Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Facet mi powiedział,ze jemu seks wystarczy raz na 2 tygodnie

Polecane posty

Gość gość

Tak jak w tytule.On 36 lat...jestem z nim od dluzszego czasu, zrobilam to z nim pierwszy raz.Potem pare razy.Mieszkamy dosc daleko od siebie. Troszke mu mowilam,ze chcialabym czesciej to robic,cera jest ladniejsza wtedy. A on,ze "Jemu raz na dwa tygodnie starczy" Nawet doszlo do tego ,ze spytalam wprost czy go pociagam czy nie.Wkurzyl sie i powiedzial,ze bardzo go pociagam i mu sie podobam, ale on czasami po 10 godzinach fuchy (remonty) jest po prostu zmeczony... Czy mam powod do niepokoju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest skarb, a nie facet. Jan trafiam na samych co by chcieli 3 razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja sobie ubzdurałam,ze jestem z braku laku i go az tak bardzo nie kręce. BO facetowi moze sie kobieta 1.podobać 2. podobać i kręcic,podniecac a wtedy naciska sam na seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jan trafiam na samych co by chcieli 3 razy dziennie X I jeszcze marudzisz :O Zamieńcie się :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pryszczaty
powiadasz, że cera jest ładniejsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boje sie ,ze ma w innym miejscu regularny seks i ze to tylko "wymówka". Jest zdrowy, nie choruje, czasami popala fajki. Nie mial zadnych problemow z erekcją, kilka minut przy mnie i on juz mial na mnie ochote...Po ostatnim jednak od razu na chwile zasnal..powiedzial mi wtedy,ze bardzo sie zmeczył i przeprosił za zaśnięcie. Potem nie przytulał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawie 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tam miało byc "potem MNIE przytulał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi mi o to,ze spodziewalam,sie,ze będzie częsciej miał na mnie ochote.Wiadomo pierwsze stosunki sa rózne, ja dośc pózno zaczełam. Jest wyrozumiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy on przyjeżdża do Ciebie, czy Ty do niego? Po 10 godzinach fizycznej roboty naprawdę nieczęsto się myśli o seksie, ale jest taka złota zasada, że "apetyt rośnie w miarę jedzenia":) Jeśli zaczniecie się częściej kochać, to istnieje spore prawdopodobieństwo, że Twój facet będzie częściej chciał. Poza tym bądź kobietą, przy której będzie się dobrze czuł, zadbaj o niego. Zanim jakieś "mądre inaczej" dorzucą swoje trzy grosze, że to facet powinien zabiegać itd. - to Ty czegoś chcesz. Ja Ci podpowiadam jak to osiągnąć. Możesz oczywiście zgrywać królewnę i nadal mieć mało seksu, albo jeszcze mniej. Twój wybór:) Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NO dokladnie. Wydusiłam to z siebie,że chce częsciej spotkań, chce się rozkręcic, on mi sie podoba.A on mi wyleciał z tymi tygodniami. Mówil,ze nie ma potrzeby wiecej... Potem zmiekł i powiedział "Ok jesli chcesz czesciej to nie wiedziałem, chociaz chodzi mi tez,ze zmęczony jestem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno, facet wstaje rano do roboty, je pewnie byle co i to w biegu, przyjezdza do Ciebie i pewnie pada na twarz. Nie wymyślaj i nie nakręcaj się. Z tego co do tej pory napisalas wydaje sie byc fajnym gościem. Nie spieprz tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak czesto uprawiacie seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz raz na miesiac bo wyjechal na remont do USA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi wystarczy 2 razy w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie piszcie za mnie, ok? Jutro przyjeżdza po południu, to będzie dopiero nasz "6 raz". Ok postaram sie tego nie spieprzyć. I tak powiedział,ze ma do mnie "szacuneczek" za to ,ze zrobilam to dopiero z nim (a swoje lata mam) dopiero jak pojawiły sie uczucia,poznalismy sie itd. Ze nie zrobilam tego z pierwszym lepszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli niedawno stracilas z nim blone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydawało mi sie,ze im częściej facet "chce" tym bardziej go kobieta kręci, nie chodzi tu o potrzeby No i 2 sprawa, wierzyc mi sie nie chciało,ze jemu starczy raz na 2 tygodnie a to młody facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ma jeszcze jedna inna, to przeciez nie moze was dwie obrobic w jednym tygodniu, bo przeciez jeszcze pracuje. Oglupialas? Zameczyc go chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helmut Kurvenhaus
"jemu starczy raz na 2 tygodnie a to młody facet" x i co z tego że młody. nie każdy facet jest seksmaszyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję częściej spotkania ale nie uprawiaj z nim za każdym razem seksu. Zrób mu masaż, coś dobrego na kolację. A seksik to raz w tygodniu jak ma wolne. Lepszy jeden super seks niż kilka bylejakich bo będąc zmęczonym raczej się nie wysili:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. 2 miesiace temu, potem czekalam aż sie zagoi itd Troche było problemów ale jest ok. Tez sie boje,ze wlasnie moze ma inną(ja o tym nie wiem ) i stad ,ze jemu starczy raz na 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co miało Ci się zagoić? Jak straciliśmy dziewictwo jeszcze z niemężem to rano była powtórka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i NIE PRZYJECHAŁ. Mial auto w naprawie ale mial skuter. Pisalam smsa czy jestes juz w drodze.Po 10 minutach odpisał"wracam sie bo mnie deszcz złapał" U nas nie padało a 15 km dalej juz padało..:( Nie wiem co sie dzieje,ze chyba nie jest ze mną szczery:(tak do konca. Nie lubie takich facetów. Szczerze by mi powiedział, "ze to nie to" albo co....przeżyłabym jakoś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moglas znienacka do niego pojechac i zrobic mu "niespodziankę". Przede wszystkim z nim pogadaj ale tak szczerze czy jest szansa dla Wasego zwiazku. Nie plaszcz sie przed nim. Badz troche niedostepna i nie pros o seks. Dostal to co chciał więc nie ma motywacji aby się starać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wieczorem mi napisał smsa o 23 że nie zadzwonił bo potem popili z kolegą....Nie wierzę w to.tak coś czułam że go nie kręcę bo by nie umiał się powstrzymać przed nieprzyjechaniem,i nie chodzi tu o to że ten seks to nie taki super jak to początki...Ja go nie kręcę aż tak bardzo.pytalam go o to on i tak mi powie że go podniecam.a spotkania rzadkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×