Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
whiskyzjarmuzu

Co było pierwsze?

Polecane posty

gość dziś Zapomniałam odebrać ze szkoły po zakończeniu roku. :-) Dzięki, że mi przypomniałaś. :-) Pewnie czeka na mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Tylko najpierw musiałabym chcieć" x A nie mogłabyś niechcący?;) xxx "Drażnienie kogoś na moim stanowisku może sprawić, że jutro obudzisz się na Wenus" x Jeśli będzie to Wenus z Milo, to w sumie czemu nie... tylko że ona taka trochę sztywna jest...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Od dziś wszystkie sklepy z alkoholem są właśnie w Rzeszowie. Jakoś tak samo wyszło" x Dzięki:o Rozumiem, że wszystkie trzy sklepy, bo w Indiach trudno znaleźć więcej... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka z Zielonego Wzgórza
Cześć. Rozumiem, że jak już przenosisz, Whisky, te Indie, to razem z tym całym Bollywoodem? Może bym karierę filmową zrobiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A nie mogłabyś niechcący?" x W sumie to bym nawet... nie mogła. Nie wiem jak masz na imię, a my tu rozliczamy się na takich specjalnych drukach z tego co i dla kogo. Straszna ze mnie formalistka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Rozumiem, że wszystkie trzy sklepy, bo w Indiach trudno znaleźć więcej" x Wszystkie, wszystkie. I nie ma odwołania od tej decyzji! Jak już będziesz na miejscu, to kup mi proszę, butelkę Tullamore, bo ja chwilowo się nie wybieram. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Helenka:) Niestety Whisky nie przenosi Indii tylko Rzeszów:o I to razem ze wszystkimi monopolowymi w kraju:o Ale za to jak wzrośnie eksport naszych gorzelni! do 100%;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka z Zielonego Wzgórza
MS ma jakąś traumę z tym imieniem, dajże chłopu spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Helenko. Wszystko pokręciłaś, przeniosłam Rzeszów do Indii, a nie odwrotnie. Na złość MSowi. Na złość Tobie, mogę przenieść coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dajże chłopu spokój." x Jest taka rubryka: "imię", to nie ja wymyślam te rubryki. Mnie to w ogóle jego, tego no wiesz, imię nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Ciasny Wiesiek
Wystarczyłoby Ci, że Go obciera. "Korzystając z okazji chciałbym pozdrowić moją mamę, i wszystkich kolegów i koleżanki ze szkoły gastronomicznej w Żyrardowie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania z Doliny Roztoki
Pokręciłam. Prawda. Ale mnie wolno. Ja jestem za ładna na mądre dyskusje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"W sumie to bym nawet... nie mogła. Nie wiem jak masz na imię, a my tu rozliczamy się na takich specjalnych drukach z tego co i dla kogo. Straszna ze mnie formalistka" x No to mam problem, bo mając 16 dokumentów tożsamości, każdy na inne nazwisko, sam nie jestem pewien... Prosiłem, żeby przynajmniej imię było takie same, ale nieeeee, program ochrony świadków ma swoje wymogi, co tydzień nowa lokalizacja, nowy zawód, nowa praca i nowa żona. Z drugiej strony widziałem straszną zbrodnię i to raptem 28 lat temu, więc zazwyczaj godzę się z tymi niedogodnościami. O ile kolejna żona dobrze gotuje, bo ostatnie prawie nie używały soli:o A jedna przypalała nawet wodę na herbatę:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jest taka rubryka: "imię", to nie ja wymyślam te rubryki" x Oj, bo tam jest błąd ortograficzny, do tego zabrakło tuszu na spację. Powinno być "i mnie", wpisujesz "tak" albo "nie", w zależności czy Ty, czy Ciebie. Wypełniam takie tabelki codziennie, też jesteś objęta programem ochrony świadków?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty, no wiesz który... Tak, Ty. Wpisujemy tylko aktualne imiona. Jutrzejsze i wczorajsze nas nie interesują. Jutro to ja mogę awansować i zakładać kolonię na Proxima Centauri. Ale mimo wszystko, nie dzięki. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łysek z Bullerbyn
A mnie to lotto. No dobra. Chciałabym tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heleno, stwierdzam co następuje: od dziś (ale tylko do jutra) można być i ładnym i mądrym jednocześnie. Podpisano: TA OD JUTRA MĄDRZEJSZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teresa Orlowski z pokładu Idy
Mam za dużo kompleksów, żeby dobrze znosić konkurencję jednocześnie ładnej i mądrej. Musisz się zdecydować na jedno. W przeciwnym wypadku będę zmuszona sobie pójść i zająć się pracą, tfu!, wirtualnym seksem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie zniosłabym posiadania żony i to jeszcze takiej z urzędu" x Nawet z Urzędu Ochrony Państwa?;) Posiadanie jest akurat przyjemne, dostałem w nielimitowanym pakiecie razem z roamingiem danych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mam za dużo kompleksów, żeby dobrze znosić konkurencję" x Helenko, to może znoś niedobrze? Wiesz, wiadro przy łóżku i do przodu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×