Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Aga cosmetic Candy psycho!

Polecane posty

Gość gość
Długo tak nie pociągnie. Bez sponsora :) Może nowy kochaś będzie ją wspomagał początkowo, ale jak miną pierwsze uniesienia, to zobaczy w co sie wpakował. Żeby żyć na poprzednim poziomie, musiałaby naprawdę wziąć się porządnie do pracy i zapomnieć o kupowaniu pierdół. A to nie jest w jej stylu. Wróci do Fabiana na bank, bo drugiego tak otumanionego, to ze świecą szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nowy kochaś jeszcze niczego nie zasponsorował ,no nie możliwe? Aga coś kiepsko się stara hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze się zdziwicie jak nowy przeskoczy Fabia i zasponsoruje Candy wszczepy w pupsko. Będzie drugą kim kardasian :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masakra jak ten jej gracjan mnie wkurza drze ta jape

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ACC jest straszliwie roszczeniową i narzucającą się osobą. Wyszło to już podczas "dramy" z Myśliwiec, ale nie tylko tam można na to zwrócić uwagę. W ostatnim filmiku Q&A już na wstępie mówi że jest zawiedziona małą ilością pytań. Mówi że tego nie rozumie. (?) (podobnie nie mogła zrozumieć Myśliwiec gdy ta nie odpisywała jej na każdego sms-a o "d***e Maryni") Tak jakby uważała że każdego obchodzi jej życie. Przecież o niej to już wszystko wiadomo, każdy mądry wyciągnął wnioski oglądając jej filmy. Bardzo nie lubię tego typu ludzi w swoim otoczeniu, są strasznie męczący, szukający atencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego przy blizszym poznaniu w realu, ludzie przestaja sie z nia "kolegowac". Unikaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tylko Fabian znajdzie sobie jakąś babkę to Aga szybko kopnie Leszka w tyłek i zechce wrócić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze zmusza swoje "wicki" do składania jej w komentarzach życzeń z okazji miesięcznicy. Martwi się że mało kto w ogóle komentuje jej filmy to wzięła się za zmuszanie. Taka własnie jest. A niech która z jej fanek jej nie napisze życzeń, to będzie u niej na cenzurowanym. Szkoda że ona nie rozumie, że właśnie takim zachowaniem traci widzów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bankowo tak będzie! Kasa nie może się marnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tam się dzieje u niej pod filmem? Jakaś widzka Monika pisze że Candy zablokowała ją i jej męża i nie oddała pieniedzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie ten temat tam gdzie piszemy o youtuberkach, tutaj bez sensu pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakaś grubsza afera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne że jeszcze nie usunęła tych komentarzy pod filmem i nie zablokowała kont.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe czy to prawda z ta kasa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w ogóle kim jest ta Monika? I w jakim celu dała jej pieniądze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to ciekawe co napisane wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już wykasowała te komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakaś Monika R i jej syn prosili kilkukrotnie w komentarzach o odzyskanie pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o matko te jej zdjecia na insta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wklejcie dziewczyny jakies zdjecia, bo ona ma prywatnego insta. Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te babsko jest toksyczne poprostu .. od takich ludzi trzeba z daleka. Jak ktoś wyżej pisał na sile jej trzeba klaskac i ona się narzuca starsznie. Jak nie ma na zkaupy nagle aukcje wymyśla jakieś vlogi które wcześniej krytykowala. Schizofreniczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie pieniądze serio taki komentarz tam był? ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paczkę jakby nadała ma potwierdzenie nadania i Przeciez są skanowane nie zgubi się od tak bo wiadomo kto ją odebrał co za klamczucha. A skoto obiecała dać kosmetyki po co wspomina komuś i mówi że biedna narzekała itp. Candy ty falszywa suqko.. A twój nowy lovelas to ma 1 sweter ?2 miniaturka w tym samym swetrze a ty jak lachon oczywsicie. Żaden związek nie przetrwa bo ty jesteś zwykła psuta lalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:39 nie ma prywatnego, bo ja obejrzałam fotki, a nie jestem w jej znajomych. Moim zdaniem niech sobie wstawia co chce, (choć powinno to się znaleźć w prywatnym archiwum) ale niesmaczne jest to, że w ten cały jej erotyzm fotkowy wciąga dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bylo do przewidzenia, ze "Pani" C. zrobi z tej kobiety, upominajacej sie o swoje najgorszą. Ona zawsze uwaza, ze jest bez winy. Winny Fabian, winna kobieta, ktora walczy o swoje, winna kosmetyczka bo zle rzesy przykleila. Sami winni, a ona "czysta" jak łza. To prawda. Jak najdalej od niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest ostrzeżenie dla pozostałych widzek jak zostaną potraktowane, gdy Pani Candy sama popełni błąd. Muszą liczyć się z tym, że to one zostaną osmieszone na wizji i uznane za winne całej sytuacji. Przykre to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obejrzyjcie sama koncowke nowego filmu, jakie fotki z tym nowym kolesiem... Jaki wstyd, jprdl! Fabian, zabierz jej dzieciaka, bo wstyd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani ACC powinna wysłuchać siebie zanim wrzuci coś do sieci. Mówiła że jedna z dziewczyn domagała się swoich pieniędzy - rzekomo. Po czym wyjaśnia że miała jej je oddać. Zatem jakie "rzekomo"? Mówi wyraźnie, że ta widzka wpłaciła jej pieniądze, ale paczki nie dostała, bo ta pomyliła adres. Czyja więc wina? Niby mówi że sama nawaliła z adresem, że widzka pisała jej że paczka do niej nie dotarła i się martwi. Chyba każdy by się martwił kto za coś zapłacił, a tego nie dostał. Ale to jeszcze nic, ACC mówi, że dobrze, ponieważ ja zawaliłam, to POCZEKAJMY DO SOBOTY (22.23min.) i jeszcze dodała - tak było ustalone! I dalej: Potem czekaliśmy do soboty, ale ŻE JA MIAŁAM JAKIEŚ PLANY, TO NIE MOJA WINA ŻE ONA SIEDZI CAŁY DZIEŃ NA TELEFONIE... Nie wiem jak trzeba być bezczelnym, żeby najpierw umawiać się na sobotę, a potem mówić że nie będzie siedziała na różnych sprzętach w weekend, bo ktoś ma WIDZIMISIĘ. I taka to właśnie kobieta, najpierw ustala termin, ktoś czeka, a ona mówi że zmieniła sobie plany i czego chcesz kobieto. Okropne zachowanie, niczego bym nie chciała nawet za darmo od takiej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×