Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wykształcenie i inteligencja u kobiety to wada

Polecane posty

Gość gość
zawsze szczery to jedyny facet który pozwoliłby mieć mądrzejszą od siebie partnerkę - tacy to kończą w psychiatryku albo skaczą z okna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
s********j ,nie da się już z wami rozmawiać ,banda debili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak na prawdę kobieta nie jest w stanie poderwać mężczyzny.Zawsze wyjdzie na desperatkę. Inteligentnie może tylko zapytać sie o pogode ale gdy zaczenie wchodzić w jego sfery uczuciowe nie proszona to jest zdesperowana w jego oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze szczery to jedyny facet który pozwoliłby mieć mądrzejszą od siebie partnerkę x jeszcze takiej nie spotkalem w zyciu ale kto wie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:56 Czyli twój target :D też nie dajesz rady ? Smuteczek :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celem podsumowania z mojej strony: Prawda jest taka, że inteligentny facet gra mózgiem, a inteligentna kobieta powinna umieć też dupą. Takie wzajemnie roztaczanie uroków. :-) x Inteligentna kobieta wie jak umiejętnie się podłożyć i co robić żeby podobać się mężczyźnie. Trzeba być na tyle mądrym, żeby umieć wyjść czasem na głupszego. Uwielbiam kiedy mądry mężczyzna mówi mi o sprawach o których nie mam pojęcia, albo dużo mniejsze niż on. Sama chętnie prowokuję takie rozmowy, szukam do takich pretekstu, po to żeby wszystkim było dobrze. :-) Tylko to już jest level dla wtajemniczonych, czyli inteligentnych. ;-)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciebie chyba nigdy nie uwodziła piękna kobieta i nie wiesz jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej jakby była ładna i inteligenta, ale gdzie takie są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat potwierdza teorie Janusza K.Mikke, że: Kobiety wybierają mężczyzn inteligentniejszych od siebie, bo na tym polega ich mądrość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurna....cierpliwie czekać na znak to może jakaś c***a ale fakt są tacy. A co do tego co napisała skromna ja. Tak kobieta zaradna itp może znaleźć sobie równie zaradnego faceta bo tacy też są. Tylko czy któryś z facetów chce się ścigać całe życie? Raczej nie. Co to za życie gdzie wiesz ze jak zwolnisz to twoja żona cie zostawi. Kiepsko żyć z taką świadomością. I trzecia dziwna rzecz. Jak facec***iszą że są zajębisci ach i och to się kafeterianki wkurzają że to nie prawda. Jak piszemy że jednak nie jesteśmy tacy z***bisci, że mamy swoje obawy itp - to też k******a źle. Nigdy im nie dogodzisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to za życie gdzie wiesz ze jak zwolnisz to twoja żona cie zostawi. x musisz miec niezle kompleksy i absolutny brak zrozumienia dla uczuc przyjazni, milosci i zasad partnerskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie,czeka inteligentny który rozpoznał typ osobowości kobiety ,taki buc jak ty spływa od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko niedojrzali smarkacze myślą, że kobietę utrzymają przy sobie tworząc w niej zależność finansową wobec siebie. To słabe założenie, zawsze może się trafić ktoś "bogatszy" i ona ma iść do niego? To uprzedmiotowienie kobiety jakoby najważniejszym sensem bycia w związku było dla niej otrzymywanie pieniędzy. Moja żona jest pracującą kobietą i dzielimy finanse na pół a to co nas łączy to więź emocjonalna i tego nie niszczy moja pensa mniejsza lub większa. Prawdziwe uczucia są ponad przyziemnymi sprawami takimi jak pieniądze :) Z żoną poznaliśmy się na obozie harcerskim na którym mieliśmy plecak pełen konserw i 20 zł w portfelu na dwa tygodnie.Tego życzę wszystkim byście umieli tworzyć relacje międzyludzkie, które nie są oparte na ekonomii a na bliskości emocjonalnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze szczery jak chcesz coś dodać to dodaj a nie wyjeżdżasz z jakimiś