, moja obawa o niemoznosc znalezienia takich foremek bierze sie stad, ze we Francji tradycja pieczenia piernikow na Swieta w ogole nie jest znana... ale bede probowac... musze leciec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DYNIA......znalazłam homeopatię dla Ciebie ale muszę znać dokładny opis profilu choroby :) Myślę,że to już na maila,co? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logosm
Witam, Wodny Piskulcu ale mieszkasz w pieknym miejscu= tez bardzo lubie odwiedzać Kraków i tez mam swoje ulubione knajpki. Dziewczyny ja tez sie pisze na przepis na pierniczki- moze one mi wyjdą. Wiecie ja niewiem co jest ale miesa piekę ponoć super, a ciasta nie, ale twarda jestem i sie w koncu naucze , a co. ! Shalla sernik oczywscie zakalec- i nawet chcialm wyrzucić piekarnik jak radziałaś ale chlopaki mnie od tego odwiodły ale za to bakłążany normalnie pyacha. A juz wymyśliłąm prezent na Mikołąja dla Stacha - zrobie mu skrzydla Aniołka- on uwielbia udawać, ze jest ptakiem, mam nadzieje, ze mi wyjdzie Kartin a homopatia na bolące kolana ? bo widać te sporty zaczynaja mi bokim wychodzić Kuk trzymaj się- to jeszcze tylko ze 2 miesaice i już bedzie lepiej pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość URODZINY NADCHODZA...
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Shalla---------------10.11----------Anastazja---------2 LATKA😴 Nikii----------------21.11----------Nadia---------------2 LATKA😴 Micka--------------28.11----------Jacqueline---------BLISKO;-);-);-)😴 Elfik----------------28.11----------Amelia--------------czekam😴 Katrin--------------03.12---------Jakub---------------czekam:classic_cool: Mysh---------------07.12----------Jan-----------------czekam:classic_cool: Lonka--------------08.12----------Wiktor------------czekam:classic_cool: Dynia--------------14.12----------Jagoda-------------czekam😴 Fisa----------------23.12----------Stas-----------------czekam:classic_cool: Kuk-----------------23.12----------Francesco---------czekam:classic_cool: Salma---------------04.01---------Leon----------------czekam:classic_cool: Logosm------------12.01----------Stas-----------------czekam:classic_cool: Schmetterling----17.01----------Katrin-------------czekam😴 Pati----------------25.01----------Joanna--------------czekam😴 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka JAQCUELINE zycze ci z okazji urodzin wszystkiego dobrego pogodnych dni spelnienia malych marzen rodzacych sie w Twojej malej glowie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, spalam sie ze wstydu ................kochane dzieciaczki skladam Wam najserdeczniejsze zyczenia z okazji 2 urodzin. Nastusiu, Nadyjko, Jaqcueline, Amelko - wszystkiego co piekne i radosne, rosnijcie duze i zdrowe. Samych radosci i braku zmartwien, nawet tych maleńkich:) Buziaczki i moc usciskow pati & asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 LOGOSM.....na Twolje dolegliwości to ZEEL T lub TRAUMEL S :) zarówno wewnętrzne jak i zewnętrznie polecam :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logosm
Amelio, Jacqueline, drogie Panie ,Wszystkiego Dobrego z okzji Waszych 2 urodzin pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AMELKO :) uśmiechniętych tylko i jasnych dni pełnych szczęści i milości :) 👄 życzą Kuba z rodzicami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelko, wszystkiego najlepszego od rodziny myshowatych :) Dwa latka to powod do dumy - patrz jaka juz jestes duza ! ;) sciskamy mocno ❤️ Jacqueline, gdzie jestes Okruszku ? Pojawisz sie tu jeszcze ? Tobie tez zyczymy wszystkiego dobrego i wspanialych urodzin ! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodny psikulec
Serdeczne zyczenia urodzinowe dla naszych dzisiejszych Jubilatek! 100 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×