Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

whiskyzjarmuzu

Nie ma takiego miasta Londyn!

Polecane posty

"Wtedy jeszcze nie obchodziła mnie telewizja" x Żałuj;) Była oknem na Kraj Rad:) Tak mi się jeszcze przypomniało, to było już po tym teleranku, był bardzo fajny film radziecki (fajny bez cudzysłowia) "Kryptonim Trianon" - o ile dobrze pamiętam. Chodziło o napad na furgonetkę z pieniędzmi, oczywiście w USA, gdzie strażnik zginął w obronie nieswoich dóbr materialnych, ale imperialistyczne władze obarczyły go winą za całe zło zachodniego świata. Dlaczego o tym wspominam? Było to moje pierwsze w życiu świadome rozpoznanie propagandy. Bardzo ciekawe uczucie, tak jakby nagle obudzić się z Matrixa:) Tym bardziej, że - jak sądzę - celem twórców tego filmu było zupelnie co innego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jesteśmy pokoleniem pokrzywdzonym, pozbawionym pampersów" x Do tego internetów też!;) 800+ to już mamy kanałów satelitarnych, nie sprecyzowałaś o co chodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kompletnie nie kojarzę filmu. Z podobnej beczki, czytałam ostatnio "Beksińskich portret podwójny". Starszy rysował, malował akty, na których nagie kobiety związane były sznurem, takie BDSM. (Nawet fajne, bo to były kobiety nieidealne. ) Cenzura nie pozwalała mu tego wystawiać, bo dla nich to była ewidentna propaganda. Obraz zniewolenia Polski przez Ruskich. Facet się tłumaczył, że jest tylko dewiantem, skromnym sadystą, ale to nic nie dało. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Tylko gdzie się podziało zagubione dziecko pokolenia JPII tudzież NEO?" x Może ciężko pracuje? Też nie żałujmy. ;-) x 800+ kolejnych kanałów satelitarnych oczywiście. Dobrych, koreańskich seriali nigdy dość! ;-) P.S. Moje dziecko to ogląda, myśli o koreanistyce. Stąd wiem, że coś takiego istnieje. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
blekitna i egosc z was brudne prostaczki chlapiace c****ami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Pamiętasz "Teatr Studia 202"? x Pamiętam studio 202 i teatrzyk zielona gęś, chyba w piątek wieczorem po liscie przebojów programu III:) Kasprzak i czujność gdy Niedźwiedzki zapowiadał, że będzie utwór w całości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też słuchałam listy. I też nagrywałam na Grundiga. Do dziś czasem sprawdzam co słychać na liście, ale już w necie. :-) Czas lecieć w teren. :-)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część Wszystkim Co słychać? Żadnych nowych ani starych rozmówców chyba nie przybywa z kolejnym tematem, tak na pierwszy rzut oka? (No chyba że się mylę, bo to było ledwie mgnienie, wówczas przepraszam za wypowiedż ni z gruszki, ni z pietruszki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie nikt nowy nie przyszedl a piszacy wcale nie sa starzy ejjjjjjjjjjjjjjj ty to potrafisz sie podlizac:D co chcesz? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Piąta. Martwiliśmy się o Ciebie. Podejrzewałam nawet, że porwali Cię dla okupu. Chociaż życzę Ci dobrze, to przyznam, że jestem trochę rozczarowana. Miałam nadzieję na jakiś spisek. Może w dzieciństwie przedawkowałam Chmielewską...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o pracę to mam wielkie zasługi i już wszystko zielone;) Spędzam czas w nawiedzonym domu i szukam dzikiego białka:P Też przedswkowałem w swoim czasie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Byłeś grzecznym dzieckiem?" x Bardzo. Dzięki temu miałem usprawiedliwienie nieobecności nawet wtedy, gdy bezczelnie szedłem na wagary:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
Ja bylem grzeczny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×