Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Aga cosmetic Candy psycho!

Polecane posty

Gość gość
Dziebnieta jak ta lalala!no jak tak mozna???!!life is life....u niej chyba tylko z procentami...zal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś dała super popis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta kobieta to jakaś masakra ,pierwszy raz ja zobaczyłam i zaraz wyszłam ,taka pijana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcialam napisac ze szkoda mi F...ale nie szkoda mi jednak sam do Niej ciagle wraca...a wiesz co z niej za osoba. Dzis niestety pijana w drzazgi....z Dzieckiem rozmawia...brzuszek.ja boli bo gin wypila a ponoc nie pije ...och Panie F....czegos pan nie zwial Od niej na zawsze!przeciez on te licytacje fajnie prowadzi z humorem. Sam moglby kanal na YT miec....a tak to ma czkajaca dziewczyne byla zone I byla niedoszla narzeczona. .och ach ajwaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod filmami jej piszcie a nie tutaj,jaka jest. Co brak odwagi? Tacy powinni byc eliminowani z YouTube ,bo smarkateria sie naogląda i myśli,ze tak mozna . Przecież to widac,ze alkoholu nie odmawia a i licytacje to chyba jakieś szemrane ,nie wierze w nie. Siepomaga ma swoją stronę i tam mozna wpłacać pieniądze . Od tej j pani nic bym nie kupiła a tym bardziej nie wylicytowała .Nie wiem dlaczego,ale ona dla mnie jest brudaskiem ,pomimo makijażu i zrobionych paznokci i oczka takie trochę jak pchła szachrajka.Nie wzbudza mojego zaufania. Po pięciu minutach miałam dość patrzenia i słuchania jej bełkotu. To było pierwsze i ostatnie piec minut u tej pseudoyoutuberki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też przeżyłam wczoraj niemały szok. Ona serio musi świętować w ten sposób publicznie jakby nie patrzeć?? Byłam nawet na chwilę na tym live, w momencie gdy było na nim lekko ponad 100 osób, czyli jakiś tam potencjał do ciekawych licytacji. Weszłam za około 1,5h a nie było nawet połowy tych ludzi. Pijanym zbierać pieniądze dla ciężko chorej osoby?? Jednak w wykonaniu tej pani nawet tak szczytne cele muszą zostać zje*ane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisali jej że jest pijana to bardzo szybko te osoby były blokowane i komentarze usuwane.Więc nie pisz głupot.Nigdy nie zobaczysz pod jej filmikiem komentarza z prawdą bo wszystkie idą do kosza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I te jej wypowiedzi o Karolinie M, MiszMaszowej i Neylli. Nawet nie wiedziala, ze ta ostatnia zmienila nazwe kanalu z natalistylees na neylla. A kiedys to tak mowila o Natali, ze super kontakt maja i bez przerwy ja w tagach tagowala. MiszMaszowej i Karolinie paczki wyslala i mowila jakie to bratnie dusze.Wszystkie te 3 sie od Candy odsunely bo zobaczyly jaka ona plytka i pijaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezła ambasadorka 'się pomaga'. Pijana, belkoczaca. Cel szczytny, ale wykonanie.... brak słów. Z szacunku dla tych ludzi, dla których zbiera pieniądze nie powinna robić tego pijana. Żenujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbiera na szczytny cel. Dla dziewczyny chorej na anoreksje. Tymczasem wypowiadając się o bardzo szczuplym wygladzie Miszmaszowej zakpila, mówiąc o utworzeniu dla niej skarbonki. Zatem wyglad anorektyczki to powod do nabijania się? Niestety na to wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co mówiła o miszmaszowej i myśliwiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pitole !!! Nie wierze ze ona sie tak skompromitowała na żywo :/ To wstyd jak cholera czy ona tego nie widzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co mowila o mysliwiec i mm25 ? Nic nadzwyczajnego nie przesadzajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinna jakąs kare finansową poniesc.Jej to juz po całosci odwaliło.A ta pomoc to tylko dla podniesienia oglądalnosci bo juz ja niewiele osob ogladalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj chyba już kompromitujący filmik zniknął :) No ciekawe czym będzie tłumaczyć to swoje wczorajsze zachowanie o ile w ogóle będzie. Ten jej niewidzący wzrok był najlepszy hehehe i jak łapy pchała w spodnie Fabiana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
live usuneła:) i w sumie dobrze, bo mimo szczerych checi do ogładania licytacji to tego nie dalo sie ogladac chciała sie na pic okay ale po co live mozna było odpuscic sobie .pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona uwielbia pokazywać się pijana,to nie pierwszy jej raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź w ten live: https://www.youtube.com/watch?v=ZdeldmvxC-w Ogolnie o miszmaszowej to nasmielawa sie z jej wygladu i z jej chorob. Cos tam o paczce bylo mowione. O tej co jej wyslala i ze pewnie pol wsi z niej skorzystalo. No a o Karolinie to jak zwykle to samo ze niby bratnie dusze a tu sie okazalo ze niby Karo taka falszywa i ze paczka ktora dostala okazala sie nie trafiona a pierw tak zachwalała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znacie ta neylle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nabijac sie z chudego wygladu kolezanki po fachu jednocześnie zbierając pieniądze na chuda osobe i przezywac jak jej ciezko? Gdzie tu logika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez brzesady może to i jej slabość ale czy od razu uwielbia pokazywac sie pijana I gdzie ten szacunek do widza NIE wspomne o calej tej akcji mam nadzieje że Patrycja nie oglądala wstyd.!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Logiki brak. Tak jak brak candy wszystkiego w jej zyciu.. milosci, pokory, ludzkiej wartosci, klasy .. mozna wymieniac i wymieniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta neylla calkiem fajna choc mlodziutka troche no ale wyglala na to ze ma wiecej oleju w glowie niz candy czy miszmaszowa .. po mimo tego ze jakies 10 lat roznicy miedzy mna a nia to wole ogladac ja niz nawalona babke na yt i szopke jaka candy brandy robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta neylla calkiem fajna choc mlodziutka troche no ale wyglala na to ze ma wiecej oleju w glowie niz candy czy miszmaszowa .. po mimo tego ze jakies 10 lat roznicy miedzy mna a nia to wole ogladac ja niz nawalona babke na yt i szopke jaka candy brandy robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra decyzja o usunieciu liva oglądac tego nie szło masakra!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzisiaj bedzie kolejny live tylko nie pij Aga please!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnim filmikiem wystawiła o sobie świadectwo. Kompromitacja jako kobieta i matka. Wstyd mi było za nią. W sumie nie wierzyłam w to co widzę. Doprowadzić się do takiego stanu na wizji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:18 widzi, bo skasowala. Cóż. Jak to mawia ACC. Każdy w życiu popełnia błędy. Ważne żeby się na nich uczył. Mam nadzieję ze to powiedzenie odnosi nie tylko do siebie, ale i do innych. Bo siebie potrafi szybko rozgrzeszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie wszyscy Ci którzy czekali na liva sa bardzo zazenowani tym co zareprezentowała niestety aga to poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×