Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Aga cosmetic Candy psycho!

Polecane posty

Gość gość
Jak ktos nie ma zasad i wartości w życiu to po nim to spłynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z konkubentem z którym nie mieszka i którego jak sama publicznie mówiła - zostawiła raz na zawsze i nigdy do niego nie wróci. Szczerość ponad wszystko jak zawsze mawia ACC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj odczytując na żywo wypowiedzi inne niż dotyczące aukcji od razu mówiła że nie o tym jest temat, a w filmiku gdzie była w stanie wskazującym ostatnie co ją interesowało to licytacja. Fabian pokazywał rzeczy które chciał zlicytować, a ona odganiała jego rękę i czytała rozbawiona komentarze które nie miały nic wspólnego z licytacją i jakoś nie widziała problemu. Ach te podwójne standardy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To najbardziej zaklamana I obludna osoba pod sloncem. Zero moralnosc, zmienia zdanie co 5minut, ma.ogromne parcie na szklo..wszystko robi pod publike.Nawet te akcje Pomagamy..teraz...no Coz kon jaki jest kazdy widzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabawna ta cala Candy.W usunietym live deklarowala iz ubzdryngoli sie na amen i jeszcze wychodne mialo byc na impreze a teraz franka pali ze zachorowała:-D Juz mogla powiedziec ze z radosci sie upila ze tyle osob sie angazuje.Lepiej by to wygladalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacznijmy od tego w jakim stanie ona w ogóle zaczęła ten live.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj na początku live mówiła,że już tyle troli siedzi i troluje i gdzie są rodzice,nie pilnują swoich dzieci,nie patrzą co one robią. Za to ona jest przykładnym rodzicem.Bardzo interesuje się tym co jej dzieci robią.Szczególnie w sobotę bardzo dużo poświęcała im uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej dzieci to tam przy okazji wyszly w zyciu a teraz to i grosz niezly ma z ich chodowania bo wychowywaniem tego nazwac nie mozna.Czy ktos jeszczec wierzy ze ona gdziekolwiek pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam Fabian powiedział, że ci którzy trollują, to dzieci. Skoro więc wiedzą, że oglądają ich dzieci, to jaki przykład im dają pokazując się publicznie w stanie upojenia alkoholowego? Już nie wspomnę, jaki przykład dają swoim dzieciom. To smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba nie mieć za grosz wstydu żeby się tak pokazać publicznie i narażać własne dzieci na to żeby patrzyły na pijaną matkę. A potem cyrki,to karetka ,to ból brzucha a dzieci to na pewno przeżywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamela 36
Kiedyś Bardzo lubiłam Agnieszkę, do czasu tych live Nie dość że pokazała jaka jest nie zrownowazona psychicznie. Raz mówi że Fabian nie chce później obraduje byle koleżanki kobieta z klasą nigdy by się tak nie zachowała. Przykre jest to że każdego widzi błędy a swoich nie widzi,jak ktoś jej napisze prawdę w komentarzach to od razu blokuje Dzisiaj włączyłam live z ciekawości akurat sprzątałam to mnie aż zatkało jak Ona odzywa się do Fabiana biedny ten jej facet , kochanek, maz albo konkubent nie wiem sama pogubiłem się widać zastraszony przez nią, ona traktuje bo tylko jako sponsora do wszystkiego teraz żeby się wybić Zresztą szkoda nawet mówić ...przykre jest to syraszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:53 Nie nam wnikać na czym bazuje ich "zwiazek". To jakiś układ, bo miłości między nimi zupełnie nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ich związek bazuje na funtach i napojach procentowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzialabym dosadniej na czym bazuje..ale nie powiem...tylko nadmienie ze sztuczne cycki.robia tlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość dziś Żem nie pomyslala:-D faktycznie masz racje Moze podwozie tez z czasem wyremontuje:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aga to juz chyba mysli ze w tv pracuje :-D Codziennie nadawanie na zywo jak wrozbita Maciej :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm mam nagrany jej vlog jak byla pod wplywem %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Padło pytanie na ostatnim live gdzie filmik wczesniejszy odpowiedziała ,że musi zmienić do niego muzyke i go ponownie doda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo muzyka była w nim najwazniejsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:55 A o którym live piszesz, bo przecież % pokazywała na każdym. Chyba jako niezbędny "atrybut".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio pytanie padlo o wczesniejszy live a ta jej mina jak na nie odpowiadala ,kiedys ja lubilam jakos rozsmieszala mnie ale teraz w*****a mnie nie pracuje leniwa brudaska dzieci same sobie pozostawione:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod przykrywka akcji charytatywnych szuka poklasku I liczy na popularnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdzcie na najnowszy live i przewincie na 2gdz2min ... Jak ona tratuje Fabiana :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość dziś Widocznie to go kręci.Nie znam drugiego takiego faceta ktory daje z siebie robic posmiewisko.On sam do siebie szacunku nie ma to jak ona ma miec.Oni oboje sa siebie warci tak przebąbluja zycie.Ona bedzie go szmacic a on bedzie sie kajał.Widocznie tak im dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że to nie tak. Sama Candy nie raz wspomina ile to Fabian cyt: "krzywd" jej narobił. Tego co on robi nikt nie wie oprócz niej samej i być może ma faktycznie powody do takiego traktowania jego osoby. Dziwny jest jedynie sam fakt, że po tylu już publicznych deklaracjach z jej strony o zostawieniu go, nadal są razem. Ciężko traktować poważnie osobę która postępuje zupełnie inaczej niż głosi i to publicznie (zupełnie nie wiadomo po co).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość dziś To jest jej wersja.Dla niej krzywda to odciecie od funduszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:57 Może jeszcze inaczej. Jakiej krzywdy by od niego nie doznała, to i tak gorszym byloby odcięcie od funduszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sponsor poprotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama nie pracuje a on musi urrzymac ja i dzieci a to ze jest troche repawy to inna sprawa dziwie sie ze jest z taka star***a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Traktuje go jak powietrze a on sie pucuje jak dzieciak. Chlopie daj se spokoj, znajdziesz nastepna, nie lepiej sie rozstac i widywac dzieciaka niz dac sie tak traktowac? Swoje na pewno za uszami masz ale ile bedziesz za to pokutowal teraz? Cale zycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×