Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Aga cosmetic Candy psycho!

Polecane posty

Gość gość
szapoba było dla niej do wczorajszego liva .......widzieliście jaki popis dała co za kompromitacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uffff live usuniety bardzo zenujace to było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda że Fabian nie zamknął jej w pokoju z zasuwką i sam nie poprowadził live.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie szacun że nie puściła pawia na wizji! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uwazam ze zle zrobila usuwając film.Przeciez i tak to ludzie widzieli a ci co nie widzieli to poczytaja.Nie ma co udawac ze takiej sutuacji jak wczoraj nie bylo.Trzeba odpowiadac ze wlasne zachowanie a nie skasuje i bedzie udawac ze wsio ok,aukcje udane itd. Poza tym dziwie sie niektorym że sie nabieraja na te jej dobre serce. Ten cyrk to tylko dlatego ze nie miala na kanał pomyslu.A tak naprawde to jest taka jaką po raz kolejny sie pokazała zaklamana,zlosliwa i do tego pociagajaca bez ambicji baba grzebiącą w gaciach bylemu facetowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha ja sobie tak myślałam że może puśc***awia prosto w kamerę :) :) To byłby hit na youtube :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sa najwieksze jaja jakie widzialam na jutubie :D nie zdziwie sie jesli usunie juz kanal po tym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość dziś Zeby usuneła kanał musiałaby posiadać wstyd a ona niestety nie posiada. Zreszta ona zyje tym kanalem. Taki dzien nigdy nie nastapi chyba ze ktos za nia to zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:12 Usunęła film to już sprawy nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na fb jakieś przeprosiny wstawiła,że taka chora była i bez ambulansu się nie obyło i jak zdrowie pozwoli to dziś będzie live :) Mieliśmy przewidzenia,coś się nam ubzdurało,to była choroba a nie uchlanie się.Słońce bardzo przygrzało i stąd takie zachowanie ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi tylko szkoda tych jej dzieciaczków ze matka tak pije :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:48 Myślę że jaka to choroba to każdy widział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:19 Dokładnie i mydlenie oczu nic nie zmieni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Źle się czuła i dlatego skasowala film? Chyba żeby nikt nie zweryfikowal jej jednostki chorobowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jaki obciach wzywać karetkę do pijanej baby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeju dziwicie się. Kto po takiej dawce alkoholu dobrze by się czuł?! O co to wielkie halo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość dziś A o to ze napierdzielona jak meserszmit bawiąca sie w najlepsze cudzym kosztem udaje wielce przejeta cudzym losem. Ona ma widzow za idiotow , tak samo jak traktuje Fabiana , Karoliny tak samo traktuje widzow.Potrzebni sa tylko do poklasku i wlazenia w tylek zeby miala dobre samopoczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to sie dziqiw tylko tym jej Moniomczy Beciom :D czy te dziewczyny nie widza problemu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:25 Czy prawdziwy przyjaciel to ten który zwróci uwagę na problem, czy ten który uda ze go nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już się tłumaczy że tylko desperadosa wypiła,ale nie o to przecież chodzi ile,tylko o to że jak jest pijana to niech się nie pcha na wizję.Nie ma wstydu tak jak już tu ktoś napisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne. Winny się tłumaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i juz live usuniety, teraz wymyslanie jakis chorob zeby sie wybielic. Zenada. D**e jak obrabiala innym youtuberkom tak dalej to samo robi pewnie z zazdrosci. Zobaczcie jak ona traktuje tego fabiana jak powietrze nawet na niego nie patrzy. Sluzy tylko do wyskakiwania z kasy a ona pewnie od czasu do czasu mu da z litosci. Patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w komentarzach jedna pisze że aguś to jest wzór do naśladowania :) hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ona ma coś z głową,przed chwilą powiedziała że jej córka też już ma brodę ;) Takie wyznanie przy okazji licytowania tej golarki do brody ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alkoholiczka dlatego sie wybiela Zal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na lajfie ktos teraz ja zapytał czy ten filmik też zniknie. Powiedziała że ten nie, a tamten skasowala bo źle się czula, dziwnie zachowywała na co miał wpływ też alkohol. Miło że to przyznała. Mam nadzieję ze skoro sama to pojela, to nie ma za zle takiego odbioru swoich zachowań przez innych ludzi. Bo bardzo łatwo jest wyzywać od trolli, a swoich błędów juz wcale nie zauważać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żal mi tych dzieci :( Jak mozna sie tak poniżać i tak upić na oczach widzów czy to sa kpiny ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś nie potrafi kontrolować się publicznie, to jaki musi być prywatnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tego nie jestem w stanie sobie wyobrazic ;/ A pózniej ma pretensje ze ludzie ja od patologii wyzywają a jak ona sie zachowuje ja pytam ? Pijana na wizji przy nieletnich dzieciach z Konkubentem w tle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×