Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Aga cosmetic Candy psycho!

Polecane posty

Gość gość
Ona się czuje dumna i cwana z tego powodu że Fabian wsadził w nią kupę kasy, a ona ma to gdzieś. A prawda jest taka, że to wcale nie wynika z jej sprytu, tylko z poziomu umysłowego tego kto jej to fundował. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poprzedniczce chyba chodzilo o slowo "chlopacy "? Cycki sztuczne,zeby sztuczne,pazury sztuczne,miotla na glowie sztuczna,wary sztuczne....sam plastic fantastic Pamuetacie jak Fabian pomagal jej w aukcjach na te Patrycje?mnie sie wydaje ze ona go nie doceniala. ale moge sie mylic?swiety nie byl o nie. ale Brandy tez swieta nie jest.makikaze wychodze jej juz calkiem znosne uczciwie dodam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Makijaże lepsze, to fakt, ale dlatego że i twarz lepsza coby nie mówić. Może i jest sztuczna, ale jak wróciłam do jej filmików sprzed lat, to byłam w szoku, wyglądała na nich jak babcia i to wcale nie przesada. Teraz jest o niebo lepiej. Zresztą same porównajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gadam trochę jak Gosia, zauważyłam. Cofam się chyba." Nie było to miłe. Gosi nie dorastasz do pięt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:25 Tak powiedziała? :D Oj chciałaby mieć taką osobowość jak Gośka. Dzięki niej zdobywa ciągle sporo widzow, czego nie da się ukryć, a Pani ACC próbowała już wszystkiego, nawet akcji "pomagam" wraz z urznieciem się z tej okazji na wizji - i nic! Stoi w miejscu. Ani sztuczne cycki, sztuczne zeby, sztuczne pazury i botoxy w jej wykonaniu nie przyczyniły się do większej oglądalności. Bo nie o to chodzi! Chodzi o to, czego się nie kupi za żadne pieniądze - OSOBOWOŚĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy mi sie tylko wydaje czy ona w dzisiejszym filmie jest podchmielona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wydaje Ci się. Ale czy to takie dziwne u niej? Przecież jakby spojrzeć na jej filmiki to w mało którym nie widać alkoholu. Ona w ogóle jest zabawna, w filmie pt: "Różnica wieku" w 19.44min. na pytanie czy rodzina stała za nimi murem, to powiedziała, że jeśli chodzi o rodzinę Fabiana, to nie utrzymywała z nimi kontaktu, ponieważ oboje mieli ciągotki do alkoholu :D:D:D a ona od takiego towarzystwa stroni. Widocznie od swojego towarzystwa też stara się stronić, tylko ciężko jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet miesiąca razem nie są a Już kubeczki mu robi ze swoimi cycami pewnie już mu laseczke ciągla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka ona jest infantylna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczekajcie jak botox zacznie schodzić :-)Amant zwieje to do starego sponsora będzie uśmiechać.I za jakiś czas Fabian znowu się pojawi. Gdzie ona taki drugi bankomat znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka ta Brandy zmienna.Pamietacie jak mówiła kiedyś (filmik o facetach)że łysych facetów nie lubi i z takim to ona by być nie mogła. A ten łysy jak kolano :-D z braku laku to i kit dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:41 A może to po prostu uczucie Może się zakochała i wygląd nie ma znaczenia Jest łysy ale przystojny i dobrze zbudowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przy tym Fabianie jej nie trawiłam moim zdaniem miał na nią zły wpływ A teraz od kiedy go nie ma jest spoko babka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Infantylna to w sumie dość dobre określenie. Bo jeszcze rozumiem dziewczynę w wieku 17 lat która cieszy się kubkami z nadrukiem, ale kobieta w wieku prawie 40 lat? Oczywiście że znajomość skończy się szybko gdy ACC dojdzie wreszcie do wniosku że ktoś kto nie ma z nią dzieci nie będzie jej sponsorował. Także witaj Fabianie za jakiś czas :) Wspomnicie moje słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość dziś Dokładnie.Jaka milosc:-D? Ona potrzebuje sponsora a najłatwiej wykorzystywać facetów z którymi ma dzieci.Z byłego1 też doji pod pretekstem kontaktu ojca z córką.Ona nie taka glupia.Chce