Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mąż chce"przerwy", wiecej wolności

Polecane posty

Gość gość
Taka że nie boi się żyć sama w momencie bgfyby on zgodził się na rozwód bo taka jest opcja.a autorka boi się że ten ją zdradza ibze jeszcze ja zostawi.boi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanująca się żoną nigdy nie zgodzilaby się na to by mąż robił co chciał.co to za małżeństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miara szacunku jest odejsc a nie mierzyc szacunek jego ewentualnymi decyzjami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już jest układ bez miłości a nie małżeństwo.a ona dawno go powinna sama pogonić.nie dałaby sobą pomiatac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Farsa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie.a ona nic tylko bierze ochlapy w postaci seksu z nim.bo tylko to ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oboje tkwią w chorym związku.chyba że jej to nie przeszkadza że mąż jej nie kocha..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patologia i co tu duzo pisac :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem,że każdy w związku chce wolności.triche dla siebie.ale ten facet wręcz jej się domaga...Bo nie lubi z nią żyć i przebywać.podejrzeeam że tylko z nią uprawiać seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On jej nie zostawi.ale autorka będzie żyła myślami zatruwala się z kim i gdzie jest bo na noc też nie wraca.masochistka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.u mnie bez zmian.wczoraj nie wrócił na noc wyjechał niby do znajomych o 17 już i wrócił do domu o 10 rano.o 15 pojechałam na festyn on z nami nie chciał jechać.mowi że nieubi festynow a to jest jego żywioł,wychodzić z domu do ludzi .On uwielbia żyć jak kawaler.. Zarabia m mało i detektyw by mnie splukal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pogodzilam się z tym że mąż już zawsze będzie chciał mieć czas dla siebie .. Cokolwiek to oznacza.komorke ma zablokowana i jej strzeże .Święta jednak zawsze jest z nami.wiec jednak trochę docenia to że ma rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On by cię bardziej szanował gdybyś go z domu próbowała wywalić.a ty...Nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yyy autorko Ty tak naprawdę serio. matko kobieto za chwilę zmarnujesz sobie życie przy takim facecie. weź go wywal z domu, bo będziesz się coraz bardziej zatruwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wywali i co.co dalej...On się pewnie uspokoi na chwilę zagra dobrego ojca na chwilę.wspolczuje autorko.pociesz się że jako tako ułożyłas sobie życie. pomysl o samotnych kobietach bez dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo ma dość życia z obowiązkami albo cię nie kocha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale mieszkać z facetem który zdradza, ma gdzies żonę. w imię czego masz z nim zostać? bo macie 3 dzieci. dzieci i tak dorosną i odejdą z domu a Ty mając x lat na karku będziesz się dalej męczyć z tym fagasem. ja wiem że trudno wychować samej 3 dzieci, ale musisz w sobie znaleźć siłę żeby także zawalczyć o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale zrozum autorke.a jej mąż jakoś nie pali się do rozwodu i wyprowadzki.wiec ona się ludzi ,że znudzi mu się wolność .Ile ma lat twój mąż? Autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać że on ma dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość me0wn_01
Twój mąż nagle przypomniał sobie, że się nie wyszalał? O tym trzeba było myśleć wcześniej a nie kiedy ma się żonę i trójkę dzieci, i obowiązki w stosunku do nich. U mnie było podobnie i skończyło się rozwodem, nie chce nikomu źle życzyć ale ja w sądzie nasłuchałam się takich rzeczy, że wbiło mnie to w szok, że człowiek z którym żyłam tyle lat okazał się takim ... Lepiej zacznij się rozglądać za dobrym prawnikiem. Ja korzystałam z usług pani Justyny Węgrzynowicz, kobieta do rany przyłóż we wszystkim mi pomogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyszalal się.ale każdemu czasem nudne życie monotonia się z nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu się rozwiódł nie kochał cię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opisz jak zachowywał się twój mąż i jak doszło do rozwodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż jest po budowlance.wszelkie papiery i formalności załatwiam ja.on nie umie.nie widzę go w roli rozwodzą ego się że mną bo do tego trzeba głowy.miec adwokata,przygotować się na rozprawę.on jest za mało rozgarnięty.sypia że mną bez gumki kończy na zewnątrz a potem w strachu pyta czy mam okres czy aby nic nie dostało się do środka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sobie wypije to mówi mi że mnie nie kocha ,że jest ze mną nieszczęśliwy.a ja mu na to ,że ok ale mamy trójkę dzieci i ma swoje obowiązki czy to mu się podoba czy nie.na sali sądowej go nie widzę,nie umialby się nawet wypowiedzi ec dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak z boku widzę że dziwnym jesteście małżeństwem. A seks to on sam chce czy też mówisz że ma "obowiązek". I czemu się nie zabezpieczacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież dzieci to niby taki cud ze każdy facet je chce Haha widać jak to naprawdę jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I serio uważasz że nie odejdzie bo Cię kocha bo ma seks itd. Czy Ty czytasz co Ty piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam chce.jestem w tym dobra.jest seks.wiec jak on udowodni brak pożycia w małżeństwie.wrca z pracy po 22.Zamyka się w pokoju.chce czas dla siebie.przychodzi przed północą i jest seks albo rano.powiedzial że łączą nas tylko dzieci i seks.no i jest za tępy na rozwód bo to za dużo formalności..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest źle od roku.sa kryzysy ale nie oznacza to od razu rozwodu.bo już bym czytała pozew a on nie wie nawet jak go napisać.skonczyl zawodowe i myśli że wszystko wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×