Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anna5759

To nie kochanka jest winna

Polecane posty

Gość gość
11:28 i właśnie dlatego, ze sa kobiety myślące twoimi kategoriami, faceci uważaja nas za głupsze od nich i ja się im nawet nie dziwie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat:D a ty jesteś od lizaki dopy :D co gorsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wyżej to do 11:28 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znizac się do poziomu kor...ew...tu piszących. Zamknąć temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martyna R. ty złodziejska ku/rwo chcesz moje stare, zużyte kapcie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakos mężowie biegaja za tymi niby k****ami, kupuja kwiaty, prezenty. Zonie przynoszą brudne od spermy gacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak naprawdę to "zonom" nie chodzi o nic innego tylko o to żeby być jak pies ogrodnika i z zawiści i zazdrosci nie pozwolić mężowi na szczesliwy zwiazek z inną kobietą. Zrobią wszytsko żeby go rozdzielić z kochanką a potem po takim frajerze jeżdzą jak po nieheblowanej desce! nie jest mi zal ani męzów ani żon, sami sobie los gotują i jednej i drugiej stronie brakuje jaj w konsekwencji wygrywa tylko kochanka bo z tego trójkąta tylko ona ma szansę na ułozenie sobie życia z kims innym i wartościowym :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie że tak, niech sobie kobieta układa życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jeśli obydwoje mają partnerów? To kto jest wtedy winny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znizac się do poziomu ko..re ...w tu piszących a zwłaszcza jednej która pisze sama ze sobą i podkręca temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:30 oj musial ci mężuś dopiec , ze w każdej piszącej tu kobiecie widzisz kochankę i na dodatek używasz tylu wulgaryzmów. I ty jesteś kobietą?patologia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochanki ...były sa i będą. Tak samo jak zdradzajacy mężowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam juz gdzieś żonkę desperatkę mojego ex ukochanego, niech sobie go weźmie, zwykly k****arz w dodatku policjant, oszust! Niech ją dalej w rogi wali skoro ona tak się go trzyma pazurami. Mam ich gdzieś ich sprawa ja sobie życie jeszcze ułoże z kimś wartosciowym, aha i nigdy mundurowy i nigdy w trakcie "separacji". Tylko człowiek wolny z zasadami i kregosłupem moralnym, tego mnie ten chory związek nauczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy to zadawać się z tobą. To najlepsza lekcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a który wolny z zasadami i kregosłupem moralnym będzie cię chciał koorfo co lizała dope i jaja żonatemu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:24 a kto Ciebie zechce tu stara zużyta desperatko która się trzyma pazurami mezusia tchórza który lizal moją c***. Nikt Cię nigdy nie weźmie chyba tylko ten twój stary wylenialy playboy k****arz który ***** byle jakie k***y przydrożne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ps. Wsadz sobie go w d**e stara wieśniaro, jak bardzo musisz być paskudna i męcząca że twój mąż Cię zdradza, wie że może Ci nasrac do gęby a i tak mu wszystko wybaczysz, z baby byś go ściągnęła i wybaczyla z desperacji. A mój przyszły ukochany mąż nie musi o wszystkim wiedzieć. Było minęło. Nie chcę pamiętać, dla mnie twój mąż umarł. Przy tobie umarł za życia chyba że go znów jakas inna kochanka wskrzesi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo w******y twojego przyszłego ukochanego męża, a ty tak jak ta wieśniara przyjmiesz go z powrotem i koło się zamknie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasrać do gęby to może tobie mój mąż i ja, bo ty k***o wiejska z ryja szambo zrobiłaś, więc każdy może tam nasrać. Mój mąż kijem by cię nie tknął zdesperowana blazo śmierdząca z urojeniami. Możesz tylko wieśniaro pomarzyć o moim mężu :D i nie martw się tak o to kto by mnie chciał, bo ja w przeciwieństwie do ciebie d***** przydrożna przebierałam i wybierałam w kawalerach, a nie tak jak ty żonatym jaja i d**y liżesz żebrząc ich, żeby się rozwiedli, a oni na ciebie srają k***o i się z ciebie śmieją. :D Jesteś zerem desperatko :D i nikt cię nie chce. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie muszę się martwić tak jak ty przydrożna k***o wiejska, bo mam męża przystojnego i zaradnego, który mnie kocha, a ty stara dopo przeorana przez każdego masz już trzydzieche na karku, łysiejesz i nie obejrzy się za tobą nawet kiep z kulawą dopą :D:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martyna R. wiejska ku/rwo z obory a może chcesz moje stare gacie i skarpety mojego męża? :D Podesłać ci żebraczko wychowana w chlewie ze świniami? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martyna R. 30 letnia ku/rwo łysiejąca masz nos jak kartofel i mordę jak niewypał. :D Nic dziwnego, że żaden facet cię nie chce. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdradził Cię mąż że tak emocjonalnie reagujesz na kochanki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, ale znam taką ku/rwę jak ty, co lata jak wściekła za żonatymi. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty jesteś nienormalna kobieto. Nie potrafisz normalnie rozmawiac, bez inwektyw? Obrazasz wszystkich, bo jakas urojona kochankę tu widzisz ? W ustach masz szambo :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ustach to ty masz szambo ku/rwo je/bni/ęta za każdym razem jak ci żonaty nasra do ryja. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:35 ales ty prymitywna.twoj maz pewnie taki sam.bleeeeee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tłumacz jej, ta chamka będzie dalej plula jadem. Mąż ja pewnie po pysku wali zeby zamknęła ta szkaradna mordę:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znizac się do poziomu tych korf tu piszących!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczęśliwa zoneczka znowu w akcji :) Ona tak już parę lat tu jadem zionie na mężatki, panny, wdowy, nawet na mężczyzn, wmawiając wszystkim, że są kochankami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×