wygodnie zyc nic przy tym nie robiąc.Fabian to jest potrzebny, jak kasy na zachcianki i zabiegi brakuje.Ktory to już raz od zrobienia piersi go pognała. Później się godzą a w ramach zadośćuczynienie Fabian finansuje zabiegi i zakupy.Nawet twierdziła że są dalej małżeństwem bo ślub kościelny mieli:-D Za to jak powiedziała o jego rodzicach jego , to F powinien dać jej w dziob.Jakim trzeba być beznadziejnym żeby o dziadkach swojego dziecka i byłych teściach mówić publicznie takie rzeczy. Coś mi się wydaje że to oni nie chcą jej znać bo Fabiana na manowce wyprowadziła.Wulgarna ,wieczna imprezowiczka(stare zdjęcia z początku ich związku na fb) Bardziej uczciwe jej porady byłyby pod tytułem Jak puścić faceta w skarpetkach :-) albo jak spełniać swoje kaprysy za cudze pieniądze. I to wówczas było by szczere,w pewien sposób wartościowe i przynajmniej wiedzialaby o czym mówi.A nie rady o związkach:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdrościsz jej ze facet jej zrobił te cycki ? Tobie by nawet za tipsy nie zapłacił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale was zazdrość zżera :) cwana czy nie cycki ma a mało to nie kosztuje twarz tez porobila zaczęła fajnie wyglądać a wam szczeny opadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu raczej nie ma czego zazdrościć, bo i tak ciągle nie wygląda na swój wiek, pomimo tylu wydanych pieniędzy, ale i tak o 100 razy lepiej niż kiedyś, to trzeba przyznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest cycuszkow :) można wtedy z facetem Hiszpana robić :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość dziś To nie te cycki chodzi tylko o wyrachowanie.Gdybys troszkę pomyślała to byś wpadła na to że wszelkie zabiegi zawsze są po powrocie Fabiana do Agi. Ona chyba ma taka taktykę jak nie chciał dac na zabiegi to kop w tyłek a jak wracał to Aga na zabiegi :-) lata. Wygląda zdecydowanie lepiej teraz ale niestety to trzeba powtarzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość dziś Zaczęła fajnie wyglądać?To ja tobie życzę z całego serca abyś w jej wieku tak wyglądała skoro Ci się tak podoba. Wygląda lepiej co nie oznacza że wygląda dobrze. To młoda dziewczyna aż strach się bać co będzie za 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygląda lepiej patrząc na to jak strasznie była zniszczona jeszcze niedawno, co nie oznacza że wygląda ładnie. Dobija do normalności, ale co będzie gdy Fabiana, czyli kasy nadprogramowej już nie ma? Zabiegi trzeba powtarzać, bo przy jej stylu życia: solarium i alkohol plus śmieciowe żarcie, to znowu wróci do punktu wyjścia. Potestuje nowego partnera a gdy ten nie będzie hojny to znowu przylepi się do Fabiana. Myślę że drugiego takiego chętnego na wydawanie kasy na nią nigdy nie znajdzie. Wszelkie haule zakupowe z niezliczoną ilością pierdół miały miejsce jak Fabian do niej wracał. Ja mówiła że są pokłóceni, to kręciła vlogi i pogadanki, bo kasy było brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość dziś Dokładnie o tym samym pisałam wyżej. To tylko jakieś ulotne fanki tego nie widzą.To jest typ człowieka który mówi jedno a robi drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fabiana brak, to i czas było zakasać rękawy do pracy. Przeżywa o tym sprzątaniu jakby pierwszy raz tam szla od lat. Nawet pazurki z przyklejanych musiała zamienić na bardziej wytrzymałe, bo zaczelo sie sprzątanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wyprzedaż szafy robi. Oj bida. A przecież trzeba symulowac jakieś nowe haule, kasa musi skądś być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:59 może ktoś ślepy się znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
live z 15 lipca usuniety. Co tam sie odwaliło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadnij :) Co Candy mogła odwalić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bida u Brandy Bida....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe ile pociągnie pracując. Teraz o niczym innym nie mówi. Jak się zmęczy, to znowu zobaczymy Fabiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×