prywatnymi wycieczka mi. Wg mnie ty musisz być prawikiem, no life em wychowywanym przez zaborcza lub samotna matkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inteligentna kobieta wie jak umiejętnie się podłożyć i co robić żeby podobać się mężczyźnie. x A jak się nie chce podkładać to świadczy o tym, że inteligentna nie jest ? I druga sprawa: takie zabawy fajne są na krótka metę w związku bywają męczące...zg z teoria podkładania, kobieta nigdy nie mogłaby być sobą tylko grać określone role w celu utrzymywania partnera w błogiej nieświadomości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze takiej nie spotkalem w zyciu ale kto wie usmiech.gif I dlatego nadal się trzepiesz,bo myslisz ze znajdziesz damskie wydanie prof.Bralczyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzi o zależność finansowa, tylko ogólnie o zależność. Często pieniądze to tylko materialny dowód na zasadność faceta a takich przecież one kochają najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.04 nareszcie ktoś mądry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście granie roli głupiej jest męczące dlatego najlepiej jest być głupsza z natury, bez udawania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej jakby była ładna i inteligenta, ale gdzie takie są... x na kafe usmiech.gif xxx no w punkt !!! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwsze 10.04 oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przypomnę o pytaniu z 8:58 może ktoś się jeszcze wypowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Własnie miałem pisac że Korwin miał rację - bo miał:) Facet ma troche problemu z autoprezentacją no i wrogie media robią z niego nawiedzonego faszystę ale prawda jest taka że facet po prostu wali w sedno i mówi o czymś co jest mocno niepoprawne politycznie - dlatego feministki tak go nienawidzą:) A z pewnością by powiedział że to kobieta woli być głupszą od faceta bo woli żeby to fcet sie wszystkim zajmował jako ta płeć silniejsza. Nie to że lubię k***ina ale z biegiem czasu zauważyłem że w pewnych kwestiach gośc gada z sensem tylko jest roche niesforny w wyrażaniu tych opiniii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to może bez owijania w bawełnę,mówcie kto jest w związku ile lat ,jaki podział sił ,i skala inteligencji i czy jest szczęśliwie,bo pierdolić farmazony to każdy może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:08 W odróżnieniu od ciebie, lubię mężczyzn inteligentych o ciekawej osobowości i osobliwym poczuciu humoru:) Nie wpycham ich na wagę w celu wyważenia mniej lub więcej, przyjmuje z dobrodziejstwem inwentarza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:04 głupoty głupoty i jeszcze raz głupota. Po pierwsze to co pasuje 20 latkom nie pasuje 40 latkom. Rzeczywiście jako 20 latek z jedną "konserwa" mogłeś być atrakcyjny ale w wieku 40 już nie będziesz. I to jest z resztą przewaga związków zawieranych w młodym wieku. Tam ważniejszy jest potencjał, to kim możesz lub chcesz zostać. Później niestety życie weryfikuje potencjał i okazuje się że wybitny student (przez co atrakcyjny dla kobiet) w ogóle nie radzi sobie w życiu (i jego atrakcyjność spada). Po drugie jeśli już przyczepiles się do tych pieniedzy jeśli różnica w zarobkach jest nie znaczna na twoją nie korzyść to rzeczywiście mogą działać inne elementy, jeśli będzie znaczna nic nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem jedno - nigdy nie widziałem faceta który miałby kobietę madrzejszą od siebie. Nigdy:) więc to raczej swiadczy o tym że kobiety same wolą być mniej inteligentne od swych partnerów - nie wiem,chęć bycia pod czyjąć opieką? kobiety chyba tak mają,szukaja żywiciela i obrońcy a ktoś taki musi być mądrzejszy,inteligentniejszy... ich rolą nie jest mądrosc a rodzenie dzieci i zajmowanie się domem. wiem jak to brzmi, trąci k***inem ale taka jest prawda i nie oszukujmy się - kazdy facet tak podświadomie myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×